Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ niezalogowany
23 września 2014r. o 9:13
Niektóre reformy nie są realne w danym miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 9:13
Niektóre reformy nie są realne w danym miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mksajo niezalogowany
23 września 2014r. o 9:44
Mam nadzieję że w końcu w Bolesławcu będzie można zjeść smacznie świeżo i zdrowo. Za dużo tych chat pełnych tłuszczu i odgrzewanych kotletów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
23 września 2014r. o 10:04
Jadłem kiedyś obiad w restauracji, którą "wypromowała" ta pani. Przez godzinę czasu, byliśmy jedynymi konsumentami w tym miejscu. Była to knajpa regionalna, z typowym dla nich jedzeniem.
A czy w takim Bolesławcu jest szansa na zmianę zwyczajów mieszkańców? Może kilku turystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hi, hi, hi niezalogowany
23 września 2014r. o 10:25
Jak widać, jest jeszcze wielu naiwniaków, którzy wierzą, że w TVN pokazują prawdę... hi, hi, hi... A to jest tak, że ich prawda jest... ich prawdą. A te pożal się Boże, rewolucje, to nie sposób na poprawienie jakości jakiegoś lokalu, a metoda promocji pani G i jej geszeft do "robienia" kasy. Ale jest ok. Gawiedź się cieszy, Aniołek na chwilę będzie popularny, pani G i TVN zarobi kasę, a kilku napaleńców wyda pieniądze, by sprawdzić efekt rewolucji kuchennej. Kto ma zostać zakręcony, zakręcony będzie, a stacja z siostrą "cała prawda, całą dobę" zyska kilku widzów , którzy za punkt honoru postawią sobie oglądanie Bolesławca w wiosennym programie KR... Niech żyje wolność i demokracja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- aga niezalogowany
23 września 2014r. o 11:33
Dokładnie, w Aniołku do tej pory były tłumy ludzi dosyć często a teraz będzie lipa , przez chwile znajda sie ludzię którzy bedą chcieli to ogarnąć a potem będzie gorzej niz jest teraz. Ceny będą kosmiczne a jedzenie wymyślone i nie dobre. Może kilku turystów się skusi. Tyle o jej rewolucji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HI hi niezalogowany
23 września 2014r. o 12:23
Gdzie te tłumy widziałaś w aniołku hi hi dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Więc tak... niezalogowany
23 września 2014r. o 12:30
Byłem raz w restauracji po rewolucjach, w pewnym mieście, wielka reklama nad drogą i nad restauracją z wizerunkiem, zachęcała do wejścia, nie powiem, tłumy waliły... ale w środku obsługa, samo jedzenie i ceny powalało... z nóg! Mam mieszane uczucia, aby takie miejsca jeszcze odwiedzać. Wiem, że tam było fajnie, ale w chwili rewolucji i chwilę potem, tak było widać w TVN. Potem wszystko się skończyło. Koniec. Oczywiście Aniołkowi życzę jak najlepiej! Wtedy mamy w Rynku Pod złotym Aniołem, Kurną Chatę, Starówkę-Oleńkę i Toscano. Dla Nas z Bolesławca, gości krajowych i obcokrajowców, bo i Niemców jest czasami sporo to wystarczy. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza