Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: To ja napisałem
~?? niezalogowany
23 marca 2014r. o 9:05
Skończyłam tą szkołę (I LO) i osobiście nie mam z nią najlepszych wspomnień. I to samo może potwierdzić co drugi mój znajomy.
Nie poleciłabym tej szkoły nikomu!

To się trzeba było przenieść do innej szkoły. Po co się było męczyć? Cóż za poświęcenie "podziwiam"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
23 marca 2014r. o 9:26
Kto mim wyjaśni jak było.
1. Czy to prawda ,że ci Żakowie zeznali w prokuraturze ,że to nie oni pisali z ich komputera ?
2.W świetle 1. jak wygląda teraz sytuacja prawna pana Żaka po, opublikowanym oświadczeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 marca 2014r. o 9:38
Z informacji jakie posiadamy Piotr Żak przyznal w prokuraturze (podobnie jak w oswiadczeniu powyzej), ze to on skrytykowal dziennikarza sasiedniej strony internetowej.
Mysle, ze to publiczne oswiadczenie jest odpowiedzia na publicznego paszkwila, ktorego opublikowal dziennikarz.

Pozdr,
emem

PS. Krzys jeszcze do nas nie dzwonil o dziwo hehe

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to nie ja gwizdałem niezalogowany
23 marca 2014r. o 10:08
medialnie Bolesławiec robi się taką Koreą Północną- dotyczy to zwłaszcza jednego z portali którego "dziennikarz" a jednocześnie właściciel jest bardzo wyczulony jak ktoś krzywo na niego popatrzy lub nie daj Boże powie coś mało przychylnego, przed wpisywaniem swoich opinii na temat tegoż pana należy się 1000 razy zastanowić czy nie pobiegnie on donieść do prokuratury- ale takie zachowanie to cecha małych, słabych osobników nie pasujących do żadnego stada, tonących w narcyzmie - JUŻ SIĘ BOJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drit niezalogowany
23 marca 2014r. o 11:07
Że jak nie wiadomo osochoci to chodzi o piniążki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 11:25
~to nie ja gwizdałem napisał(a): medialnie Bolesławiec robi się taką Koreą Północną- dotyczy to zwłaszcza jednego z portali którego "dziennikarz" a jednocześnie właściciel jest bardzo wyczulony jak ktoś krzywo na niego popatrzy lub nie daj Boże powie coś mało przychylnego, przed wpisywaniem swoich opinii na temat tegoż pana należy się 1000 razy zastanowić czy nie pobiegnie on donieść do prokuratury- ale takie zachowanie to cecha małych, słabych osobników nie pasujących do żadnego stada, tonących w narcyzmie - JUŻ SIĘ BOJĘ

Toz to PIENIACZ CHYBAß
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 11:28
amgen napisał(a): Rico
To takie nie napasione lokalne stworzenie medialne, które to dla "kasy" czepia się przeróżnych instytucji i urzędników a to Policji w Bydgoszczy za fotkę fragmentu policyjnego auta ( podobno sprawa miała mieć epilog sądowy), a to wspomnianego I LO, a to niewybredne onegdaj krytyki Prezydenta Miasta. Co ciekawe napastliwość medialna osobnika zanika z chwilą rzucenia mu jakiegokolwiek ochłapa np. w postaci jakiejś nagrody za byle co, staje się ono wtedy łagodne jak owieczka i zżera dane mu ochłapy niemal prosto z rączki wychwalając darczyńców prawie pod niebiosa. Ot jest takie to fałszywe i zarozumiałe nie wiadomo co.

Absolutna prawda! A zobaczcie jego metne interpretacje tego tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 marca 2014r. o 11:43
Najlepsza metoda jest ignorowanie goscia. Gdyby Was straszyl - olejcie to i zignorujcie :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza