Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14505
DP
13 stycznia 2019r. o 18:32
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):

gwax_
ja to wiem

Szkoda tylko, że 99% Polaków tego nie wie... ;)


nie było mi łatwo to napisać

ale niech w końcu dowiedzą się jak jest

ślad został:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Werbena niezalogowany
13 stycznia 2019r. o 21:12
kiedyś od lekarza dowiedziałem się że niema

ludzi zdrowych

są nie zdiagnozowani. do dziś nie wiem czy On taki mundry czy fizjolog ,tfu filolog nie to,filozof . o filozof
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
13 stycznia 2019r. o 22:02
https://wolnosc24.pl/2019/01/13/dewianci-nie-ustaja-w-promocji-pedofilii-londynskie-pismo-publikuje-reportaz-o-10-letnim-chlopcu-hodowanym-na-zboczenca-i-robi-mu-zdjecia-z-nagim-zmiennoplciowcem-wideo-foto/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
14 stycznia 2019r. o 17:05
https://www.rp.pl/Ekologia/190119785-Odszedl-Samotny-George---a-wraz-z-nim-caly-gatunek-slimakow.html?fbclid=IwAR2RC0kMMpycrvShy5u6o2U3C5FsbiwPOYtU62hb450GsrnZ72LBfI0Xovo


Dopisane 14.01.2019r. o godz. 17:05:

A dla równowagi..
http://www.malopolska24.pl/index.php/2011/10/kryzys-wrobla/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
14 stycznia 2019r. o 19:21
jakie to smutne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Migdałowiec niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 19:36
Mazurek z PIS tłumaczy się : To, że rozumiem, nie oznacza, że to popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 stycznia 2019r. o 22:05
DP napisał(a): nie patrz przez pryzmat, on zawsze ''zakłamuje'' rzeczywisty obraz

patrz oczami, czuj sercem a myśl własnym umysłem:)

i nie ciągnij dziewczyn za warkocze, bo żadna za to Cie nie polubi
;) ...


Droga DP :) , dawno temu na video oglądałem taki film niemieckiej kinomatografii , że ona w środku zimy krzyczała ja-gód. On przeżywał konsternację ciągnąc ją za warkocze ... skąd ja jagody wezmę w środku zimy :D

Myślę sobie , ja biedny mały żuczek , że Umysł też jest iluzją , ponieważ ulega sterowaniu. Nasze oczy nie widzą promieniowania ponad zakresem . Uszy nie słyszą infradzwięków . Ty , ateistka w sercu własnym nie czujesz Iskierki Stwórcy ... a ja tak . Niemniej jednak dziękuję za dobre rady . Czuję w sercu , że mnie jednak lubisz :) Mnie zatwardziałego wyznawcę Stwórcy , Ty ateistka :)

Można pogodzić się z " wrogiem " :D ??

Można , tylko trzeba chcieć , i ... bajka na dobranoc , bo lubię Mądrych Ludzi :



Bracia Lachy i wam Piękne Słowianki słodkich snów :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
16 stycznia 2019r. o 17:39
lubisz...nie lubisz
takimi kategoriami myślą dzieci, bardzo chciałabym tak myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.