Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2021r. o 15:50
Horus napisał(a): ''Wspomnę również Koleżankę Kc ... między innymi''

słusznie ..
ja sobie przygotuę jej post gdzie pisze coś takiego ...

napisz jeszcze raz ''skacowana '' a nie napiszę o tobie inaczej jak ''pan lepkie ręce''

dobrze że przypomniałeś ...D

kogo jeszce wspomnisz?
rycha , zdzicha ?

będą ci świadkami?
racja ...z tym mogą mieć problemy...hahaha



Parówa jest jeszcze Tolo , Marek , Miecio i cała ta chałastra buntowników , nie mówiąc o Słoniu , ale ty Parówa do tego grona wstępu nie masz . Na kopach bym cię wyniósł :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 kwietnia 2021r. o 16:08
gdzież bym śmiał starać się o przynależność do rampowego ''exclusive club''

a na ''kopach'' to możesz nosić swoich kumpli ...
i tego z czerwono-sinym nosem ...;D

zaiste ...godna ciebie ''persona''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 5:59
Czyli już wszystkich prześwietliłeś. Parówa minąłeś się z powołaniem . Powinieneś być spowiednikiem , albo konstytucjonalistą , jak twój guru Bolek Wałęsa . Albo alfonsem. Odstawiłem Tamarę i Swietłanę na boczny tor. Promień mnie nie kocha , została tylko Lenka i Radek w Domu Dziecka w Bolesławcu :)

Kiedy ta rozprawa Parówa ... nie chciał bym się spóźnić , albo zapomnieć ... przyjemności nie wolno sobie odmawiać :D


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 05:59:

Ś. P. Hrabia Pratchet , Sir Pratchet napisał książkę o aniele i diable , czarownicach i łowcach czarownic pod tytułem " Dobry omen " . Jeśli kto ma egzemplarz zapłacę każdą cenę ... do dwudziestu złotych :D

Idee nie dają się spalić , jak papier , ale co ty Głupia Parówo możesz wiedzieć o ideach.

Otóż Antychryst Pratcheta ma na imię Adam i ma jedenaście lat , a Azirafal i diabeł Crowlej , kłócąc się między sobą dbają o prawidłowe wychowanie Antychrysta :)

Nie tylko ty Parówa nazywasz mnie alkoholikiem , ale mi to nie przeszkadza . W społeczeństwie zamaskowanych Lemingów łaże po ulicach i uśmiecham się do Ludzi pamiętając o Antychryście Pratcheta i Mistrzu Bułkahowa ... nie mówiąc o Małgorzacie :)

A co tam Parówa u Nowaka ... dalej ma ten zegarek ? :D

Yntelektualisto z Bolesławca :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 7:13
trzeba mieć nierówno pod ''sufitem'' by ledwie oczy otworzyć ,o 6-ej rano już pisać do mnie szukając awantury...
facet ...zdążyłes się chociaz umyć?
i co?
jak sobie ułożyłeś dzień?

teraz piwaska i jęczenie że cię zaczepiam ?

fdzie twoje słynne już ''łopdierdul się od panny''?

przecież sam do mnie wracasz pomimo tego że nie raz prosiłem byś omijał mnie SZEROKIM ŁUKIEM...

nie dociera do ciebie to ze nie chciałem i nadal nie chcę zadnego ,najmniejszego z tobą kontaktu nawet jak jest on wirtualny?

pomijam sąd...
bo tam mnie spotkasz ...tylko obyś tak jak było za pierwszym razem , nie leciał do mnie przez pół korytarza z wyciągniętą do powitania łapą...

masz tutaj ponoć tylu przyjaciół więc pisz z nimi do woli...

ale faktycznie to ty nie masz tutaj nikogo i to jest dla ciebie ''niczym sznur na szyi''
zasłużenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 7:57
No sie ma Parówa :) Nie wiem , czy czytałeś , bo lubię pogadać z mondrymi inaczej , jak ty Parówa.

Pannazdzieckiem napisał(a): Zaś wywaliło mi kilka ostatnich postów . Kto trzyma rękę na pulsie ?

Przecież to nie jest Bajanie . Na Bajaniu mi nie wolno pisać . Wszędzie indziej demokracja i wolność ... chyba , że się mylę :D

Parówa ty myślisz sobie pewnie , że kontrowersyjny jesteś . A ja ci powiem , że upierdliwy i nudny jesteś z tą swoją manią " dziennikarstwa śledczego " w spadku po Siekielskim .

Ale fakt faktem , jeśli kto zgłasza do moderacji na Bolcu , to ty masz chyba na jakie osiemdziesiąt procent statystyki :D I Skornika oskarżasz od lat o chęć bycia C.E.N.Z.O.R.E.M . Wspomniałem o rozmowie Lema z Braunem . Poważnych intelektualistów tego nieszczęśliwego Narodu.

Czemuś to qurwa kazał skasować ? I kiedy ta rozprawa ?

Z każdym dniem wqurwiasz mnie co raz bardziej i trzeba będzie za to beknąć.

Póki co , miłego poniedziałku :)

I sie nie ma z czego śmiać Parówa .


A cu tam Panie w polityce ? Pidzielce dalej w natarciu do spóły z katolami i pedofilami ?

Janusz nie mogę się doczekać Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 8:08
coś ci ''wywala ''posty?
no niemożliwe...:D

zbierasz owoce swojego chamastwa bo widocznie komuś ono obrzydło...

to ja ?

napisesz w końcu co chciałeś ''grać'' publikując tu na forum moje nazwsko i adres?

nie ...
nie napiszesz bo do tego trzeba mieć ''jaja'' a nie wydmuszki ...:D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 8:18
... mam ciebie Parówa :D


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 08:10:

... a ty masz ipeenek nsa pięciu komputerkach :)


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 08:13:

... kiedy w pijanym widzie nie pamiętam , jak obraziłem wczoraj Bolecnautów i Bolecnautki , to usłużny celebryta Bolca uprzejmie doniesie ... taki widać charakter :D


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 08:16:

... idę pogadać ze Słoniem na rampie , a ty bogu dalej roztaczaj i gloryfikuj nimb własnej doskonałości ... może jeszcze ktoś tutaj w to uwierzy :D


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 08:18:

... a jak wrócę , to nie licz na ciszę w eterze ... i moją litość . Następnym razem zamiast wyciągniętej do zgody dłoni zobaczysz pięść.

To nie straszenie . Tym razem robię za futurystę :D

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Słoneczniczek niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 6:43
głos polonijny na temat obecnej sytuacji na świecie
https://youtu.be/ttAq7GDXRI4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.