~ napisał(a): Polecam firmę FURTAK :) Pyszne wyroby. Ja kupuję zawsze w lewiatanie ale nie wiem czy we wszystkich są ich pyszności.super dowcip pyszne wyroby znasz jeszcze jakieś dowcipy chętnie się pośmieje :D ty chyba nie wiesz co to są dobre wyroby
~ napisał(a):~ napisał(a): w sklepie na osiedlu starzynskiego (naprzeciwko budki lotto ) jest sklep z domowym pieczywem ,wyrobami mleczarskimi ,miesem i wedlinami. wszystkie produkty rzeczywiscie smakuja inaczej, ceny tez inne niestety, znacznie wyzsze.
No właśnie,wielu ludzi mówi "niestety"jeżeli chodzi o ceny i kupuje plastikowe badziewie z niższej półki w markecie,karmi tym także dzieci zamiast kupić np na wiosce zdrową bo naturalną żywność a nie truć się tym sztucznym paskudztwem,żałują parę zł więcej dla zdrowia a potem narzekają.Chcą dużo i tanio choć wiedzą ,że takie "jedzenie" nic nie warte.
~klucz-nick napisał(a): od lewej kiełbasa pieczona 25 zł kilogram(tyle co śląska w pietrondze)kiełbasa bez lodówki wysycha nie psuje się i nie jest obleśnie śliska,jest super,następnie to parówka wg dawnego przepisu 17 zł kilogram taniej jak w marketach wspaniała 100% mięsa na zimni i na gorąco,gruba to kiełbasa drobiowa indycza swojska,są i inne wyroby taniej jak w marketach,jedzcie dalej ten syf.[img=1410775314_6q5wti6.jpg]