Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
5570
#De_Tourvel nieaktywny
15 września 2014r. o 20:28
PanM napisał(a):
Ja jestem przekonany że potrafił bym znacznie lepiej dla MIESZKAŃCÓW zarządzać miastem .


A ja bym chciała, żeby mój przedstawiciel posługiwał się poprawną polszczyzną :P choć różnych polityków mamy w tym kraju wypadałoby, żeby znali chociaż podstawy ortografii ;>

potrafiłBYM piszemy łącznie ;>

W wywiadzie na pytanie: Prawdopodobnie w walce o fotel prezydenta Bolesławca wystartuje wielu kandydatów. Jak Pan chce przekonać do siebie wyborców?

odpowiedział Pan:
Ja jestem jedynym kandydatem, który umożliwi prawdziwy rozwój bolesławianom. Bolesławiec to ludzie a nie urzędy i urzędnicy. Zatem pozostają tylko dwie alternatywy. Albo miasto dla bolesławian albo bolesławianie dla miasta. Każdy musi zdecydować sam czy chce być pracownikiem czy niewolnikiem.

I mimo że mówi Pan o świetlanych czasach i rozwoju, który nastanie za Pana kadencji, nie podaje Pan żadnych konkretów. Po raz kolejny rzuca się frazesami bez konkretnych propozycji dla ludzi. Może się Pan do tego ustosunkować?


Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bez przecinka niezalogowany
15 września 2014r. o 20:35

http://azartsat.pl/programy/rozmowa-tygodnia/wasza-rada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
15 września 2014r. o 20:39
Odnośnie rozmowy tygodnia :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Garu niezalogowany
15 września 2014r. o 20:40
PanM napisał(a): Od piątku temperatura oscyluje pomiędzy 37,7 -- 38,4 - miałem wybór .
Wywiad " Gość tygodnia " dzisiaj albo za miesiąc .Więc stało się dziś.
http://azartsat.pl/programy/rozmowa-tygodnia/wasza-rada,


Boże, jestem mistrzem, zmęczyłem ten wywiad do końca tylko i wyłącznie ze względu na panią Magdalenę. Pani Magda jest świetna, nawet pan nie wyczuwał jej ironii i uśmiechał się pociesznie. Eh człeku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 września 2014r. o 20:41
Prezydent Polski-były na szczęście- mówił ...

''o takie Polskę'' ;)
uczepiliście sie gościa jak rzep ''psiego ogona'' nie widząc tego co tak naprawdę mają inni do''zaproponowania''... jak dla mnie to nic innego niż ten Pan M, może tylko w ''elegantszej ''formie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 września 2014r. o 20:41
De_Tourvel napisał(a):
A ja bym chciała, żeby mój przedstawiciel posługiwał się poprawną polszczyzną :P


Tak! Od dawna walczę o poprawną polszczyznę :) Błędy mogą się przydarzyć każdemu, jednak całkowite ignorowanie zasad języka polskiego nie powinny mieć miejsca :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 września 2014r. o 20:47
~Co wam jest? napisał(a): ...
Tu już się trzeba leczyć na nogi :D

Gówno prawda, właściwe żywienie i mózgu leczyć nie musisz , Stwórca to załatwia :)

Przemo , odpowiadasz na pytanie Pynchoona , albo zacznę Cię glanować. Jaki jest Twój stosunek do długów miasta . Wyborcy chcieli by wiedzieć :)
Pani Iwono , panie Piotrze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 września 2014r. o 21:13
panna..pisz poprawnom polszczyznom :)upominam Cię bo pisanie ''gówno prawda'' przed 22-ą jest ''niepoprawne''

jak widzisz po powyższym poście nie wszystkie dzieciaczki już śpią... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza