Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Upadek na Podgórnej
~driver niezalogowany
16 listopada 2014r. o 6:16
~MMM napisał(a): A CO BYLOBY GDYBY AUTOBUS Z DZIECMI MIAL WYPADEK?DZIECI POTRZEBOWALYBY NATYCHMIASTOWEJ POMOCY

KARETKI NIE BYLO WOLNEJ E TYM MOMENCIE!!!!!CO TO ZA PODEJSCIE.
POJAWIA SIE OGROMNY PROBLEM...................
PRZEZ TO ZE KARETKI NIE MA UMIERAJA LUDZIE,UMIERAJA DZIECI.

Ja wiem że ciężko to ogarnąć siedząc przy kompie ale niestety takie jest życie i tak niekiedy bywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
16 listopada 2014r. o 8:43
Zmieńcie nazwę tego artykułu bo w temacie jest błąd! Ludzka rzecz zrobić błąd. Szatańska, w nim tkwić.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik ze zdumienia niezalogowany
16 listopada 2014r. o 9:04
karetek nie jest 5,6,7 tylko są ich aż UWAGA!!! 4 które służą do wyjazdów do chorych, ludzi nie obchodzi do czego służą, ponieważ każdy z was z czystego lenistwa czasami wzywa do pierdół np: ból brzucha od 3 dni czy temp bo każdy zapomina, że istnieją leki p/bólowe, rozkurczowe i p/gorączkowe ale po co je brać jak można wezwać karetkę. Więc proponuję uderzyć się w pierś za nim powiesicie na kimś psy, bo nikt z nas nie jest święty a pracy służbą ratunkowym czyt. POGOTOWIE nie zazdroszczę bo to oni ratują nam życie bo to oni jadą do nas narażając czasami swoje zdrowie by nam pomóc a są najbardziej narażeni na obelgi z naszej strony OPAMIĘTAJCIE SIĘ LUDZIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 9:41
popieram wypowiedź powyższą! 4 karetki obsługują cały powiat więc nie widzę w tym nic dziwnego, że w tym momencie nie można było zadysponować karetki na Podgórną. W tym czasie mogło się wiele rzeczy wydarzyć gdzie potrzebna by była natychmiastowa pomoc, padło na tego człowieka który upadł.Dziś wybory więc może by tak jeszcze jedną karetkę zakupić? Oczywiście nie zapominając o załodze karetki- których trzeba by zatrudnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
16 listopada 2014r. o 9:49
ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA ARTYKUŁU!! Powinno dać co
niektórym do myślenia. :-)

http://gazeta-olawa.pl/artykul-6944-akcja-ratunkowa-na-bogato-i-list-od-ratownika.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:35
Ten artykuł powinien być puentą całej tej gadaniny o 20 minutowym oczekiwaniu na karetkę. Sama słyszałam -wezwij karetkę będzie szybciej na SOR. Czasami siedzi się tam godzinami - z bólami ( i ja nie mogę zrozumieć dlaczego to tak długo trwa), bo przyszło się piechotą. Inna sprawa że gdy moja mama trafiła z migotaniem przedsionków ( sami ja przywieźliśmy) - została obsłużona ekspresowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hanka niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:54
Mimo,że płacimy ogromne pieniądze tak naprawdę nie mamy gwarancji,kiedy przytrafi nam się coś w życiu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 listopada 2014r. o 11:57
w polsce jest 1500 karetek pogotowia ,a samochodów służbowych(limuzyn)jest ponad 3500szt ,wyłącz tv włącz myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Dni otwarte w Ultima