Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~dywersant niezalogowany
14 września 2014r. o 21:52
Przemo , desygnowałem Cię na Trybuna Ludowego. Chcesz mi powiedzieć , że jesteś ostatnią istotą na tej nieszczęśliwej Planecie , na której się zawiodłem ?

qurcze ... o pieniądzach Wam już mówiłem, a czy Wiecie , czym jest cierpienie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
14 września 2014r. o 21:52
PanM napisał(a): Program był tu omawiamy wiele razy .


Omawiany ? Te śmieszne i żenujące hasełka to ma być program ?
Te teksty niczym z PRL i Obywatelska Rada Miasta następnie Wasza Rada Miasta ?

Nawet na proste pytanie, kto jest w tej Waszej Radzie Miasta nie było odpowiedzi. Tylko lakoniczne i śmieszne wpisy, że to ludzie spoza władzy.
To jak sądzę ludzie, którzy za wszelką cenę chcą dostać się do władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 23:36
~Bolesławianin napisał(a):
PanM napisał(a): Program był tu omawiamy wiele razy .


Omawiany ? Te śmieszne i żenujące hasełka to ma być program ?
Te teksty niczym z PRL i Obywatelska Rada Miasta następnie Wasza Rada Miasta ?

Nawet na proste pytanie, kto jest w tej Waszej Radzie Miasta nie było odpowiedzi. Tylko lakoniczne i śmieszne wpisy, że to ludzie spoza władzy.
To jak sądzę ludzie, którzy za wszelką cenę chcą dostać się do władzy.


Ty mądralo , a kto ogłasza skład rady przed zgłoszeniem ?
Widać jaki pustak z ciebie .10 razy to samo pytanie zadajesz.Poszukaj to znajdziesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co wam jest? niezalogowany
15 września 2014r. o 7:30
95 stron dyskusji nt. gościa, który niczego nie dokonał, na niczym się nie zna, niczego nie potrafi, plecie niczym Piekarski na mękach. Pisuje pod licznymi nickami (typu Wasza Rada Miasta), ale ma być alternatywą dla urzędującego prezydenta.
Tu już się trzeba leczyć na nogi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 września 2014r. o 8:07
~Co wam jest? napisał(a): 95 stron dyskusji nt. gościa, który niczego nie dokonał, na niczym się nie zna, niczego nie potrafi, plecie niczym Piekarski na mękach. Pisuje pod licznymi nickami (typu Wasza Rada Miasta), ale ma być alternatywą dla urzędującego prezydenta.
Tu już się trzeba leczyć na nogi :D


Anonimowy " przyjacielu " .Od kogo pozyskałeś taką wiedzę że ja na niczym się nie znam ?

Ja jestem przekonany że potrafił bym znacznie lepiej dla MIESZKAŃCÓW zarządzać miastem .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
15 września 2014r. o 8:33
~ napisał(a): Ty mądralo , a kto ogłasza skład rady przed zgłoszeniem ?
Widać jaki pustak z ciebie .10 razy to samo pytanie zadajesz.Poszukaj to znajdziesz.


Jak widać z braku argumentów, zaczyna się plucie jadem.
PanM wielokrotnie powtarzał, że Waszą Radę Miasta tworzą ludzie niezależni i nie związani z władzą, czyli to "coś" już istnieje (niby).
A pytanie nie zadałem 10 razy. :) Robi to wiele osób, które jak ja nie otrzymały dotychczas odpowiedzi.
A zadam ponownie pytania :
- Gdzie jest program PanaM ?
- Kto tworzy Waszą Radę Miasta ?

Dwa proste pytania, na które wystarczą proste odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
15 września 2014r. o 9:04
Tez chciałbym znać odpowiedż na te dwa proste pytania ...
Tym bardziej,że zaczynam podejrzewać pM o krętactwo...
Zwykłe slogany zamiast programu,brak konkretnych nazwisk osób tej Waszej Rady...zakrawa na śmiesznośc dlatego wstyd mi ,że prawie uwierzyłem ;( .Sympatyczny z Pana człowiek Panie Przemysławie ale polityk słaby ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 września 2014r. o 12:00
~~217 napisał(a): Tez chciałbym znać odpowiedż na te dwa proste pytania ...
Tym bardziej,że zaczynam podejrzewać pM o krętactwo...
Zwykłe slogany zamiast programu,brak konkretnych nazwisk osób tej Waszej Rady...zakrawa na śmiesznośc dlatego wstyd mi ,że prawie uwierzyłem ;( .Sympatyczny z Pana człowiek Panie Przemysławie ale polityk słaby ;(


Komitet założycielski Wyborców Wasza Rada składa się z 7 osób .
Ja nie jestem członkiem założycielem .Zostałem jedynie zaproszony na listę wyborczą jako kandydat KWW Wasza Rada na prezydenta oraz do Rady Miasta .

Program w max skrócie / pod kątem oszczędności budżetowych /

1/- Wnikliwy audyt finansów miasta , stanu posiadania oraz zadłużenia / wraz ze spółkami miejskimi /oraz zatrudnieniem.
2/- Analiza i wykonanie w kierunku maksymalnych oszczędności utrzymania administracji wraz z obiektami.
3/- Ustalenie co nadaje się do prywatyzacji lub sprzedaży .
4/- Wszystkie pozyskane oszczędności na spłatę zadłużenia .
5/- W miarę możliwości obniżenie podatków oraz cen na usługi komunalne dla ludności.*

*Wyjątek stanowi tu cena za pochówki na cmentarzu komunalnym , która na dzień dzisiejszy przekracza średnio 6 000 zł .
Cena tej usługi uległa by redukcji w trybie natychmiastowym do poziomu poniżej 4 000 zł.




[img=1410770530_q3up23x.jpg]



Dopisane 15.09.2014r. o godz. 12:00:

Dzisiaj w TV Azart-Sat rozmowa tygodnia z moim udziałem .

Zapraszam wszystkich Państwa.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza