Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Staszek niezalogowany
29 września 2014r. o 18:50
Jeśli w kilku najbliższych dniach zwykli mieszkańcy, jak to często pisze panM, nie otrzymają do publicznej wiadomości nazwisk reprezentantów i kandydatów do władz KWW "Wasza Rada" to będą mieli prawo sądzić że cały ten komitet to zwykła ściema i jego szyld stworzony został tylko w celu wciśnięcia Moszczyńskiego do Rady Miasta. Jeśli tak będzie to ja dziękuję za taką "demokrację" i takiemu "komitetowi" z przyjemnością powiem "pocałujcie mnie w d... !" :D :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
29 września 2014r. o 18:55
~Do tych rozgarniych napisał(a): Tak serio to dlaczego panM budzi w Was tyle emocji ?

Przecież to zwykły człowiek .Ani kosmita , ani czarodziej , ani Wasz guru .

O co tu kaman ?

Ponad 50 tysiecy wejsc dla jakiegos szaraka ?


Bo śmiech to zdrowie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
29 września 2014r. o 18:55
~Do tych rozgarniych napisał(a): Tak serio to dlaczego panM budzi w Was tyle emocji ?

Przecież to zwykły człowiek .Ani kosmita , ani czarodziej , ani Wasz guru .

O co tu kaman ?

Ponad 50 tysiecy wejsc dla jakiegos szaraka ?


Bo śmiech to zdrowie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 19:00
~Staszek napisał(a): Jeśli w kilku najbliższych dniach zwykli mieszkańcy, jak to często pisze panM, nie otrzymają do publicznej wiadomości nazwisk reprezentantów i kandydatów do władz KWW "Wasza Rada" to będą mieli prawo sądzić że cały ten komitet to zwykła ściema i jego szyld stworzony został tylko w celu wciśnięcia Moszczyńskiego do Rady Miasta. Jeśli tak będzie to ja dziękuję za taką "demokrację" i takiemu "komitetowi" z przyjemnością powiem "pocałujcie mnie w d... !" :D :P :P
A co chciales Stanislawie zaszczuc Kandydatow przed wyborami.To ci się chyba nie uda.Bedziesz gratulowal po wyborach.Glosuj na kogo chcesz .To jest Komitet Wyborcow i wyborcy sobie nie zycza ujawniania Kandydatow.A DEMOKRACJI szukaj w Albanii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 19:02
~ napisał(a):
~Staszek napisał(a): Jeśli w kilku najbliższych dniach zwykli mieszkańcy, jak to często pisze panM, nie otrzymają do publicznej wiadomości nazwisk reprezentantów i kandydatów do władz KWW "Wasza Rada" to będą mieli prawo sądzić że cały ten komitet to zwykła ściema i jego szyld stworzony został tylko w celu wciśnięcia Moszczyńskiego do Rady Miasta. Jeśli tak będzie to ja dziękuję za taką "demokrację" i takiemu "komitetowi" z przyjemnością powiem "pocałujcie mnie w d... !" :D :P :P
A co chciales Stanislawie zaszczuc Kandydatow przed wyborami.To ci się chyba nie uda.Bedziesz gratulowal po wyborach.Glosuj na kogo chcesz .To jest Komitet Wyborcow i wyborcy sobie nie zycza ujawniania Kandydatow.A DEMOKRACJI szukaj w Albanii.


No więc wszystko jasne! W tym "komitecie" albo nie ma nikogo albo wstyd podawać nazwiska. :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rejestracja niezalogowany
29 września 2014r. o 21:07
rejestracja kandydtow do rady do 7 pazdziernika .
KWW Piotra Romana wytoczy już armaty .Onanizuj sie tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 22:10
~ napisał(a):
~Staszek napisał(a): Jeśli w kilku najbliższych dniach zwykli mieszkańcy, jak to często pisze panM, nie otrzymają do publicznej wiadomości nazwisk reprezentantów i kandydatów do władz KWW "Wasza Rada" to będą mieli prawo sądzić że cały ten komitet to zwykła ściema i jego szyld stworzony został tylko w celu wciśnięcia Moszczyńskiego do Rady Miasta. Jeśli tak będzie to ja dziękuję za taką "demokrację" i takiemu "komitetowi" z przyjemnością powiem "pocałujcie mnie w d... !" :D :P :P
A co chciales Stanislawie zaszczuc Kandydatow przed wyborami.To ci się chyba nie uda.Bedziesz gratulowal po wyborach.Glosuj na kogo chcesz .To jest Komitet Wyborcow i wyborcy sobie nie zycza ujawniania Kandydatow.A DEMOKRACJI szukaj w Albanii.


Ale jaja! "Wyborcy sobie nie życzą ujawniania kandydatów"!

Tego nawet Mrożek by nie wymyślił. :D :D :D :D

Brakuje jeszcze tylko: "A kandydaci sobie nie życzą żeby na nich głosować!"
I to życzenie spełnię z wielką przyjemnością! :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 23:17
Wasza rada dłubie w nosie,
Przy okazji dużo gada,
Wylewając wszystko w poście.
Kto zapyta o cokolwiek,
Temu biada...

Jest tu mistrzem w ujadaniu,
Pluje jadem w lewo, w prawo,
Mózg już poległ dawno w praniu,
A sam sobie bije brawo...

Wciąż uważa, że jest mistrzem,
Politykiem niesłychanym,
Sam do siebie mówiąc - błyszczę !!!
Przez każdego pod włos branym... ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza