Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpalono sklep zoologiczny
9573
#tuptup nieaktywny
27 listopada 2014r. o 14:12
brak słów na opisanie kogoś kto dopuszcza się takiego czynu spłonęły zwierzaki, setki rybek ugotowało się, właściciele zapewniają że sklep ruszy bardzo szybko po załatwieniu wszystkich formalności związanych z wydarzeniem, informacje o terminie otwarcia będą publikowane na bobrzani e.pl oraz na portalu społecznościowym facebook na profilu Sklep Zoologiczny "Psia Kość"

Zmoderowano 27.11.2014 godz.14:41 - powód: korekta kodowania (emem)

zstp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2014r. o 14:32
to nie był ''zwykły'' złodziejaszek bo takiemu nie wpadł by do głowy durnowaty pomysł z podpaleniem...
często tam robiłem zakupy dla moich psiaków i będę robił nadal...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemo niezalogowany
27 listopada 2014r. o 15:23
Złapać tego idiote co to zrobił i JEGO spalić żywcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzesiek niezalogowany
27 listopada 2014r. o 15:39
Ja zacznę tam kupować, bo szkoda mi właściciela. Proponuję zrobić podobnie, może jakoś pomożemy i zrobimy na złość złodziejowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 15:51
~grzesiek napisał(a): Ja zacznę tam kupować, bo szkoda mi właściciela. Proponuję zrobić podobnie, może jakoś pomożemy i zrobimy na złość złodziejowi.



biedne zwierzaki .powinien dostać ten co to zrobił najwyższa karę za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem . co te biedactwa musiały czuć w tych klatkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Carmelka niezalogowany
27 listopada 2014r. o 16:11
A może zorganizowałoby się jakąś zbiórkę? Każdy przecież mógłby wpłacić symboliczną kwotę i może jakoś pomoglibyśmy właścicielom, bo to co ich spotkało jest okrutne. Nie rozumiem jak można być aż tak nieludzką istota.

A gdzie są nagrania z kamer?! Gdzie w tym czasie była straż miejska?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 16:19
~Carmelka napisał(a): A może zorganizowałoby się jakąś zbiórkę? Każdy przecież mógłby wpłacić symboliczną kwotę i może jakoś pomoglibyśmy właścicielom, bo to co ich spotkało jest okrutne. Nie rozumiem jak można być aż tak nieludzką istota.

A gdzie są nagrania z kamer?! Gdzie w tym czasie była straż miejska?!


Straż miejska nie miała objawienia,ze akurat wtedy będzie włamanie do sklepu . no i w związku z tym nie było ich w tym miejscu gdy to się stało.
Współczucia dla własciciela sklepu, karać oprawcę.a jeżeli chodzi o wpłacanie kwot dla poszkodowanego to jak kto woli.Mogę podać długą listę osob którym padł interes, splajtowali z przyczyn różnych, mają niskie renty a są bardzo chorzy... siebie też polecam zarabiam bardzo mało a potrzeb zbyt dużo..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 16:38
Ubezpieczalnia pokryje straty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza