Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego tak drogo w Opałkowej ?

~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 16:48
Dania w opalkowej sa tak drogie bo wlasciciele lubia podróże po swiecie a wiadomo ze to kosztuje... A po za tym jak mozna proponowac klientowi sam kotlet??? To akurat nie tylko w opalkowej.. Wiele restauracji proponuje np. Sam kotlet co akurat jest zenada i swiadczy o zachlannosci i chytrosci na kase.. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 16:52
Do wlascicieli akurat nic nie mam ale znajoma tam pracowala i cos opowiadala..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 16:53
Do wlascicieli akurat nic nie mam ale znajoma tam pracowala i cos opowiadala..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Częsty konsument niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 16:55
~ napisał(a): Nikt nikomu nie każe jadać w Opałkowej.
Jeżeli Cię nie stać to jadasz w Smażalni u Janka a nie w restauracji gdzie jest zatrudnionych kilkunastu ludzi i której koszty funkcjonowania to dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie.
Teraz jasne dlaczego tam jest pozornie "drogo"?
Jest smacznie, świeżo, czysto, uśmiechnięta obsługa...
To perełka na restauracyjnej mapie Bolesławca.


Byłem kilka dni temu .Widać że nastąpiły pewne Zmiany .Niekoniecznie na lepsze.
Prawdą jest że menu wprowadza konsumenta w błąd .Regułą jest że cena w menu zawiera cały zestaw obiadowy .Tu niestety jest pułapka .Dla przykładu surówki od 6 do 9 zł.Wszystko doliczane dodatkowo do mięsa .Zatem posiłek jednodaniowy na osobę spokojnie dochodzi do 50 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 17:37
W Opałkowej jest beznadziejne jedzenie...ostatnia wizyta była moją ostatnia w tym miejscu a poprzednie niewypały, które dostałem traktowałem jako wypadek przy pracy ! Szkoda bo kiedyś z przyjemnością wybierałem się tam na obiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
20 grudnia 2014r. o 17:44
~Oburzony napisał(a): Nie dziwie się że Opałkowa swieci pustkami ostatnio, kogo stać zapłacić za zwykłego schabowego z frytkami i surówką 40 zł??? do tego napoje.. 2 osoby i 100 zł w portfelu mniej ... kryzys kryzysem ale to już przesada... za szklankę coli czy soku 7 -8 zł ... jeżeli wybierzesz co innego to cena wacha się od 60 w górę za posiłek dla 1 osoby ....
No nie wiem czy ta knajpa świeci pustkami. Dużo Niemieckich gości tam zagląda a latem to już można mówić o pladze jak i turyści z Polski zaglądają do tej knajpy. Jeżeli ceny się nie podobają można iść do innej ;) Kurna Chata też powala z nóg cenami

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 18:26
~ napisał(a): Dania w opalkowej sa tak drogie bo wlasciciele lubia podróże po swiecie a wiadomo ze to kosztuje... A po za tym jak mozna proponowac klientowi sam kotlet??? To akurat nie tylko w opalkowej.. Wiele restauracji proponuje np. Sam kotlet co akurat jest zenada i swiadczy o zachlannosci i chytrosci na kase.. ;)


Taaa właściciele powinni karmić za darmo a na wczasy najwyżej do TESCO nie?
ogarnij się człowieku to nie stołówka braci Albertów. nie chcesz nie chodź , nie nabijaj im kieszeni. Ja będę tam jadać. Stać mnie. A ty co zazdrościsz czy jak? wybuduj restauracje i zrób wszystko za 5 zeta jak Chińczycy w swoich sklepach . Dodam że personel jak znajdziesz będzie musiał robić za free bo cie nie będzie stać na opłaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miś niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 19:43
wcale nie jest drogo,normalnie. Nie stac Cie to nie chodź. Siedź w kurnej albo w barze w galerii. Nie we wszystkich lokalach muszą siedziec żule albo gówniarze, którzy zamówia 1 piwo 4 szklanki i osiem słomek i siedza godzinami i drą ryje bo się czuja jak paniska. A won do Mckibla tam macie tanio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza