Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie nad morze

~PŁYWAK niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 17:45
W Czechach nad morzem jest fajnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 18:51
~egerszege napisał(a): nie jedz tam gdzie ja jezdze!! nie chce sie wstydzic za Was....a jak jestescie mlodzi i chetni na zabawe to tylko Mielno...ja tam nie bywam, to mozecie jechac...



Racja,ja też mam cudowne miejsce ale o nim nie powiem bo chcę mieć tam święty spokój a nie huk-tłuk,jedźcie do Pobierowa. ;) :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 19:41
Dla mnie w Pobierowie za tłoczno,lepiej w Dziwnówku.

Zmoderowano 09.06.2014 godz.21:44 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7924
#talibek nieaktywny
9 czerwca 2014r. o 20:05
Sianożęty ośrodek Collins Beach Polecam !

Bóg nie po to stworzył tylni napęd żeby latać na ręcznym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 20:55
http://www.piastogrod.pl/ :) :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k~ niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 9:42
To, że chcemy się pobawić nie znaczy,że jesteśmy pijącymi gimbusami za których trzeba się wstydzić. Ludzie opanujcie się! Jedni jadą na urlop odpocząć, a inni m.in. JA jadę tam żeby się pobawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dudi niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 11:54
Ośrodek Wczasowy KALA w Pobierowie:) Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 12:27
~k~ napisał(a): To, że chcemy się pobawić nie znaczy,że jesteśmy pijącymi gimbusami za których trzeba się wstydzić. Ludzie opanujcie się! Jedni jadą na urlop odpocząć, a inni m.in. JA jadę tam żeby się pobawić.



Faktycznie ktoś tam wyżej napisał bez ogródek ,że nie chce się za was wstydzić,wiesz ,różnie to bywa w takim rozbawionym gronie,czasem taka banda "bawiących" się mocno przegina przyjęte normy wszystkiego co zamyka się w słowie zabawa.Ubiegłego sezony byłam w Ustce,świetne miejsce pobytu,mieszkaniowe warunki ok,duży ogród z możliwością grillowania itp,więc późnymi popołudniami zaczynała się "zabawa",młodzi ludzie przy grillu się bawili,z początku zwyczajnie ,normalnie,potem wrzaski ,piski ,krzyki i jęki panienek,słowem orgie bez hamulców,i nie była to "gimbaza",mocno dorośli chłopcy i dziewczyny,pokoi było tam wiele ,więc i ludzi wiele ,różnych,z dziećmi również,ta "zabawa" była piekłem dla ludzi ,którzy przyjechali odpocząć a nie wysłuchiwać nocnych pisków ,krzyków ,wulgarnego słownictwa i tak dalej,nie twierdzę ,że w twoim przypadku tak jest ale jak chcecie się "bawić" przy alkoholu ,no to wszystko wiadomo,ja tylko nie wiem czy potrzeba aż po takie"bawienie się" nad morze jechac.Jeżeli chcesz być dobrze zrozumiana musisz trochę bardziej wyjaśnić o jakie zabawy ci nad morzem chodzi,bo w tamtym przypadku ,który opisałam w samej rzeczy trzeba się było wstydzić,kiedy właściciel pensjonatu musiał interweniować ,ponieważ mieszkańcy uskarżali się na takie "zabawy".Nocne tańce i hulanki można uskuteczniać tylko w dobranym towarzystwie,takim ,które lubi ,huk,tłuk i decybele do rana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza