Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ania niezalogowany
5 października 2014r. o 12:18
Pewnie jeszcze w paru knajpkach przydałaby się taka rewolucja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aspera niezalogowany
5 października 2014r. o 19:30
dziś byłam w Aniołku, jedyna zmiana jaka dostrzegłam to pomalowane ściany na ciemny kolor co nie jest plusem. Karta jaka była taka jest, obsługa tylko zmieniła to że nie płaci się od razu po zamówieniu, tylko zabiegani lataja i nie pamietaja żeby paragon na końcu wręczyć.

Podsumowując, nie widać zmian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 1:32
http://www.fakt.pl/gwiazdy/magda-gessler-kuchenne-rewolucje-w-busku-zdroju-wywolaly-awanture,artykuly,493480.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ppp niezalogowany
6 października 2014r. o 8:43
Ja też byłam nie jadłam co prawda,ale bardzo podoba mi sie wnętrze jest kameralne i eleganckie ciemne ściany rekompensują palące sie świece jest intymnie i przyjemnie:)fakt karta ta sama...jest też druga z daniami z rewolucji,może ktoś jadł i sie wypowie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sandacz niezalogowany
6 października 2014r. o 19:12
byłem w aniołku zmian wiele nie ma chciałem coś spróbowac co zaproponowała pani Magda ale za godzine wziołem schabowego szkoda gadac poraszka powiedziałem kelnerce ze nie ma czym sie chwalic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 22:41
Kelnerek, barmana nie ma co się czepiać, młode dziewczyny i chłopak, dopiero się uczą fachu. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2014r. o 9:54
~sandacz napisał(a): byłem w aniołku zmian wiele nie ma chciałem coś spróbowac co zaproponowała pani Magda ale za godzine wziołem schabowego szkoda gadac poraszka powiedziałem kelnerce ze nie ma czym sie chwalic
Nie masz czym się chwalić,słaba ortografia u ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smakosz niezalogowany
7 października 2014r. o 17:14
Uwazam, ze to jakies nieporozumienie. Wnetrze smutne, ciemne, bez charakteru. Na wejsciu i w srodku ołtarzyk Aniołka (a może to chodzi o jakiś inny przybytek ?) a nie lokal gastronomiczny?. Karta rownież uboga. Obsługa nieprofesjonalna. Jestem rozczarowana gdyż spodziewałam się lokalu bardziej klimatycznego!! Wielka SZkoda!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu