Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~Grzesiek niezalogowany
7 października 2014r. o 21:04
~ napisał(a): Ale ochyda normalnie zaraz żygne sory
Jedna Kluska Slaska za 35.00 zl to nieprawidlowa kalkulacja tego DANIA.Bo gdyby nalozono maze 200 %Wartosc tego Dania powinna kosztowac 9 zl.Nie ma przystawek,ani deseru.Za 35.00zl to p-lace za objad we Wroclawiu w Restauracji Hotelowej z przystawkami i kompotem.To znaczy po wizycie Pani Gessner się pogorszylo.Przeciez jadlem w Aniolku obiady FIRMOWE po 8.90 zl.Zupa+Drugie Danie.I nigdy nie było na talerzu jednej kluski.Nic z tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2014r. o 23:42
~L( napisał(a):
~? napisał(a):
~@ napisał(a): ŚLĄSKIE NIEBO 35 zł. Szkoda gadać[img=1412702477_qm88e02.jpg]
no cena kosmos,chyba że zjadłeś juz ze trzy te pampuchy:)i tak cena wysoka ale może smak za to rewelacyjny?
nic nie ruszone ale nóż brudny:)




Nóż nie jest brudny,to załamanie światła,a danie jest brzydko podane i to mięso wygląda jak pokrojone resztki kiełbasy te owoce i ten sos też nie robią dobrego wrażenia,ja podaję do tego dania po 3 kluchy gotowane na parze ,wprawdzie sa one duże ale lekkie i dla chłopa to mały pikuś taka jedna kluska,a swoją drogą trzeba lubić połączenie smaku mięsa z owocami ,nie każdemu to pasuje,ja uwielbiam,ale rozumiem ,że nie każdy chce spróbować,niektórzy na sama myśl i propozycję spróbowania nieznanego dla siebie smaku wręcz się oburzają.Dlatego ,żeby zachęcić ,trzeba ładnie podać a to tutaj nie zachęca,mnie na pewno nie skłoniło by do spróbowania ,no ale pewnie dlatego ,ze osobiście robię i podaję to danie po prostu ładniej o smaku nie wypowiem się bo nie znam smaku tego dania ze zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2014r. o 23:52
~smakosz napisał(a): Uwazam, ze to jakies nieporozumienie. Wnetrze smutne, ciemne, bez charakteru. Na wejsciu i w srodku ołtarzyk Aniołka (a może to chodzi o jakiś inny przybytek ?) a nie lokal gastronomiczny?. Karta rownież uboga. Obsługa nieprofesjonalna. Jestem rozczarowana gdyż spodziewałam się lokalu bardziej klimatycznego!! Wielka SZkoda!!!!




Aniołek w pozycji klęczącej i do tego świeczki,może w samej rzeczy kojarzyć się z kapliczką ,niech by był anioł,ale bardziej "świecki" a nawet bardzo nowoczesny i odpowiednia iluminacja pokazująca walory rzeźby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 1:23
Po tym zdjęciu "wyżerki" to mi ręce opadły i usiadłem z wrażenia, ale tego negatywnego... to gorzej wygląda niż to, co ludzie zwracają na kacu! nie dziwię się że poprzednik napisał że zaraz zwymiotuje. Rewolucja ale nie kuchenna, tylko żołądkowa po tej kobiecie z kudłami została w "Aniołku".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZNIESMACZONA niezalogowany
8 października 2014r. o 19:12
WSTYD!!!!!! Ja bym wyszła z restauracji,(a raczej z tego czegoś co miało nią byc), bo bym się OBRAZIŁA,że takie żarty sobie ze mnie robią. Tfu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
8 października 2014r. o 19:30
~ZNIESMACZONA napisał(a): WSTYD!!!!!! Ja bym wyszła z restauracji,(a raczej z tego czegoś co miało nią byc), bo bym się OBRAZIŁA,że takie żarty sobie ze mnie robią. Tfu!

Hej ~ZNIESMACZONA mam ochotę iść tam i porzucać talerzami. Idziesz ze mną? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZNIESMACZONA niezalogowany
8 października 2014r. o 19:55
~@ napisał(a):
~ZNIESMACZONA napisał(a): WSTYD!!!!!! Ja bym wyszła z restauracji,(a raczej z tego czegoś co miało nią byc), bo bym się OBRAZIŁA,że takie żarty sobie ze mnie robią. Tfu!

Hej ~ZNIESMACZONA mam ochotę iść tam i porzucać talerzami. Idziesz ze mną? :]


Mam nadzieję,że Pani Magda to zrobi za 3 tygodnie,zakładając,że
podadzą jej taką porcję jak innym. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 20:05
To jest śląskie niebo mmmmmnnnniiiiiaaammmmm :) [img=1412791549_pcf5rbq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.