Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~mir.ko niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:51
nie chce się w to głębiej wgryzać. potwierdzasz fakt że ci co byli w wośp zaangażowani nie przez Fundacje głównie nie chcą imprezy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 19:53
~klucz-nick napisał(a): takiej wypowiedzi z twojej strony się nie spodziewałem zawsze uważałem cię za kogoś wartościowego , ale si ę zawiodłem,


Witaj Klucz-nicku...Nie znamy się.Trudno jest mi ocenić Ciebie...nie wiem czy jesteś wartościowy czy nie. Jeden komentarz to zdecydowanie za mało, bym mogła ocenić .Jesteś człowiekiem , to wszystko co mogę napisać.Potrafisz pisać , obsługiwać komputer.
Ty posiadasz wyjątkowe zdolności. Jeden komentarz i już wystawiasz ocenę. Tak wyjatkowo uzdolnionych ludzi mam w Polsce bardzo , bardzo dużo. Czy z tego powodu w kraju jest dobrze ??
Pozdrawiam Ciebie :)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 19:58
~ napisał(a):
Teoretycznie masz raję, jednak gdybyś więcej poszukał to znalazłbyś powód z jakiego zostało umorzone postępowanie.

Gdybyś się bardziej zgłębił w temacie, dowiedziałbyś się że były wcześniejsze sygnały do Fundacji, wysyłane przez wolontariuszy nieszczęsnego sztabu. Wówczas dyrektorka BOK przekonywała FUNDACJĘ iż nie ma żadnego niepokoju o finał i wszystko przebiega jak należy.
- kłamała? na czyją prośbę lub polecenie.
Wszak Jasiński działał pod nadzorem instytucji miasta.


Niestety muszę się zgodzi z powyższą wypowiedzią i sądząc po wiedzy przedmówcy mogę śmiało stwierdzić że są to słowa wolontariusza XX Finału.
Komuś z miast bardzo zależało aby sprawie łeb ukręcić.

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 20:23
Prosze ile to same gendery zebrały
http://www.caritaspoznan.pl/files/strony/156.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smutna prawda niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 20:34
Bez politycznego przyzwolenia Wielka Orkiestra nigdy by się tak nie rozbujała.

Przykład -- to nie komercyjny Polsat lub TVN ją promują.

Tam na szczycie im pasuje aby trwała i trwa .Bez nich dawno by to zanikło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 20:51
Ba! Nawet Bul-komoruski reklamował imprezę. Na konferencji była krec o małżonka, więc o czym my tu.
Czy ktoś z popleczników owsika może mi podać przykłady sprawiedliwego traktowania wszystkich fundacji -darmowe wejścia w tvp, obsluga imprez przez władze miasta, itp.
Dziękuję

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 21:22
~ napisał(a): Prosze ile to same gendery zebrały
http://www.caritaspoznan.pl/files/strony/156.pdf

gender to ty pewnie jesteś zboczeńcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 22:18
Ktoś powiedział że miarą sukcesy jest ilość wrogów.
Myślę że to mądre słowa i całkowicie się z nimi zgadzam.
Wida c że Owsiak osiągnął wielki sukces
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Praca dla Ciebie