Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 19:53
jest w sieci filmik jak ktoś do prezesiny powiedział ''panie Jarku'' a ten wręcz błagał o interwencję stojących obok Policjantów bo chyba wymagał tytułu ''prezes''

a Policjanci go olali ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:13
DP napisał(a): dziki i bobry ...

https://radio5.com.pl/bobry-do-odstrzalu-jest-zgoda/?fbclid=IwAR0Lt9-cqENG6aq8rnf3JatVRnoJiMhaK62DnihcvYG92RQZtacqt35P-jk

kto następny


W Niemczech właśnie wystrzelano ponad 800 tys. dzików. I cisza - jest wszystko OK. Bobry się rozpleniły ponad miarę i są dużymi szkodnikami. A do szkodników się strzela. Lub kupuje łapki, trutki itp. Niedługo będzie lament, że trzeba zakazać sprzedaży trutek na myszy, bo się robi holokaust myszy !

Oj robi się, robi się . Ludziom z mózgu robi się jakiś twór glejowaty, z nowotworem lewicowości wyłączającym logiczne myślenie. Najlepsze, że ci sami dziennikarze i celebryci co o bobry i dziki walczą, najczęściej są gorącymi zwolennikami aborcji. `

Jak ktoś chętny i taki współczujący to może sobie dzika lub bobra do domu wziąć. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 20:29
nie widzisz nic złego w strzelaniu do ciężarnej samicy?
nie widzisz nic złego w strzelaniu do samicy prowadzącej stadko młodych?

szanuj naturę bo bez niej zginiesz ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:54
falco napisał(a): nie widzisz nic złego w strzelaniu do ciężarnej samicy?
nie widzisz nic złego w strzelaniu do samicy prowadzącej stadko młodych?

szanuj naturę bo bez niej zginiesz ...


faclo, widzę. Człowiek jest gospodarzem powierzonego mu przez Boga dobra. I ma o nie dbać jak dobry gospodarz, a nie zły i niszczący powierzone mu dobro. Ale to człowiek jest najważniejszy. Zwierzęta nie są równe nam jak twierdzą lewicowcy.
Przy okazji - jak będzie następna dyskusja o aborcji to rozumiem, że jesteś w pierwszym szeregu obrońców życia. No bo skoro wzburza ciebie strzelanie do ciężarnej samicy dzika to jakże wielkie oburzenie musi u ciebie wywoływać mordowanie nienarodzonych dzieci!
To jak? Jak będzie próba czarnego marszu to pomożesz pogonić tych, co chcą mordować dzieci? Można na ciebie liczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 21:34

chyba przesadzasz z tymi porównaniami
zwierzęta też wymagają szacunku a tego to co ostatnio się proponuje a więc strzelanie do samic czy młodych to czyste barbarzyństwo ...
podobnie jak pisowska propozycja dla kobiet które mając świadomość że noszą dziecko zdeformowane o nieodwracalnych wadach próbuje się ''przekonać '' określoną ,jednorazowa suma pieniędzy ...
można to porównać do dzisiejszego strzelania do ciężarnych samic ...

zarówno w jednym jak i drugim przypadku jest to barbarzyństwo ...

zwierzę nie ma możliwości protestu ,jest w tym przypadku bezbronne ...
odpowiedz -dlaczego część myśliwych jasno wyraża swoje zdanie i twierdzi ze nie wezmie udziału w tym bezprawiu ze względów etycznych ...
kobiety mają to szczęście że za nimi stoją odpowiednie organizacje broniące ich praw ...
prawa do podejmowania decyzji ,takich czy innych ...nie wnikam bo nie jest to moją rolą oceniać ...
to ich wybór a rolą państwa jest ich przestrzegać a nie poprzez jakąś ideologię narzucać im to co jest ''wolą '' rządzących ...
gdzie w tym ta ogólnie podkreślana ''wolność słowa,wyznania czy wolność wyboru''

gdzieś ,kiedyś czytałem ile gatunków zwierząt CODZIENNIE ginie bezpowrotnie ...
to może przerazić ...

dzisiaj kpiąc sobie z prawa pewne panie nie tak dawno chwaliły się ustrzelonymi cyrankami ....
ptaki prawnie chronione a prawo nie zadziałało ...

masz dziwne porównania ;)a mnie tłumaczyć ci pewnych spraw mi się nie chce...
musisz sam do nich dojrzeć ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 22:07
falco napisał(a):
chyba przesadzasz z tymi porównaniami
zwierzęta też wymagają szacunku a tego to co ostatnio się proponuje a więc strzelanie do samic czy młodych to czyste barbarzyństwo ...
podobnie jak pisowska propozycja dla kobiet które mając świadomość że noszą dziecko zdeformowane o nieodwracalnych wadach próbuje się ''przekonać '' określoną ,jednorazowa suma pieniędzy ...
można to porównać do dzisiejszego strzelania do ciężarnych samic ...

zarówno w jednym jak i drugim przypadku jest to barbarzyństwo ...

zwierzę nie ma możliwości protestu ,jest w tym przypadku bezbronne ...
odpowiedz -dlaczego część myśliwych jasno wyraża swoje zdanie i twierdzi ze nie wezmie udziału w tym bezprawiu ze względów etycznych ...
kobiety mają to szczęście że za nimi stoją odpowiednie organizacje broniące ich praw ...
prawa do podejmowania decyzji ,takich czy innych ...nie wnikam bo nie jest to moją rolą oceniać ...
to ich wybór a rolą państwa jest ich przestrzegać a nie poprzez jakąś ideologię narzucać im to co jest ''wolą '' rządzących ...
gdzie w tym ta ogólnie podkreślana ''wolność słowa,wyznania czy wolność wyboru''

gdzieś ,kiedyś czytałem ile gatunków zwierząt CODZIENNIE ginie bezpowrotnie ...
to może przerazić ...

dzisiaj kpiąc sobie z prawa pewne panie nie tak dawno chwaliły się ustrzelonymi cyrankami ....
ptaki prawnie chronione a prawo nie zadziałało ...

masz dziwne porównania ;)a mnie tłumaczyć ci pewnych spraw mi się nie chce...
musisz sam do nich dojrzeć ;)



No comments!
faclo, po raz kolejny potwierdzasz, że masz poważny problem z logicznym myśleniem I nie bardzo wiadomo, co z tym zrobić. Lewicowość to poważna choroba - ludzie walczą o kwiatki i ptaszki, ale w tym samym czasie dają zgodę na zabicie człowieka. Kiedyś odsyłałem ciebie do podstaw filozofii. Ale najwyraźniej to przekracza twoje możliwości. To co napisałeś jest oczywistym dowodem twojej bezradności umysłowej. Dobrze się z tym i ty i cały szereg innych ludzi czuje, bo jest was większość. Niedouczonych, zidnoktrynowanych przez lewicę do ostatniej komórki mózgu i przez to kompletnie nie radzących sobie z najprostszymi zagadnieniami. Muszę ci się przyznać, że twoje publikacje i świadomość, że masz prawo głosu w wyborach coraz bardziej zniechęcają mnie do demokracji. No bo jak głos człowieka, który nic, a nic nie rozumie, a przy tym się ciągle wymądrza może coś znaczyć. A niestety znaczy!
Znasz coś z Platona? Kumasz co pisał Hobbes? A słyszałeś O Tocquevillu? A czytałeś coś z tych, którzy wyprali ci pośrednio mózg ( Marcuse, Fromm czy Horkheimer)? Pewnie nic z tego nie znasz i nawet nie wiesz. że powtarzasz jak papuga po najgorszych pseudofilozofach.
Żal mi ciebie i tobie podobnych. Nie dlatego, że nic nie rozumiesz. Ale dlatego, że nawet nie dociera do ciebie, że coś mógłbyś zrozumieć. "Duza juz by mogli zrozumieć, ino oni nie chcom chcieć!" Wiesz skąd ten przerobiony cytat?

Przy okazji - dziecko nienarodzone ma możliwość protestu? Odpowiedzi nie oczekuję. Ty naprawdę nie kumasz nic a nic. Kiedyś na wioskach była taka rola wioskowego ...? Teraz na forach też jest. Powodzenia ci nie życzę w tej roli!
Zawsze masz szansę na przemienienie mylnie nazywane nawróceniem. Życzę ci tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Naparstnica niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 22:22
następny NAWIEDZONY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2019r. o 6:29
no cóż ...świat jest pełen wad i jedną z takich prezentuje to ten co to zrobił coś na wzór ''wykładu'' czy jakiejś próby ''nawrócenia''
podanie kilku nazwisk to chyba próba podniesienia swojej wartości w oczach innych ale na tym się skończyło ...;)
żadnych konkretów w odniesieniu do tego co napisałem za to kolejne pisanie o mojej ''lewicowości'' i ''zabijaniu dzieci''
podsumowanie jego postu ktoś odpowiednio skomentował poniżej w dwóch słowach więc ja już nie muszę się rozpisywać ..
zresztą nie pora na to i po co?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza