Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: To ja napisałem
1
emem
22 marca 2014r. o 23:03
~tak z boku patrząc napisał(a): Zrozumienie tego wątku dotyczy ?


Temat kolego dotyczy wypowiedzi Piotra Zaka w odniesieniu do sytuacji, ktora byla dyskutowana na BolecForum w maju 2013 roku oraz do oswiadczenia dyrektora I LO. W skrocie sprawa dotyczyla pomijania nazwy I LO czy ogolnie informacji o szkole, bo szkola nie chciala wykupic reklamy. Zapoznaj sie z podlinkowanymi tematami i oswiadczeniem to moze zrozumiesz.
Tekst Bernarda tez opisuje sprawe w dosc ciekawy sposob, choc nieco ogolnie (bo nie tylko w odniesieniu do szkoly)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Doktor niezalogowany
22 marca 2014r. o 23:25
Piotrek, trzymaj się! Po prostu zareagowałeś i zachowałeś się jak człowiek. Oni nigdy nie będą mieli tego, co macie WY. Zazdroszczą wam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
22 marca 2014r. o 23:43
emem napisał(a):
~tak z boku patrząc napisał(a): Zrozumienie tego wątku dotyczy ?


Temat kolego dotyczy wypowiedzi Piotra Zaka w odniesieniu do sytuacji, ktora byla dyskutowana na BolecForum w maju 2013 roku oraz do oswiadczenia dyrektora I LO. W skrocie sprawa dotyczyla pomijania nazwy I LO czy ogolnie informacji o szkole, bo szkola nie chciala wykupic reklamy. Zapoznaj sie z podlinkowanymi tematami i oswiadczeniem to moze zrozumiesz.
Tekst Bernarda tez opisuje sprawe w dosc ciekawy sposob, choc nieco ogolnie (bo nie tylko w odniesieniu do szkoly)


"to może zrozumiesz", nie wchodzę w gierki, a tylko powiem, że jak zwykle niewygodne pytanie zwekslował Pan w wiadomym kierunku-chciałoby się powiedzieć, norma "dziennikarska".
Powtórzę i na tym zakończę, zadałem pytanie o niezgodności w oparciu o konkretne wypowiedzi, paniał?

"~tak z boku patrząc Opublikowane: 2014-03-22 22:08:48

To kto tu kłamie? Jedno z drugim nie pasuje, która to ta prawda 1,2 czy 3?
Jedno, to co na tym portalu, a drugie, to wpis z drugiego portalu "
Grażyna
2014-03-20, 08:25

Muszę uwierzyć, w to, co wicedyrektorka z małżonkiem powiedzieli prokuratorowi. Na pewno powiedzieli prawdę. Radzę im w takim razie, by lepiej pilnowali domowego komputera i lepiej zabezpieczali się przeciw tym... cyberatakom? Nie wiadomo, na kogo jeszcze coś mało życzliwego jakiś nieznany anonim napisze z ich komputera." koniec cytatu i teraz jest ambaras, komu wierzyć?" Dobrej nocki i bez odbioru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ano ni ma niezalogowany
22 marca 2014r. o 23:47
Kim tu sie przejmowac? oślizgłym zakompleksionym koniem i nieatrakcyjna porzuconą babo-chlopem? No blagam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Y niezalogowany
23 marca 2014r. o 1:39
A zdjęcie w tle to alegoria do czego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
23 marca 2014r. o 5:56
Skończyłam tą szkołę (I LO) i osobiście nie mam z nią najlepszych wspomnień. I to samo może potwierdzić co drugi mój znajomy.
Nie poleciłabym tej szkoły nikomu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 8:05
Etyka w naszych lokalnych mediach leży i kwiczy. Nie szanujecie swoich czytelników. A wzajemne podgryzanie się po łydkach sprowadza was wszystkich do roli wsiowych burków. Zacznijcie szanować swoich czytelników i po prostu obiektywnie informować o tym co się dzieje w Naszym mieście i jego okolicach.
Polecam jeszcze raz by przemyśleć sprawę "Bolesławczan". Czy okraszanie zdjęć maluszków kontrowersyjnym tytułem, tylko po to by nabijać niestosowne komentarze, jest w porządku w stosunku do rodziców, którzy zgodzili się pochwalić swoimi dziećmi na waszym portalu? Jest to cyniczne wykorzystanie naiwności młodych rodziców i wizerunków ich dzieci.
Poza tym "dziennikarz" nie może w artykule pisać że uczestniczył w jakimś wydarzeniu ale nie mógł na nim wytrzymać i sobie poszedł ale jest powinien że wygadywano tam głupoty do końca. Odbiorca czyta taki artykuł po to by mieć w miarę obiektywną relację a nie to co się "redaktorowi" wydaje bądź nie.
Szanujcie swoich czytelników to i oni was będą szanować.
Co do etyki na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info to szkoda gadać, jedyna wartość jaką ten portal uznaje to wartość pieniądza, nie zaglądam tam od afery z antenką radiowozu na ich zdjęciu i widzę ze słusznie bo nic tam się jak widzę nie zmieniło.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 8:11
W powyższym komentarzu automat wykrył jakieś niestosowne słowa. Nie użyłem tam ani jednego brzydkiego wyrazu. Jedynym niestosownym określeniem, którego tam użyłem było "bolesławczanie". Czyżby administrator sam wpisał to słowo na indeks? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza