Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego tak drogo w Opałkowej ?

~Oburzony niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 2:20
Nie dziwie się że Opałkowa swieci pustkami ostatnio, kogo stać zapłacić za zwykłego schabowego z frytkami i surówką 40 zł??? do tego napoje.. 2 osoby i 100 zł w portfelu mniej ... kryzys kryzysem ale to już przesada... za szklankę coli czy soku 7 -8 zł ... jeżeli wybierzesz co innego to cena wacha się od 60 w górę za posiłek dla 1 osoby ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 12:39
w Łące przed rondem kierunek szprotawa jest stacja paliw nowa stacja na S tam w restauracji jest mega schabowy za 22,50 bukiet surówek ja nie dałem rady zjeść polecam,to nie jest reklama handlowa jestem stałym klientem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 12:51
~Oburzony napisał(a): kogo stać zapłacić za zwykłego schabowego z frytkami i surówką 40 zł???


Urzędnika państwowego stać, a zwykłego zielonowyspiarza już nie specjalnie.
Ale to dziwne że nie stać człowieka zjeść w restauracji, przecież mamy deflację i "wszystko tanieje"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 13:07
A kto ci każe tam chodzić? Ta restauracja nie jest raczej dla biedaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiadomo o co chodzi niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 13:11
No i wiadomo już o co chodzi. najpierw hejt na jedną knajpę aby później "zareklamować " inną ,tanią. A może kochany właścicielu wykup sobie tak jak normalni właściciele REKLAMĘ, chociażby na tym portalu, czy też masz mało kasy a za dużo głupoty?

P.S. a w Bolcu jest szereg innych knajp które przebijają Opałową cenami . Więc w czym rzecz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 13:36
Byłam niedawno z córką w Opałkowej i się załamałam, bo wprowadzona zostałam w błąd. Chciałam kotleta za 30 złotych byłam pewna, że cena obejmuje do tego frytki lub ziemniaki i jakąś surówkę jakie było moje ździwienie przy składaniu zamówienia gdy dowiedziałam się, że dodatkowo trzeba zapłacić za coś co powinno być w cenie. Jedna porcja wyszła na jedną osobę ok. 50 złotych. Wyszłyśmy i zmieniłyśmy lokal bo poczułyśmy się oszukane. Całe szczęście, że spytałam się kelnerki o cenę bo w karcie było co innego zapisane.
:> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 13:54
Najwyższy czas by wprowadzić nazwy knajpek dwu języczne :P
I wtedy będzie z góry wiadomo ,że niektóre są dla niemieckich emerytów turystów (dla nich te 10 euro za obiad to tyle co u nich zupa mleczna) a dla Polaków -biedaków prosimy o bary mleczne lub jadłodajnie ... ;( na każdym osiedlu... Miasto podobno bogate to może dopłacac ... :P Początek jest już zrobiony bo ta "Fantazja" przypomina dawne "Zacisze" ...więc nie marudzcie tylko chodzcie do knajp dla Was ...pracownicy najemni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 14:31
Nikt nikomu nie każe jadać w Opałkowej.
Jeżeli Cię nie stać to jadasz w Smażalni u Janka a nie w restauracji gdzie jest zatrudnionych kilkunastu ludzi i której koszty funkcjonowania to dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie.
Teraz jasne dlaczego tam jest pozornie "drogo"?
Jest smacznie, świeżo, czysto, uśmiechnięta obsługa...
To perełka na restauracyjnej mapie Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.