Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 18:40
nie chce mi się szukać ale tu na forum ktoś napisał że sprawę ''wyjaśniono'' ;)
nie wiem jak bo na moje pytanie nikt nie chciał odpowiedzieć... :D
a ja właśnie jestem po obejrzeniu całego programu o WOŚP i Owsiaku...
To co usłyszałem z ust Piotra Wielguckiego jest bardzo ciekawe a i dokumenty na których widnieje podpis samego Owsiaka czy jego żony mogą rodzić wątpliwości co do sensu istnienia samej Orkiestry ...

w tym kraju już nic nie ma uczciwego ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 18:47
falco napisał(a): nie chce mi się szukać ale tu na forum ktoś napisał że sprawę ''wyjaśniono'' ;)
nie wiem jak bo na moje pytanie nikt nie chciał odpowiedzieć... :D
a ja właśnie jestem po obejrzeniu całego programu o WOŚP i Owsiaku...
To co usłyszałem z ust Piotra Wielguckiego jest bardzo ciekawe a i dokumenty na których widnieje podpis samego Owsiaka czy jego żony mogą rodzić wątpliwości co do sensu istnienia samej Orkiestry ...

w tym kraju już nic nie ma uczciwego ...


XX Finał był zorganizowany przy współpracy "miasta" BOK MCC itp, więc przy pomocy polityków, a jak wiadomo gdzie i po co pchają się politycy.
Dzięki działaniom tychże uwikłanych w XX Finał całej sprawie łeb ukręcono.
A policja wyjaśniła że nikt z Fundacji nie zgłosił przestępstwa, więc nie ma mowy o postępowaniu.
AMEN

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 18:52
wiem ...
to jedyne ''wyjaśnienie''
zanim jednak coś jeszcze napiszę o Owsiaku i jego spółkach, poczytam więcej w innych źródłach... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 18:57
skorn napisał(a): Skoro nikt nie jest bez winy, to wszyscy róbmy przekręty do końca świata i o jeden dzień dłużej. Siema!

Ściema! Chwała Wielkiemu Owsikowi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cysto prawda niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:03
Witam. Mam pytanie. Czy to prawda, że przed galerią byli wolontariusze i zbierali pieniądze?Z internetu wyczytałam tylko o tym,że puszki są przy kasach w lidlu. Czy ktoś wie coś na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:10
falco napisał(a):

w tym kraju już nic nie ma uczciwego ...


tu nawet nie oto chodzi. nie ma mowy o 100% uczciwości, jeśli w coś jest zaangażowany człowiek i ogromne pieniądze. w tym przypadkach lepiej wyciszać sprawy warte 50-100 tys zł i dotyczące kilkunaście tysięcy ludzi, niż narażać budżet roczny warty xx mln. w którymś roku warto o tym smrodzie zapomnieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 19:19
~mir.ko napisał(a): tu nawet nie oto chodzi. nie ma mowy o 100% uczciwości, jeśli w coś jest zaangażowany człowiek i ogromne pieniądze. w tym przypadkach lepiej wyciszać sprawy warte 50-100 tys zł i dotyczące kilkunaście tysięcy ludzi, niż narażać budżet roczny warty xx mln. w którymś roku warto o tym smrodzie zapomnieć


Taka akcja jak WOŚP powinna być czysta i przejrzysta.
W przypadku XX finału tak się nie stało, co zawiodło? nie wiem.
Wiem tylko tyle że osoby chętne do organizacji finału w mieście, boją się po prostu oskarżeń z ust osób nieprzychylnych akcji i tu się z nimi zgadzam.
Więc lepiej było wyjaśnić sprawę, niż "trzymać zgniłe jajo w kurniku"

Zmoderowano 11.01.2015 godz.21:59 - powód: topposting (moderator)

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:20
Nie rozumiem,dałeś,,Owsiakowi'' 2 ZŁ,czy genderom na tacę 5 zł.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu