Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 10:47
~Magic napisał(a):
Zgadza się, że są 2źródła. Ci co wymieniłeś czerpią swą moc od demonów. Co innego biblijni prorocy: Dawid, Izajasz itp. - ich moc pochodziła od Boga.

Pozostali współcześni (włącznie z J.P.) czerpali moc z czarnomagicznych praktyk.
Wszelkie rytuały religijne w których uczestniczy większość ludzi też są rytuałami diabelskimi.


A Kopernik też była kobietą? :D
Rytuały satanistyczne to jedno, a oddawanie czci Bogu i otrzymywanie od niego mocy (JP II) to drugie. Wzajemnie wykluczające się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 10:47
Wierzyc nie musisz , masz wolna wolę . Obejrzyj sobie jednak ten pierwszy film , facet stał się okultysta i wcale nie wierzył w diabła czy w Boga. Ale mam do ciebie pytanie, jeśli musiał byś odejść z tej ziemi dzisiaj , i nie wierzysz w życie wieczne i w to że jest coś po drugiej stronie to by było bardzo smutne i znaczyło by że życie twoje jest pozbawione celu nadziei i kończy się w momencie śmierci i dalej NIC.
A co jeśli umrzesz a jednak się okaże że jest, a ty nie wykorzystałeś szansy i za życia nie wybrałeś gdzie chcesz spędzić wieczność. W zasadzie nic nie tracisz :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 10:58
~ napisał(a):
~Magic napisał(a):
Zgadza się, że są 2źródła. Ci co wymieniłeś czerpią swą moc od demonów. Co innego biblijni prorocy: Dawid, Izajasz itp. - ich moc pochodziła od Boga.

Pozostali współcześni (włącznie z J.P.) czerpali moc z czarnomagicznych praktyk.
Wszelkie rytuały religijne w których uczestniczy większość ludzi też są rytuałami diabelskimi.


A Kopernik też była kobietą? :D
Rytuały satanistyczne to jedno, a oddawanie czci Bogu i otrzymywanie od niego mocy (JP II) to drugie. Wzajemnie wykluczające się!



Piszesz ( JP II) w sensie co masz na myśli że on miał moc od Boga?
Wiesz nie chcę tutaj zbytnio się wdrażać ale JP II całował koran robił różne dziwne rzeczy, zapraszał różnych ludzi rzekomo w imię ekumenii i miłości. Ja ci powiem że niestety nie da się połączyć tego wszystkiego razem nawet jeśli zrobił to z szacunku dla innych. Trzeba innych szanować owszem ale przyjrzyj się naukom Pana Jezusa czy On się tak podlizywał wszystkim?????? Czy raczej był radykalny , wypędzał przekupniów ze świątyni , kto grzeszył mówił wprost "opamiętaj się" nazywał rzeczy po imieniu i nikomu nie słodził. Sam powiedział ze przyszedł aby przynieść rozdwojenie i podział ponieważ ci którzy chcą prawdy i żyć w prawdzie nie będzie po drodze z tymi którzy trochę żyja w prawdzie w prawdzie znają pisma , ale ich serca są zimne. Bóg patrzy na serce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 11:02
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Uroki są sprawą diabelską, kto chce by szatan za pośrednictwem wróżki odczyniał mu uroki - sam sobie winien!

Odkąd regularnie modlę się i przystępuję do komunii, uroki się mnie nie imają!
uroki,klątwy,cz wy ludziska słyszycie co p-i-e-r-d-o-l-i-c-i-e ??ciemnota i głupota,ja się nie modle bo w boga nie wierze i nie będe wierzył to tyle samo warte co te uroki,jeżeli ktoś ma mocną osobowość jest pewny siebie i wierzy w siebie żadne uroki się go nie imają,jak ktoś sobie z czymś nie radzi to mówi że ktoś urok rzucił kłamstwo,proszę zapytać waszego proboszcza cz do wróżki chodzi??



Lubię takich twardzieli ;) a w swoim życiu zdarzyło mi się spotkać nie jednego takiego twardziela który tak mówił albo i jeszcze lepiej :) Bóg szczególnie kocha takich ludzi bo na takich mu szczególnie zależy aby uwierzyli :) pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 11:34
Szanując jak najbardziej wyznawców z KK pozwolę sobie jednak na zadanie pytania jak się to ma do Bożych przykazań , kiedy JP II całuje różne figurki , kłania się im wkłada korony na głowę, całuje koran , przyjmuje na czoło znak sziwy a pytam się gzie jest zastosowanie pierwszego przykazania które mówi :

"Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył (Wj 20, 2-5). Jest... napisane: "Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz" (Mt 4,10).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 12:15
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Uroki są sprawą diabelską, kto chce by szatan za pośrednictwem wróżki odczyniał mu uroki - sam sobie winien!

Odkąd regularnie modlę się i przystępuję do komunii, uroki się mnie nie imają!
uroki,klątwy,cz wy ludziska słyszycie co p-i-e-r-d-o-l-i-c-i-e ??ciemnota i głupota,ja się nie modle bo w boga nie wierze i nie będe wierzył to tyle samo warte co te uroki,jeżeli ktoś ma mocną osobowość jest pewny siebie i wierzy w siebie żadne uroki się go nie imają,jak ktoś sobie z czymś nie radzi to mówi że ktoś urok rzucił kłamstwo,proszę zapytać waszego proboszcza cz do wróżki chodzi??



Lubię takich twardzieli ;) a w swoim życiu zdarzyło mi się spotkać nie jednego takiego twardziela który tak mówił albo i jeszcze lepiej :) Bóg szczególnie kocha takich ludzi bo na takich mu szczególnie zależy aby uwierzyli :) pozdrawiam ;)
nie jestem żadnym twardzielem,po prostu nie komplikuje sobie życia gusłami urokami wierzeniami i innymi pierdołami utrudniającymi życie,np:zamiast iśc na mszę jade na ryby,żebym w boga uwierzył to musiałbym się wódki z nim napić,coś co nie jest namacalne jest iluzją,a jezus to żyd to dlaczego mam czcić żyda? wolę czcić Światowida .słowianie zamieszkują te ziemie od 3500 lat,a biblia mówi o 2000 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 12:23
Prawdziwa wiara daje człowiekowi wolność, a nie zniewolenie. Wolność masz w wierze dlatego ponieważ sam decydujesz ze wierzysz i wyznajesz wiarę w Boga. Ogólnie większość ludzi postrzega wiarę jako jakieś niewolnictwo umysłowe ponieważ patrzy przez pryzmat KK i nie tylko, gdzie okultyzm i kulty pogańskie poplątane sa z chrześcijaństwem, jakimiś nakazami zakazami, złym świadectwem wielu osób duchownych które zamiast ludzi właściwie prowadzić gorszy ich. Prawdziwa wiara nie zniewala człowieka, prawdziwa to taka jaka pokazał Jezus jaka jest ewangelia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty czarodziej niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 13:30
Ludzie dajcie sobie spokój z wróżkami - co ma być to będzie ;-)
A co do uroków to nie radze bawić się w przekleństwa bo wszystko do Ciebie wróci z podwójną mocą - znam taką historię, gdzie dziewczyna pare lat temu chciała zabawić się w czarownicę i zadrwiła z nieszczęścia drugiego człowieka - dzisiaj wszystko wraca - pasmo nieszczęść dotyka całą jej rodzinę i najbliższych tak więc nie warto bawic sie w uroki;-)pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.