Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~opolanin niezalogowany
5 marca 2014r. o 9:15
Byłem przejazdem w Bolesławcu i miło wspominam bar pod wiaduktem,jedzonko pyszne a toaleta bardzo czysta nie mogę zrozumieć tych napaści na ten lokal,chyba że konkurencja macza w tym palce ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
5 marca 2014r. o 9:20
Ta knajpka to jakaś satelita "Pierogarni".A w tej obsługa pozostawia wiele do życzenia.Tak,czy owak,pójdę osobiście to sprawdzić.Sprawdzić starą znaną metodą,jeśli toalety lśnią,to dobry znak,że kuchnia również.Następnie sprawdzimy doznania smakowe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość 0001 niezalogowany
5 marca 2014r. o 11:07
~elo napisał(a): Ta knajpka to jakaś satelita "Pierogarni".A w tej obsługa pozostawia wiele do życzenia.Tak,czy owak,pójdę osobiście to sprawdzić.Sprawdzić starą znaną metodą,jeśli toalety lśnią,to dobry znak,że kuchnia również.Następnie sprawdzimy doznania smakowe ;)



zapewniam ,iż obsługa w restauracji jest zupełnie inna niż w pierogarni, a jedzonko naprawdę dobre ;) byłem, sprawdziłem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~----- niezalogowany
5 marca 2014r. o 11:09
~ napisał(a): skoro 25zł za ziemniaki i mieso to przystępne ceny to gratuluje dobrej pracy i wysokich zarobków,bo jak dla mnie to za wysoka cena.

Widać nie widziałeś ,co to za danie za tą cenę :) ,bo zwykły schabowy z ziemniakami/frytkami i bukietem surówek kosztuje 18 zł ;)

Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:14 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TD niezalogowany
5 marca 2014r. o 11:32
Nie wiem dlaczego siedliście na Pierogarnie, obsługa miła, jedzonko dobre, ceny jak ceny, zawsze można taniej zrobić w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2014r. o 13:27
Co do tej robocizny za 5 zł to nie wydaje mnie się.Najpierw trzeba pójść ,pojechać na zakupy,potem te ziemniaki obrać umyć tak samo warzywa,mięso też umyć ,pokroić [zuzycie wody],napracować się przy całkowitym przyrządzeniu obiadu,[rozdrabnianie,krojenie,rozbijanie ,przyprawianie,smażenie ,gotowanie[koszt gazu,energii el]+ koszt przypraw,schabowy to nie tylko mięso,jaszcze jajka ,mąka,bułka tarta,przyprawy,a zupa też swoich składników potrzebuje ,zeby dała sie zjeść,tak ,że koszt całego obiadu to nie jest wysoki biorąc sumę 18 zł.W domu może i odrobinkę taniej wychodzi ,ale nikt nie liczy swojej pracy włożonej w przygotowanie obiadu[tyle ,ze w domu na pewno smaczniej i czyściej,wiadomo,robi sie dla siebie a nie "pod publikę"]No i jeszcze jest tak ,ze nie kazdy moze i nie każdy umie zrobić obiad więc niestety trzeba płacić i nie narzekać,bo złe trawienie będzie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
5 marca 2014r. o 13:51
~BRUTUS/ napisał(a): 11zł kilogram schabu tj 11 kotletów czyli 1 kotlet 1 zł,kg kartofli 3,5 porcja 4 kartofli o,50 gr ,surówka 2 zł robocizna 5 zł czyli obiad 8,5 oczywiście w domu ,morał taki obiad za 18 zł to zupa schabowy i 15 zł tj tanio.

Troszkę przesadzasz z ceną schabu za 11 zł to kupisz jak ci się uda w promocji . i od razu widać że nie masz pojęcia o gotowaniu bo mi się jeszcze nie udało zrobić z kilograma 11 kotletów no chyba że malutkie ale takich na pewno nie kupisz w żadnej restauracji a gotuję już 30 lat

Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:06 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
5 marca 2014r. o 13:53
Masz rację koszty to kwestia dyskusyjna,ale miałem też na myśli masówkę czyli bary TIR przy drogach.tam naprawdę można dobrze smacznie i dużo zjeść dwa dania od14 do 20 zł w zależności od lokalu i pewnie przerobu.Gdyby koło tego baru byłby parking tir na co najmniej 20 ciężarówek to jadło było by pyszne i pewnie tanie.ale jak fama się rozejdzie to kierowcy jak będą na baderze to pewnie wpadną na obiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie