Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 grudnia 2018r. o 7:07
W zasadzie to nie lubię Ozjasza , bo mnie kiedyś personalnie wqurwił , ale ten wykład pokrywa się z moją wiedzą.

Gorąco Wam polecam :



To na co chciałbym zwrócić uwagę z tego wykładu , to aspekt socjotechniczny , inaczej mówiąc tradycyjny podział na Kobiecość i Męskość . Otóż tradycyjny podział , to łagodna , kochająca Kobieta i silny napastliwy facet ... być może dlatego tak kocham Jasia ... żeby obronić przed islamskim dżihadem :D

... jak trafiam na coś ciekawego w necie , to dzielę się z Wami wiedzą ... no taka alkoholicza Natura ... chyba pójdę qurwa po piwo ... :D

Miłej lektury i popołudnia :)





Dopisane 25.12.2018r. o godz. 07:07:

Jak ja lubię Święta :) Jest sporo czasu na przemyślenia i edukację .

A propos edukacji , polecam rozmowę Roli i prof Nowaka :



... to może by tak piwo na śniadanie ... :D ?

Miłego pierwszego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Miesiącznica niezalogowany
25 grudnia 2018r. o 15:27
Pannazdzieckiem napisał(a): W zasadzie to nie lubię Ozjasza , bo mnie kiedyś personalnie wqurwił , ale ten wykład pokrywa się z moją wiedzą.

Gorąco Wam polecam :



To na co chciałbym zwrócić uwagę z tego wykładu , to aspekt socjotechniczny , inaczej mówiąc tradycyjny podział na Kobiecość i Męskość . Otóż tradycyjny podział , to łagodna , kochająca Kobieta i silny napastliwy facet ... być może dlatego tak kocham Jasia ... żeby obronić przed islamskim dżihadem :D

... jak trafiam na coś ciekawego w necie , to dzielę się z Wami wiedzą ... no taka alkoholicza Natura ... chyba pójdę qurwa po piwo ... :D

Miłej lektury i popołudnia :)


Dopisane 25.12.2018r. o godz. 07:07:Jak ja lubię Święta :) Jest sporo czasu na przemyślenia i edukację .

A propos edukacji , polecam rozmowę Roli i prof Nowaka :



... to może by tak piwo na śniadanie ... :D ?

Miłego pierwszego dnia Wam życzę :)

Dlaczego nazywasz JKM ozjasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
26 grudnia 2018r. o 17:24
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/suwerenny-pieniadz-polakow-2018-12


Dopisane 26.12.2018r. o godz. 17:24:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 grudnia 2018r. o 20:41
obowiązkowe OC?

''Małe pojazdy elektryczne, zdaniem Unii Europejskiej stwarzają coraz więcej problemów natury prawnej. Zwłaszcza w kwestii ponoszenia konsekwencji za wyrządzone szkody. Tak jak właściciele motorowerów, tak i właściciele hulajnóg, czy deskorolek o napędzie elektrycznym powinni mieć obowiązek wykupienia OC.''

zaraz...dlaczego tylko elektryczne ?
no i jak to będzie obliczane?
no bo jak mnie liczą od 2000cm to ich od pojemności baterii?

kiedy obowiązkowe prawo jazdy na deskorolkę ? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 11:46
~~Brunatnoczerwona Miesiącznica napisał(a): ...

Dlaczego nazywasz JKM ozjasz?


W czasie Świąt nie wypada wzbudzać emocji , szczególnie tych negatywnych , ale Święta to już przeszłość i czas do betoniary :)

Otóż :

- wersja na wesoło : http://akapedia.pl/Ozjasz_Goldberg

- i na poważnie : https://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

Kluczniku , dziękuję za publikację . Wiedziałem , to w prawdzie od dawna , ale klip pierwsza klasa , wraz z komentarzem. :)

No to macie jeszcze coś o okultyzmie :



Pozwolę sobie tylko wspomnieć konkluzje końcowe z powyższego materiału. Otóż Święte Cesarstwo Narodu Niemieckiego pod auspicjami Konstantyna na Soborze Nicejskim przemieniło pogańskich bożków Rzymu w świętych Kościoła Katolickiego , wraz z przyjęciem wiary monoteistycznej . No gdzieś trzeba było poupychać tych bogów , żeby się lud nie wquwił :D

ps. Szanowny Ciołku , bo nawet nie chce mi się wracać do Świątecznych życzeń i tych Twoich ... pierdów . Jeśli będziesz miał choćby odrobinę mojej wiedzy , czego bardzo Ci życzę , to wtedy feruj wyroki ... i oceniaj :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 grudnia 2018r. o 17:56
''Wyjątkowo wietrzny dzień przyczynił się do pobicia przez Danię kolejnego rekordu w produkcji energii z wiatru. 9 lipca z wiatraków w tym kraju popłynęła moc, wystarczająca na pokrycie 140 proc. energetycznych kraju.''

info z 11.07.2015

co jest droższe
kilo wiatru czy kilo węgla?

i co ma większy wpływ na degradację środowiska

wiatrak czy wielka dziura w ziemi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 18:29
widzę że czytasz...;)

a ja właśnie przeczytałem info o śmierci biskupa Pieronka ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 grudnia 2018r. o 18:51
DP napisał(a): ''Wyjątkowo wietrzny dzień przyczynił się do pobicia przez Danię kolejnego rekordu w produkcji energii z wiatru. 9 lipca z wiatraków w tym kraju popłynęła moc, wystarczająca na pokrycie 140 proc. energetycznych kraju.''

info z 11.07.2015

A napisali na ile wystarcza energia z wiatraków w zupełnie bezwietrzne dni?

A tutaj z innej beczki:
300000 zł kaucji za wolność pana Mateusza Piskorskiego?
https://obserwatorpolityczny.pl/?p=56369

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza