Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Hannah niezalogowany
27 października 2014r. o 21:12
~ napisał(a): (...). PanM chyba nawet nie wie co może prezydent miasta, a co jest mu odgórnie narzucane. Jestem w 100% pewna że nie ma pojęcia co należny do obowiązków gminy i co organ zarządzający gminą ma obowiązek zapewnić swoim mieszkańcom. pewnie tez nie wie że pieniążki trafiające do kasy miasta w większości są pieniędzmi które mają odgórne przeznaczenie.


PanM , jeżeli zwycięzy w wyborach , nauczy się wszystkiego co powinien wiedzieć !
Tak jak każdy do tej pory i nie tylko w Bolesławcu.
Nikt , a przynajmniej większość którzy startują w polityce, zarzadzaniu nie posiada przygotowania "profilowego". Uczą się potem , czyli w trakcie
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 21:53
~Hannah napisał(a):
~ napisał(a): (...). PanM chyba nawet nie wie co może prezydent miasta, a co jest mu odgórnie narzucane. Jestem w 100% pewna że nie ma pojęcia co należny do obowiązków gminy i co organ zarządzający gminą ma obowiązek zapewnić swoim mieszkańcom. pewnie tez nie wie że pieniążki trafiające do kasy miasta w większości są pieniędzmi które mają odgórne przeznaczenie.


PanM , jeżeli zwycięzy w wyborach , nauczy się wszystkiego co powinien wiedzieć !
Tak jak każdy do tej pory i nie tylko w Bolesławcu.
Nikt , a przynajmniej większość którzy startują w polityce, zarzadzaniu nie posiada przygotowania "profilowego". Uczą się potem , czyli w trakcie
:D


Niczego się nie nauczy bo na nasze szczęście nie będzie miał okazji! Uczyć się trzeba było do tej pory w szkołach. Ziarno żeby wzeszło musi paść na żyzną ziemię. Na ugorze nic nie wyrośnie. :D :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hannah niezalogowany
27 października 2014r. o 22:23
Ha , ha, ha...Ty chyba nie wiesz o czym napisałeś. :D Zarządzania nawet małą firmą , jeżeli cię ktoś zatrudni , tez się uczysz. Znasz zasady ogólne ale nie specyfikę. I tu , w tym przypadku jest to samo.

PanM potrafi !! Chce !! Dajmy Mu szansę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:49
~Hannah napisał(a): Ciekawi mnie jakie wy , którzy krytykujecie Pana M , macie wykształcenie ?? Sporo z was , ma chyba tylko to , co jest "obowiązkowe". Dlaczego tak sądzę? Bo człowiek WYKSZTAŁCONY szanuje przede wszystkim sam siebie. :D W wypowiedziach takiego człowieka brak jest inwektyw , napastliwości wręcz agresji...
W komentarzach zamieszczonych pod tym artkułem (wywiadem) jest sporo słów , które winny przynieść raczej wstyd autorom. Nie przyniosą , ponieważ autorzy chowają się "za tyldą" bądź Nickiem. Też jestem "tyldą" , lecz w moim komentarzu jest tylko stwierdzenie faktu... :D


Jakie ty masz wykształcenie, aby swoim stwierdzeniem pouczać innych?

Wielu zadających pytania PanuM nie otrzymali odpowiedzi, w zamian byli oskarżani wyzywani. Kto i kogo więc zamierzasz uczyć tutaj kultury?

I co najważniejsze, to nie my zadający pytania kandydujemy na stołek prezydenta miasta. Jesteśmy wyborcami i do zadawania pytań mamy prawo. Wszelkie pouczanie jest nie na miejscu Aniołku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:51
~Hannah napisał(a): Ha , ha, ha...Ty chyba nie wiesz o czym napisałeś. :D Zarządzania nawet małą firmą , jeżeli cię ktoś zatrudni , tez się uczysz. Znasz zasady ogólne ale nie specyfikę. I tu , w tym przypadku jest to samo.

PanM potrafi !! Chce !! Dajmy Mu szansę !!


W życiu!! Szansę można dać tylko tym którzy sami dają jakąś szansę.
Nie powierzyłbym temu panu nawet 1 złotówki publicznych pieniędzy! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:52
"Podejrzany o szpiegostwo prawnik o podwójnym obywatelstwie Stanisław Sz. wszedł do Sejmu 12 marca, dzięki upoważnieniu szefa biura Twojego Ruchu - wynika z informacji kancelarii Sejmu." :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ni mo niezalogowany
28 października 2014r. o 0:17
Nic mondrego ni ma od anonima.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 7:42
~mir.ko napisał(a): Nie. wielu ludzi uważa że jak zatrzymasz te 60 zł to dumnie będziesz głosić hasło "po pierwsze mieszkancy"

Trafiłeś jak kulą w płot. ja tylko uświadamiam PanaM o jakich kwotach rozmawiamy - bo hasło brzmi dumnie tylko że gmina ma wpływ tylko na ten podatek - więc ile może mi ta obniżka zaoszczędzić 10 czy 15 zł w skali roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.