Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Ciemnofioletowy Heliotrop niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 13:28
zmieniaj śmiało ,dwa zyle wpadną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Goryczka niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 16:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 maja 2021r. o 5:24
Obudziłem się dzisiaj nieco wcześniej Drogi Lucjanie bo na pochód się szykuję ... but wyglancowany , krawat dociągnięty , garsonka odprasowana. Flacha w kieszeni ... a flaga i maseczka to ta sama fikcja ... jak wtedy ... ale muszę Ci powiedzieć Drogi Lucjanie ...że tęsknię ... jakeśmy z chłopakami po Jeleniej wędrowali . Młody wtedy byłem i głupi i do dzisiaj mi tak zostało ... o głupocie mówię Drogi Lucjanie :D

To co , idziemy na pochód pierwszomajowy ?

Masz jeszcze chęci walczyć z systemem ?

Miłego Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Wilec niezalogowany
1 maja 2021r. o 8:15
Podpisywać, kto ma jaja!
https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2#sign
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2021r. o 4:02
~~Płowoszary Wilec napisał(a): Podpisywać, kto ma jaja!
https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2#sign


Podpisałem własnym nazwiskiem , ja bez jaj :D Ale apel trzeba też skierować do Jajników :D


Dopisane 06.05.2021r. o godz. 04:02:

Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Płowoszary Wilec napisał(a): Podpisywać, kto ma jaja!
https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2#sign


Podpisałem własnym nazwiskiem , ja bez jaj :D Ale apel trzeba też skierować do Jajników :D


I żeby nie było wątpliwości Parówa :D



Polecam Drogi Lucjanie :) Wiedzy szukam u Tych , co wiedzą więcej niż ja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 maja 2021r. o 17:44
~Orzechowy Mamutowiec napisał(a): Superman bedzie murzynem w najnowszy filmie.
[img=1620315838_59x2jvs.png]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 maja 2021r. o 7:05
Jak żyć?




"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 maja 2021r. o 23:58
Ciekawym , czy zaś mnie wykasują :D :D :D



Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza