Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:05
~ napisał(a): Oddam głos na PanaM. Dlaczego ?? Bo wiem , czego się mogę spodziewać. Nie rozczaruję się.


Każdy ma prawo w dowolny sposób zmarnować swój głos. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:23
~ napisał(a):

Każdy ma prawo w dowolny sposób zmarnować swój głos. :D :P


To nie będzie zmarnowany głos .To tylko przeciwwaga :D Zresztą - skad wiesz , że Twój głos ( wiara w lepsze) w efekcie nie zostanie zmarnowany ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:27
~ napisał(a): To nie będzie zmarnowany głos .To tylko przeciwwaga


Nie żartuj, jaka "przeciwwaga"? To nie ta waga i nie ta klasa!

:D :D :D

Zmoderowano 25.10.2014 godz.18:24 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:31
~ napisał(a):

Nie żartuj, jaka "przeciwwaga"? To nie ta waga i nie ta klasa!

:D :D :D


Nie żartuję :D To Ty nie umiesz spojrzeć "inaczej"...Zrób pewną roszadę...Potrafisz ? oczywiście w swojej wyobraźni. I co ujrzałeś? Grasz w szachy? Spróbuj....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:34
W szachy gram i dlatego widzę że nie da rady, te figury nie stoją w tym samym rzędzie. Żadna roszada nie jest możliwa. Pionka z królem się nie przestawia. :D

Zmoderowano 25.10.2014 godz.18:24 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:37
Jeżeli PanM zostanie "królem" , pomyśl jak się będą musieli dopasować "pionki"... ;) I o to chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:42
~ napisał(a): Jeżeli PanM zostanie "królem" , pomyśl jak się będą musieli dopasować "pionki"... ;) I o to chodzi.


Pionki się "nie będą musieli" dopasowywać bo ten "król" już popełnił polityczne harakiri. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:45
~ napisał(a):


Wiem , wiem..winno być "nie będą musiały" - po prostu siła rozpędu :D klik , klik i...poszło ;)

Nie wszystko stracone ;) Do daty wyborów troszkę czasu pozostało. Można się nad wszystkim zastanowić... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.