Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ktosiek niezalogowany
23 września 2014r. o 12:57
szkoda, że większość lokali do wizycie Pani Gessler bankrutuje w przeciągu roku maks :) znam osobiście kilka takich przykładów z różnych miast :) tak więc zobaczymy czy Pani Magdalena zrobi z Aniołka prawdziwego Anioła... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BolesławiAnka niezalogowany
23 września 2014r. o 13:25
~ktosiek napisał(a): szkoda, że większość lokali do wizycie Pani Gessler bankrutuje w przeciągu roku maks :) znam osobiście kilka takich przykładów z różnych miast :) tak więc zobaczymy czy Pani Magdalena zrobi z Aniołka prawdziwego Anioła... :)


z tym, że to niekoniecznie wina Gessler, że knajpy bankrutują. Właściciele często po tej rewolucji walą ceny z kosmosu, bo myślą, że sama reklama przyciągnie klientów. Fakt jednak, że Aniołek to w tym momencie dno i wodorosty - kiedyś super knajpa a teraz?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 13:28
Przechodziłem dziś tamtędy i żadnych większych ruchów nie widziałem, poza umytymi i wyczyszczonymi drzwiami.
Ktoś zna szczegóły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
23 września 2014r. o 13:43
sama jestem ciekawa czy rewolucje w czymś pomogą. Z drugiej strony szefowa mogła zapytać wprost na forum dlaczego bolesławianie nie przychodzą, dowiedziałaby się, że ma beznadziejną obsługę, która o 21 podaje z łaską piwo i zaczyna zamiatać:" bo zaraz zamykamy", że na kelnera czeka się 25 min żeby złożyć zamówienie, a jak się idzie samemu do baru to i tak spławiają mówiąc, że zaraz przyjdzie kelner. Nie trzeba Gesslerowej żeby pokazała tumany kurzu na przedpotopowym wystroju, braki w zaopatrzeniu- bo wiecznie czegoś nie ma. Odnośnie jedzenia to pamiętam, że jak jadłam tam ostatni raz (3 lata temu) to nawet mi smakowało, ale obsługa tak mnie wnerwiła, że tam nie chodzę już wcale. Poczekamy zobaczymy ci zdziałą Pani Gessler :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 13:49
jaka placa taka praca. rotacja w aniolku i dziadowa obsluga jest wypadkowa dziadowych zarobkow. co bardziej kumaci pracuja w takich miejscach tylko po to, zeby zarobic na wyjazd z kraju. niech zaplaca ludzie konkretnie to beda sie konkretnie przykladac do pracy. a tak to nie maja motywacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
23 września 2014r. o 14:06
Mi brakuje w Bolesławcu restauracji z tradycjami. Opałkowa chata raczej ma coś takiego ale dla bogatych ludzi i turystów ;). Bo kogo stać aby zapłacić 100 złotych za obiad ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 14:47
rafi napisał(a): Mi brakuje w Bolesławcu restauracji z tradycjami. Opałkowa chata raczej ma coś takiego ale dla bogatych ludzi i turystów ;). Bo kogo stać aby zapłacić 100 złotych za obiad ??


nic nie piszesz juz mi brakuje twoich postów chłopie!! nie daj o sobie zapomnieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 14:50
Ja też Rafi tęsknię np.do Zacisza ...! Piwo lało się strumieniami,flaki były codziennie,na krechę można było i w pysk tez można było dostać...Chodziłem tam często z chłopakami z Gdańskiej i Warszawskej (większość z nich pomaga teraz Panu Bogu choćby:Staszek W. Zbyszek CH....Stasiu G...Pan Heniu...)Obcych nie kochano ale jak już byłeś "swój" to mogłeś wszystko...Takich knajp już teraz nie ma...a szkoda bo poszedłby kiedyś człowiek "śladami młodości" :D
Kto dziś pamięta "piekiełko w Aniołku,Meksyk no ewentualnie niektórzy NOT mogą pamiętac ...
Kazda z tych knajp miała swoją klijentelę i dostać sie tam było trudno taki ruch panował...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza