Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:57
~ napisał(a): Jeżeli PanM zostanie "królem" , pomyśl jak się będą musieli dopasować "pionki"... ;) I o to chodzi.


Na teraz wygląda to tak .Czy ludzie mają się cieszyć ?[img=1414180634_1lps2h5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 23:32
~ napisał(a):
~ napisał(a):


Wiem , wiem..winno być "nie będą musiały" - po prostu siła rozpędu :D klik , klik i...poszło ;)

Nie wszystko stracone ;) Do daty wyborów troszkę czasu pozostało. Można się nad wszystkim zastanowić... :D


I właśnie to ci radzę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 17:24
PanM - kandydat na prezydenta Bolesławca. Bez układów . Idealista.
Wart na Niego zagłosować. Nie musi mieć studiów , od tego będą pomagierzy. Ten człowiek może sporo dobrego zrobić. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 17:54
~ napisał(a): PanM - kandydat na prezydenta Bolesławca. Bez układów . Idealista.
Wart na Niego zagłosować. Nie musi mieć studiów , od tego będą pomagierzy. Ten człowiek może sporo dobrego zrobić. :D


Bu ahahaha! Uśmiałem się jak norka! Ten kandydat, w/g siebie "lepszy niż Piotr Roman" w rankingu jest lepszy tylko od pustej kartki wyborczej! Nie zagłosowałbym na niego nawet gdyby był jedynym kandydatem!
:D :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 18:36
Czy jest Pan lepszy od Prezydenta Piotra Romana ? Nie wiem :D Los daje Panu szansę , niech Pan jej nie zmarnuje. Jeżeli zwycięstwo przypadnie Panu - proszę pamiętać o swoich deklaracjach i wyborcach. Liczą się czyny . Powodzenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 października 2014r. o 18:50
~ napisał(a): Czy jest Pan lepszy od Prezydenta Piotra Romana ? Nie wiem :D Los daje Panu szansę , niech Pan jej nie zmarnuje. Jeżeli zwycięstwo przypadnie Panu - proszę pamiętać o swoich deklaracjach i wyborcach. Liczą się czyny . Powodzenia !!


Wbrew wszystkim -- jestem jedyną prawdziwą alternatywą dla Bolesławian.

Podkreślam , dla Bolesławian.Miasto / urzędy / ma się bardzo dobrze .To ludzie / mieszkańcy / dostają kopa od administracji.
Walczymy tylko o lżejsze życie.Mniej nakazów , więcej swobody , mniej wydatków , mniej podatków.

Bolesławiec dla Bolesławian.[img=1414255800_laz1mv5.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 19:34
PanM napisał(a):

Wbrew wszystkim -- jestem jedyną prawdziwą alternatywą dla Bolesławian.



PanieM , mniej buty :D więcej pokory a wszystko będzie cacy :)

Powinien Pan zjednywać sobie wyborców a nie "straszyć" "obecnie panujących i kontrkandydatów" ...To do niczego dobrego nie prowadzi ;) Zraża Pan sobie potencjalnych wyborców. Niepotrzebnie. Trzeba ich przekonywać do siebie. W jaki sposób ? Spokojem , rozwagą w wygłaszaniu treści i...czasami , gdy trzeba nawet "posypywaniem popiołem głowy" ;) Polityka to nie tylko kolor czarny i biały - dobry i zły. To coś giętkiego , jak trzcina. Umie Pan tańczyć ? jeżeli tak , to wie Pan co to znaczy bycie giętkim. Życzę powodzenia i sporo pracy nad tym , co wyżej.Warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 21:32
Wierzyć się nie chce że ktoś może być tak zarozumiały i beznadziejnie bezkrytyczny wobec siebie jak ten jakiś "panM"! Kto chciałby mieć kogoś takiego w jakimkolwiek urzędzie?
I on jeszcze śmie narzekać na urzędników? To już szczyt hipokryzji, bezczelności i tępoty politycznej. :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu