Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 23:58
Musiałbym chyba kompletnie zidiocieć i znienawidzić nasze miasto żeby zagłosować na Moszczyńskiego! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kim jesteś ? niezalogowany
17 września 2014r. o 6:49
~ napisał(a): Musiałbym chyba kompletnie zidiocieć i znienawidzić nasze miasto żeby zagłosować na Moszczyńskiego! :P


Wolisz oskubywać innych niż samemu pracować na siebie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowany niezalogowany
17 września 2014r. o 8:43
Po obejrzeniu wywiadu z p. Moszczyńskim kolejne osoby, które udało się zwerbować jako kandydatów do tzw. Waszej Rady rezygnują. Gratuluje PanieM. W wywiadzie nie wymienia się osób ponieważ jest ich raptem kilka (na 21 mandatów w Radzie). Żeby zarejestrować kandydata na prezydenta komitet musi zgłosić kandydatów na radnych przynajmniej w połowie okręgów (czyli w 11). Będzie problem, bo wiem o kolejnych 3 osobach, które wahają się czy nie odejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KWW niezalogowany
17 września 2014r. o 11:56
~Zorientowany napisał(a): Po obejrzeniu wywiadu z p. Moszczyńskim kolejne osoby, które udało się zwerbować jako kandydatów do tzw. Waszej Rady rezygnują. Gratuluje PanieM. W wywiadzie nie wymienia się osób ponieważ jest ich raptem kilka (na 21 mandatów w Radzie). Żeby zarejestrować kandydata na prezydenta komitet musi zgłosić kandydatów na radnych przynajmniej w połowie okręgów (czyli w 11). Będzie problem, bo wiem o kolejnych 3 osobach, które wahają się czy nie odejść.



Proszę się nie troszczyć o KWW Wasza Rada .Tu wszystko w najlepszym porządku .
Kandydaci mają się dobrze.

To nie jest Komitet * / PRZEMYSLAWA / to komitet mieszkańców dla mieszkańców .Zajadli przeciwnicy to ludzie uzależnieni od władzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dough niezalogowany
17 września 2014r. o 12:16
"Jestem lepszy niż Piotr Roman" - to akurat nie jest trudne, jest mnóstwo lepszych od niego.
Niestety taka bolączka jest małych i średnich miast - tu ci sami ludzie utrzymują się u władzy zdecydowanie za długo. W przypadku Bolesławca jest jeszcze łatwiej, z powodu święta ceramiki. Choć jest to inicjatywa wielu organów i ogromnej ilości osób, to i tak w ostateczności lwia część sukcesu przypada prezydentowi. Lud się zjedzie, zje kiełbasy za dychę, napije ciepłego i drogiego piwa w plastikowym kubku, nasłucha się koncertów, dzieciaki będą miały radochę i ostatecznie wyjdzie na to, że "Piotr Roman to dobry prezydent".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
17 września 2014r. o 12:57
~KWW napisał(a):
Proszę się nie troszczyć o KWW Wasza Rada .Tu wszystko w najlepszym porządku .
Kandydaci mają się dobrze.

To nie jest Komitet * / PRZEMYSLAWA / to komitet mieszkańców dla mieszkańców .Zajadli przeciwnicy to ludzie uzależnieni od władzy .


Na chwilę obecną jedynymi znanymi powszechnie przedstawicielami KWW WR jest PanM i Pan Jaskowski - pełnomocnik wyborczy, obaj bardzo blisko związani z partią Palikota.

Wygląda to trochę dziwnie, tym bardziej, że nikt nie chce ujawnić żadnych nazwisk innych kandydatów tego KWW (nie rozumiem dlaczego?), a partia Palikota nie tworzy własnych komitetów w wyborach ale wystawia swoich ludzi w innych komitetach, rzekomo niezwiązanych z Palikotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
17 września 2014r. o 14:57
Czyli dominuje tam Palikociarnia ;) i niby ja mam mieć z tego zysk ?? ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 września 2014r. o 16:18
rafi napisał(a): Czyli dominuje tam Palikociarnia ;) i niby ja mam mieć z tego zysk ?? ;)


Pan Henryk Jaskowski nie jest członkiem partii Twój Ruch ani żadnej innej .
To przyzwoity obywatel Bolesławca .Nie zasługuje aby jakieś anonimy szarpały go z ukrycia.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu