Skaut napisał(a):
Brau to oczywiście nie mój kandydat ale z tą fobią antysemicką to już przesada. Może tak sobie co niektórzy przypomną jakie rysy miał Jezus i cała jego Święta Rodzina?
:D
Jaka fobia antyżydowska?
Braun jako przecież katolik z definicji nie może być rasistą - prześladowanie człowieka z tytułu jego narodowości to grzech ciężki! Co ciekawe - jako jeden z niewielu posiada urzędowe zaświadczenie prokuratury, że
antysemitą nie jest. Ponieważ wiele osób pomawiało go o antysemityzm, Braun złożył na siebie autodoniesienie do prokuratury. Prokuratura
po szczegółowym zbadaniu jego wystąpień publicznych umorzyła śledztwo zawiadamiając go na piśmie, że jego wystąpienia nie noszą znamion wykroczenia przeciw prawu.
Inną rzeczą jest jego judeorealizm. Z faktu, że nie podał czegoś TVN nie wynika jeszcze że tego nie było. Wystarczy sobie wyguglać ADL albo Bnai Brith aby się dowiedzieć, że najpierw pewni cwaniacy z wschodniego wybrzeża USA (a teraz dołaczył do tego rząd z Telawiw) żadają od Polski 65 mld$. Na Wikileaks wyciekły papiery dyplomatów amerykańskich, o tym, że Komoruski w czasie wizyty w USA obiecał naciągaczom m.in. z ADL sprzedaż naszych lasów i spłacić tym te żądania.
Nawet głuchy i ślepy musiał słyszeć, jak POpaprańcy próbowali w Sejmie (o 2 w nocy!) przepchnąć stosowną ustawę (o mały włos by przeszła!). Przeczytajcie uważnie ostatnie przemówienie prezydenta Izraela w czasie wizyty w Polsce! O uparcie powtarzanych pomówieniach o "polskich obozach", co ma pomóc wyszantażować te bajońskie sumy też chyba każdy słyszał? Co to ma z fobią antysemicką? Nic! Najwyżej można wysłać diagnostę do specjalisty, by leczył własne fobie zamiast wyszukiwać u innych!
I by przestał oglądać polskojęzyczne gadzinówki dla tubylczego narodu!