Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~mieszkanka Wykrot niezalogowany
11 lutego 2014r. o 14:53
~ napisał(a): Znając Wykrociaków to połowa zagłosuje na Czurejnę a druga połowa sprzeda się Relichowi.
A kto to jest Czurejno? Z tego co słyszałam to jakiś zadymiarz i strasznie konfliktowy człowiek,i to dopiero byłby burmistrz zadymiarz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 15:18
~mieszkanka Wykrot napisał(a):
~ napisał(a): Znając Wykrociaków to połowa zagłosuje na Czurejnę a druga połowa sprzeda się Relichowi.
A kto to jest Czurejno? Z tego co słyszałam to jakiś zadymiarz i strasznie konfliktowy człowiek,i to dopiero byłby burmistrz zadymiarz !


Jeżeli chodzi o walkę o normalność to fakt zadymiarz. Powinniśmy mieć więcej takich zadymiarzy- tylko brakuje odwagi upomnienia się o swoje prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 15:56
~mieszkanka Wykrot napisał(a):
~ napisał(a): Znając Wykrociaków to połowa zagłosuje na Czurejnę a druga połowa sprzeda się Relichowi.
A kto to jest Czurejno? Z tego co słyszałam to jakiś zadymiarz i strasznie konfliktowy człowiek,i to dopiero byłby burmistrz zadymiarz !

jakoś Czurejno walczył w sprawie wszystkich mieszkańców także i w twoim! więc jeśli chodzi o to że jest takim zadymiarzem to bardzo dobrze dzięki temu nie musisz placi za śmieci do przodu i ja osobiście mu za to dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 15:57
Czurejno walczył w naszej sprawie i utarł nosa burmistrzowi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 16:08
~ napisał(a):
~mieszkanka Wykrot napisał(a):
~ napisał(a): Znając Wykrociaków to połowa zagłosuje na Czurejnę a druga połowa sprzeda się Relichowi.
A kto to jest Czurejno? Z tego co słyszałam to jakiś zadymiarz i strasznie konfliktowy człowiek,i to dopiero byłby burmistrz zadymiarz !


Jeżeli chodzi o walkę o normalność to fakt zadymiarz. Powinniśmy mieć więcej takich zadymiarzy- tylko brakuje odwagi upomnienia się o swoje prawa.
Ludzie konfliktowi są niestety, źle postrzegani i ja osobiście takich ludzi nie trawie o swoje prawa można się domagać ale z głową, a nie robić borutę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 16:19
~ napisał(a):
~mieszkanka Wykrot napisał(a):
~ napisał(a): Znając Wykrociaków to połowa zagłosuje na Czurejnę a druga połowa sprzeda się Relichowi.
A kto to jest Czurejno? Z tego co słyszałam to jakiś zadymiarz i strasznie konfliktowy człowiek,i to dopiero byłby burmistrz zadymiarz !

jakoś Czurejno walczył w sprawie wszystkich mieszkańców także i w twoim! więc jeśli chodzi o to że jest takim zadymiarzem to bardzo dobrze dzięki temu nie musisz placi za śmieci do przodu i ja osobiście mu za to dziękuję
Ta ustawa śmieciowa i tak przez 1 rok była na próbę, bo nikt tak naprawdę nie wiedział jak to będzie funkcjonowało i ludzie sami by pisali wnioski żeby to zmienić,i on wcale nie musiał się wysilać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 16:26
Na próbę? Żal mi was chyba faktycznie jesteście "skazani" na pana Roberta który swojego poprzednika tytułuje E.Szczerbień sam pisząc o sobie Robert Marek Relich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2014r. o 16:31
Na parkowej ludzie wnioskuja od kilkunastu lat. Jakoś asfalt nie chce sie sam wylac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.