Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: To ja napisałem
~redakcja wie kto niezalogowany
24 marca 2014r. o 0:21
~to nie ja gwizdałem napisał(a): medialnie Bolesławiec robi się taką Koreą Północną- dotyczy to zwłaszcza jednego z portali którego "dziennikarz" a jednocześnie właściciel jest bardzo wyczulony jak ktoś krzywo na niego popatrzy lub nie daj Boże powie coś mało przychylnego, przed wpisywaniem swoich opinii na temat tegoż pana należy się 1000 razy zastanowić czy nie pobiegnie on donieść do prokuratury- ale takie zachowanie to cecha małych, słabych osobników nie pasujących do żadnego stada, tonących w narcyzmie - JUŻ SIĘ BOJĘ

to święta prawda - trafiłem na czarną listę tego portalu. Zdziwiło mnie to, że w komentarzach na istotych puszczane są po cenzurze wulgarne i obraźliwe komentarze o P. Zak a moja uwaga, że pan redaktor faworyzuje II LO nie dla pieniędzy tylko z miłości nie znalazła uznania strażników moralności tego portalu...dziwne

Zmoderowano 24.03.2014 godz.0:35 - powód: korekta formatowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 7:56
~zablokowany napisał(a): Jakiś czas temu potępiłem działania istotnych informacji na ich własnym portalu. Od tamtego dnia po dzień dzisiejszy zablokowali mi dostęp do ich strony. DZIĘKI IM ZA TO :]

to jeszcze nic, kiedyś narcyz zablokował dostęp do swojej strony z powodu nie przychylnych wpisów dla prawie 300 osób!!!!
w jednej z bolesławieckich instytucji i blokował tak przez 2 lata- teraz odpuścił, strone można oglądać jednak komentowanie jest absolutnie zabronione :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 7:57
Sam nie wiem, który portal gorszy. Obydwa moderatorskie ale tamten przynajmniej nie wycina przyzwoitych polemik z sobą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
24 marca 2014r. o 11:43
emem napisał(a):
~tak z boku patrząc napisał(a): T
Jedno, to co na tym portalu, a drugie, to wpis z drugiego portalu "
Grażyna
2014-03-20, 08:25

A co Grazyna o tym moze wiedziec, skoro w tym nie uczestniczyla? ;)

Swoja droga zenujace jest wyzywanie sie na kims za to, ze nie zlecil platnej publikacji. Doskonale ujal to Bernard w tekscie o dziwce opublikowanym na bobrzanach.
A co Emem wie w tej sprawie ?? ;) podobno nie jesteś redaktorem i mieszkasz w Krakowie to co ty o tym wiesz ?? ;). Sami też zarabiacie na foto z dziećmi więc w czym problem ??. Sami macie zysk z reklam i potem walicie durnoty że niby portal jest robiony dla pasji nie dla pieniędzy to chyba mylicie pojęcia

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 marca 2014r. o 12:06
rafi napisał(a): A co Emem wie w tej sprawie ?? ;) podobno nie jesteś redaktorem i mieszkasz w Krakowie to co ty o tym wiesz ?? ;). Sami też zarabiacie na foto z dziećmi więc w czym problem ??. Sami macie zysk z reklam i potem walicie durnoty że niby portal jest robiony dla pasji nie dla pieniędzy to chyba mylicie pojęcia


Rozmawialem z zainteresowana strona, wiec wiem. Nowoczesne technologie pozwalaja na komunikacje na odleglosc, moge wiec byc w Krakowie.

Na dzieciakow Bolec.Info nie zarabia, ich publikacja jest bezplatna i dobrowolna (zainteresowani rodzice podpisuja oswiadczenie), wiec nie pisz tutaj bzdur.
I wypraszam sobie takie komentarze o reklamach. My nie zmuszamy nikogo do kupowania reklam. I nawet jesli ktos z reklamy rezygnuje to mu grzecznie dziekujemy za wspolprace, a nie straszymy, ze go obsmarujemy. Podobnie z gazeta - jesli ktos nie chce reklamy to nie jest powod, aby go obsmarowac czy straszyc. I takich zachowan nam, prosze, nie zarzucaj, bo sie nimi po prostu brzydzimy.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 13:14
cały czas powtarzam: po co polemizować z kotem w moherowej czapie?? po co?? to gimbus nie wie nic o życiu i świecie, plecie jak potłuczony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
24 marca 2014r. o 14:03
~` napisał(a): Skończyłam tą szkołę (I LO) i osobiście nie mam z nią najlepszych wspomnień. I to samo może potwierdzić co drugi mój znajomy.
Nie poleciłabym tej szkoły nikomu!


Może i skończyłaś TĘ szkołę i trudno, żebyś miała Z NIĄ jakiekolwiek wspomnienia bo szkoła raczej nie posiada wspomnień ... nie dziwię się temu negatywnemu nastawieniu bo pewnie zbyt wielu pozytywnych ocen z niej nie wyniosłaś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc niezalogowany
24 marca 2014r. o 16:44
(...) TĘ, opinie zapewne pisze TA "pedagog", która pozytywnych ocen nie jest w stanie wystawić i trudno.......mają teraz uczniowie.

Zmoderowano 25.03.2014 godz.15:09 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie