Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~Złotordzawa Robinia niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 14:15
USA bieda dla każdego
https://youtu.be/2x2wi3L3iew
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Robinia niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 14:19
https://youtu.be/QjkL0mwTULo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2018r. o 15:57
fobiak napisał(a): panienko o conajmniej 2 wieki sie pomylilas, nie przejmuj sie skroniem bo to produkt romcia betonianiarza czyli wybrakowany pustak


Fobiczny , a w którą stronę się pomyliłem ? :D . Jeśli BaldTv ma rację o dorobionym czasie ... wirtualnych wiekach Karola Wielkiego , to pomyłka jest minimalna :)

PIS-PO-PRL napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Napisałeś Kolego PRL , po co im lotniskowce ? Już tłumaczę ...


Ja to doskonale rozumiem. Tłumaczyć to musiałbyś samym amerykańcom, że te ich pływające demokracje to bardziej tacy czterej jeźdźcy apokalipsy USS Wojna, USS Zaraza, USS Głód i USS Śmierć :D
Ale z drugiej strony, gdyby nie ta zaraza, to bóg jeden wie jak ta czerwona by się rozrosła. No ale zaraza to mimo wszystko zaraza. ;)


Amen. Zaraza , to zaraza . Problem polega na tym , że cudaki pokroju Skornika nadal tkwią w doktrynie złego komunizmu. Gdyby głupkom chciało się nieco poczytać , to już dawno wiedzieli by , że żydokomuna przeniosła się z Moskwy do Brukseli ... jakieś trzydzieści lat temu i współczesna Rosja nie ma już nic wspólnego
z Leninem , Stalinem i Trockim . Może gdzieś tam jakiś pomnik jeszcze stoi ... ale ludzie już tacy są , lubią stawiać pomniki ... :)

Altiero Spinelli od manifestu z Ventotene , ten ma dopiero pomnik ... a Ty mi tu Fobiczny wyzywasz Skornika od pustaków . Wyobraź sobie , jakie pustaki w Brukseli siedzą :D


Dopisane 16.04.2018r. o godz. 15:57:

~Złotordzawa Robinia napisał(a): USA bieda dla każdego
https://youtu.be/2x2wi3L3iew


No i wszystko jasne :D Chciałbym jednak nadmienić , że obie strony dziarsko pracują nad Public Relations . Głodujące dzieci w Moskwie i Nowym Jorku to chwyt dla starszych pań . Nie wiem , czy pamiętacie , ale jak zaczęła się islamska inwazja na Europę , to też dzieci były na pierwszym planie kadrów .

Przypadek ?

Qurwa , nie sądzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Pragnia niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 16:40
w dupie mam merytoryczną dyskusję z tępymi faclobaranami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 kwietnia 2018r. o 17:50
PIS-PO-PRL napisał(a):
skorn napisał(a): To jest potega USA, gospodarcza i kulturowa, bo oparta na demokracji i wolnosci, a nie tyranii jak w czasach caratu czy zsrr.


Niby potęga kulturowa, umysłowa i intelektualna więc po co te lotniskowce z demokracją na pokładzie, tak usilnie w różne rejony świata wysyłają? Chorzy się robią, jak któryś stoi w porcie zbyt długo :D
Z dwóch zaraz wolę tą inelowską, ale jeżeli mam obstawiać kto rozpęta III wojnę, to stawiam na kulturową potęgę USA ;)
A ta ich wolność to taka trochę papierowa. Niby te swoje swobody obywatelskie mają, ale jak przychodzi co do czego, to policja wozami które przekazała im armia te swobody potrafi rozjechać. Po według ichnego prawa, policja nie ma obowiązku, chronić i służyć społeczeństwu.
Prawie jak u ruskich, tylko makijażyści lepsi ;)


Wiadomo, że dziś to nie wyglada tak dobrze jak kiedyś, ale faktem jest, ze USA stały sie mocarstwem dzięki hołdowaniu pewnym wartościom. A u ruskich to był zawsze terror ze strony władzy i trzymanie narodu za morde. I to sie januszom chowanym w komunie podoba.

Nic dziwnego że w 150-milionowym kraju od lat nie ma lepszego kandydata na prezydenta/premiera niz były ichni sbek.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Dąb niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 17:55
Wygląda dużo lepiej niż w Rosji, czy Chinach, gdzie pucinek i Xi Jinping, czy jak mu tam, mają władzę absolutną i właściwie czasowo nieograniczoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
16 kwietnia 2018r. o 18:16
Pannazdzieckiem napisał(a): Ci , którzy dzisiaj pływają na lotniskowcach , to potomkowie złodziei z Anglii czternastego wieku. To trzeba wreszcie wiedzieć ..

tutaj zmanierowana panienko
ciesz sie
ze ktos ciebie czyta doglebnie, moim zdaniem zlodzieje i mordecy z anglii w ameryce to wiek szesnasty, moge sie mylic ale wiem, ze z zaborow to wiek dziewietnasty, w wiekszosci wyplywali statkami z bremy, glownie to byla biedota wiejska, wsrod niej byli i tacy, ktorzy znali sie na zabijaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 kwietnia 2018r. o 18:34
skorn napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a):
skorn napisał(a): To jest potega USA, gospodarcza i kulturowa, bo oparta na demokracji i wolnosci, a nie tyranii jak w czasach caratu czy zsrr.


Niby potęga kulturowa, umysłowa i intelektualna więc po co te lotniskowce z demokracją na pokładzie, tak usilnie w różne rejony świata wysyłają? Chorzy się robią, jak któryś stoi w porcie zbyt długo :D
Z dwóch zaraz wolę tą inelowską, ale jeżeli mam obstawiać kto rozpęta III wojnę, to stawiam na kulturową potęgę USA ;)
A ta ich wolność to taka trochę papierowa. Niby te swoje swobody obywatelskie mają, ale jak przychodzi co do czego, to policja wozami które przekazała im armia te swobody potrafi rozjechać. Po według ichnego prawa, policja nie ma obowiązku, chronić i służyć społeczeństwu.
Prawie jak u ruskich, tylko makijażyści lepsi ;)


Wiadomo, że dziś to nie wyglada tak dobrze jak kiedyś, ale faktem jest, ze USA stały sie mocarstwem dzięki hołdowaniu pewnym wartościom. A u ruskich to był zawsze terror ze strony władzy i trzymanie narodu za morde. I to sie januszom chowanym w komunie podoba.

Nic dziwnego że w 150-milionowym kraju od lat nie ma lepszego kandydata na prezydenta/premiera niz były ichni sbek.


Ale Ty qurwa głupi jesteś Skornik . Czytałeś może Suworowa ? Bo Putler z całą pewnością czytał , jako agent KGB i ścierał się z GRU . I dlatego dzisiaj wie , że rywalizacja jest dla pustaków . Liczy się współpraca , której Ty nie rozumiesz nafaszerowany propagandą amerykańskiego snu.

Powiedz mi magistrze , jakie wartości , facet bez matury Cię pyta :)


Dopisane 16.04.2018r. o godz. 18:34:

fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Ci , którzy dzisiaj pływają na lotniskowcach , to potomkowie złodziei z Anglii czternastego wieku. To trzeba wreszcie wiedzieć ..

tutaj zmanierowana panienko
ciesz sie
ze ktos ciebie czyta doglebnie, moim zdaniem zlodzieje i mordecy z anglii w ameryce to wiek szesnasty, moge sie mylic ale wiem, ze z zaborow to wiek dziewietnasty, w wiekszosci wyplywali statkami z bremy, glownie to byla biedota wiejska, wsrod niej byli i tacy, ktorzy znali sie na zabijaniu.


No tak , generalnie masz rację Fobiczny :) Ja też Ciebie czytam ilekroć piszesz , ale kto nam powiedział o datowaniu , skoro cała historia jest przekłamana ?

Złodzieje i mordercy w ameryce mogli być w dowolnej chwili , szkopuł polega na tym , że wciąż są :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza