Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marketowa teraźniejszość
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 maja 2014r. o 22:12
fobiak napisał(a): mam troche czasu przed rozwieszeniem prania na polu to skomentuje twoj felieton, podzieliles go tak na zwrotki, ze pasuje histrorycznie i latwiej sie odniesc do tego co przekazales.

1. ...
11.
zostawiam wolne
bo mi bielizna nie wyschnie jak nie rozwiesze


Mi już wyschła , to mogę dokończyć :D
Pod jedenastką , jako priorytet należy postawić odzyskanie władzy nad narodowym pieniądzem , mały cytacik

"
Konstytucja Polskiej Rzeczpospolitej z 1997 roku zawiera zapis sprzeczny z interesem polskich obywateli. Dotyczy to artykułu 220 konstytucji, który brzmi:

Art. 220:
Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu
budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Zapis ten jest nie zrozumiały, dla kogoś kto nie poznał i nie zrozumiał mechanizmu tworzenia pieniądza. Skutkiem obowiązywania tego zapisu będą niekończące się długi Polaków. W długach pogrążą się: rząd, władze lokalne, przedsiębiorstwa , szpitale, uczelnie itd. W konsekwencji będziemy za wykonywaną prace otrzymywali mniej i będziemy płacić coraz większe podatki. Prowadzone przez nas firmy i przedsiębiorstwa nie rozwiną się w pełni. Wszyscy, bezpośrednio lub pośrednio będziemy niewolnikami nielicznej grupki bankierów. "

Bo od zachodnich banksterów pożyczamy pieniądze za obligacje ( czyli dług narodowy ) , nie z Banku Narodowego. Nasza Konstytucja nam tego zabrania. Do dupy z taką Konstytucją. A reszta felietonu ok. ... Szymon ... moim skromnym zdaniem :) Zapraszam Cię do rejestracji, dyskusji i działania. Myślimy podobnie :) A Ciemniakami się nie przejmuj. Odnoszę niekiedy wrażenie , że ktoś im płaci za pisanie p.i.e.r.d.o.l.e.t.ó.w.
Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
25 maja 2014r. o 6:34
,,Odnoszę niekiedy wrażenie , że ktoś im płaci za pisanie p.i.e.r.d.o.l.e.t.ó.w. ''

Nie udawaj,wiesz przecie że to Tusek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
25 maja 2014r. o 9:15
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Bo od zachodnich banksterów pożyczamy pieniądze za obligacje ( czyli dług narodowy ) , nie z Banku Narodowego. Nasza Konstytucja nam tego zabrania. Do dupy z taką Konstytucją.


Zacznijmy pożyczać od wschodnich Jazonie ;)

PS.
Karolu,
nie znam Szymona, nie znam cemoi07.
Czytałem felietony i wypowiedzi cemoi07, przeczytałem (dwa) felietony Szymona.
Nie obrażaj inteligencji użytkowników serwisu Bolesławiec dla Ciebie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowy niezalogowany
25 maja 2014r. o 10:15
Podeślij mi proszę adresy felietonów cemoi07, z wielką ochotą zapoznam się z ich treścią. Na marginesie co ty taki obrońca uciśnionych jesteś? Jak ten gość w prostacki i rynsztokowy sposób obrażał Pana Szymona to jakoś nie stawałeś w obronie. Okazało się, że Karol jednak znalazł materiały źródłowe na których oparty jest felieton. Tak więc bardzo proszę to coś o nazwie "cemoi07" o odpowiedź i to najlepiej jawną, żebyśmy wszyscy mogli zobaczyć kim jest osoba znająca się na ekonomii i prawie. I najlepiej to niech poda poziom swojego wykształcenia.

Zmoderowano 25.05.2014 godz.10:18 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
25 maja 2014r. o 10:43
~Narodowy napisał(a): Na marginesie co ty taki obrońca uciśnionych jesteś? Jak ten gość w prostacki i rynsztokowy sposób obrażał Pana Szymona to jakoś nie stawałeś w obronie.


Moja wypowiedź na temat Szymona i cemoi07 jest tylko dopiskiem.
Interesuje mnie UWARUNKOWANY pogląd Jazona na temat banksterki ;)

PS.
Wpisz w google "cemoi07".
Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2014r. o 12:51
Ale , że niby mamy od sowieckich i chińskich banksterów pożyczać ?
Kajtuś , to już będzie ze trzy lata , jak uczę Cię istoty pieniądza fiducjarnego , a Ty dalej ni w ząb. O jakie uwarunkowania Ci chodzi ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowiec niezalogowany
25 maja 2014r. o 14:31

PS.
Wpisz w google "cemoi07".
Pozdrawiam


Poczytałem - miernota i nic więcej. Zwykły lewak i do w dodatku czysty jak "dziewica orleańska". Widzę, że moja prośba o odp. nie zadziałała. Po jego artykułach domyślam się już kto to jest więc jego rynsztokowy język mnie nie dziwi. Chciałbym, żeby jednak ten Pan troszkę doczytał bo jego wiedza wzbudza we mnie żałosny śmiech.
Szymonowi z kolei życzę dalszych felietonów i nie przejmowania się takimi kometami bo to jest właśnie ŻAL FRUSTRATA !!!! Brawo za poruszenie ważnego tematu bo z pisaniu o pierdołach nic w tym kraju się nie zmieni!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2014r. o 14:49
no nie, jemu do lewactwa to daleko daleko, on kocha andzeline na smierc i zycie, robi wszystko z milosci, nie musze chyba przypominac, ze milosc jest slepa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie