Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpalono sklep zoologiczny
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 17:14
Ja tez tam robiam zakupy mila obsluga i znali sie na rzeczy przykro mi i na nowo bede robic tamzakupy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12748
#zolza26 nieaktywny
27 listopada 2014r. o 17:41
sama kiedyś tam oddawałam młode świnki morskie jak sobie pomyśle ze takie urocze zwierzaki spłonęły żywcem to aż się płakać chce.współczuje panom właścicielą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12761
#Arija nieaktywny
27 listopada 2014r. o 17:42
brak mi słów ;(

,,Moje życie, moja droga..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
27 listopada 2014r. o 18:02
Nie osądzając kto? Można złośliwcom pokazać jaki to ma skutek i przekazywać wszystkim, aby w tym sklepie robić zakupy.
To będzie bardzo dolegliwe dla "złośliwców", a poszkodowanym zwiększy obroty i będzie to jakaś forma pomocy.
Każdy może pomagać jak uzna za stosowne i w dowolnej formie, ale zakupy będą odpowiednim wsparciem w tym czasie.
Jak dobrze pójdzie, to także ustawię się tam w kolejce, aby nabyć smakołyki dla pieska;-))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
27 listopada 2014r. o 18:09
Ja też,do tej pory jezdziłam,to i będę jezdzić dalej :* Co za dziwny czlowiek to zrobił? Mam nadzieję,że ma kaca moralnego,chyba że to jakaś tępa haczka :/

Zmoderowano 27.11.2014 godz.19:19 - powód: dubel (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryk Gorański niezalogowany
27 listopada 2014r. o 18:17
Okradanie kogoś, brak mi słów, a jeszcze podpalenie?
Nie wyobrażam sobie być na miejscu właściciela, dlatego zawsze wszystko ubezpieczam, choć i mi się zdarza o czymś zapomnieć.
Mam nadzieję, że właściciel był ubezpieczony od pożaru, bo od kradzieży, to jest trochę drogo i w zasadzie się tych ubezpieczeń nie płaci.
Ludzie muszą się zmieniać i zawsze potępiać takie zachowania, również w tych środowiskach, gdzie kradzież jest uważana za normalną sprawę. Często kradną ludzie uzależnieni od różnych używek i właśnie z tymi uzależnieniami musimy walczyć, po to żeby kradzieży i rozbojów było mniej. Zamykanie złodziei niewiele daje, wracają z więzienia i dalej kradną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemo niezalogowany
27 listopada 2014r. o 18:19
A co do straży miejskiej to oni wtedy są jak ktoś piwko pije spokojnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 18:33
~Patryk Gorański napisał(a): Okradanie kogoś, brak mi słów, a jeszcze podpalenie?
Nie wyobrażam sobie być na miejscu właściciela, dlatego zawsze wszystko ubezpieczam, choć i mi się zdarza o czymś zapomnieć.
Mam nadzieję, że właściciel był ubezpieczony od pożaru, bo od kradzieży, to jest trochę drogo i w zasadzie się tych ubezpieczeń nie płaci.
Ludzie muszą się zmieniać i zawsze potępiać takie zachowania, również w tych środowiskach, gdzie kradzież jest uważana za normalną sprawę. Często kradną ludzie uzależnieni od różnych używek i właśnie z tymi uzależnieniami musimy walczyć, po to żeby kradzieży i rozbojów było mniej. Zamykanie złodziei niewiele daje, wracają z więzienia i dalej kradną.


popieram przezorny zawsze ubezpieczony :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza