Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 23:26
~ napisał(a):
~Ala napisał(a): Zajmujesz sie urokami?


W jakim sensie? Pytasz czy rzucam uroki? Nie, nie rzucam. Mogę sprawdzić czy ktoś jest obciąźony klątwą/urokiem i wskazać ewentualny sposób na odczynianie świństwa. W większości przypadków przyczyną niepowodzeń nie są jednak uroki, bardzo rzadko występuje ingerencja świadomej magii.


Wróżka
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 7:07
~Wróżka napisał(a):
CNC napisał(a):
~Wróżka napisał(a): Nie, bo to za krótki termin. Jeśli zadasz pytanie na 2-3 lata to będzie miarodajne. No chyba, że masz zaplanowany już zakup np na sobotę to wówczas można dopytać: lepsze dla mnie będzie auto S czy M? Będę zadowolony z zakupu? Warto kupić auto X? Itp...


kochana wróżko ide spać -- w jakim czasie zasnę :D ?? mała podpowiedz , jestem zmęczony haha
dobranoc

W ciągu godziny jeszcze nie zaśniesz, mimo oczekiwania na sen energia będzie Cię rozpierać;)


nie udało Ci sie :D max 15 min i odleciałem :D miłego dnia czarodziejko :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 7:50
~Słońce napisał(a):
A tak na marginesie to było w dziejach religii wielu proroków przepowiadających przyszłość


Dwa są źródła mocy nadprzyrodzonych w świecie: Bóg i szatan. Mocą Bożą posługują się Święci: prorocy i uzdrowiciele tacy jak Ojciec Pio, święta siostra Faustyna Kowalska i liczni inni jak choćby ojciec Bashobora..

Pozostali posługują się mocą diabelską: wróżbici, znachorki.
Kto się zwraca do szatana i sług jego, nie powinien zdziwić się, ani mieć pretensji, że "uzdrowi" siebie i swoją rodzinę po diabelsku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 7:58
Uroki są sprawą diabelską, kto chce by szatan za pośrednictwem wróżki odczyniał mu uroki - sam sobie winien!

Odkąd regularnie modlę się i przystępuję do komunii, uroki się mnie nie imają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magic niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 8:12
~ napisał(a):
~Słońce napisał(a):
A tak na marginesie to było w dziejach religii wielu proroków przepowiadających przyszłość


Dwa są źródła mocy nadprzyrodzonych w świecie: Bóg i szatan. Mocą Bożą posługują się Święci: prorocy i uzdrowiciele tacy jak Ojciec Pio, święta siostra Faustyna Kowalska i liczni inni jak choćby ojciec Bashobora..

Zgadza się, że są 2źródła. Ci co wymieniłeś czerpią swą moc od demonów. Co innego biblijni prorocy: Dawid, Izajasz itp. - ich moc pochodziła od Boga.

Pozostali współcześni (włącznie z J.P.) czerpali moc z czarnomagicznych praktyk.
Wszelkie rytuały religijne w których uczestniczy większość ludzi też są rytuałami diabelskimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 9:24
~Wróżka napisał(a): Cygankom nie wierz, ale to temat na inną rozmowę.
Na jakie pytanie chcecie? Konkretnie, i takie żeby można było szybko zweryfikować.
Możecie zadawać pytania typu: "czy w przeciągu 3dni dostanę wiadomość od X?" Lub "czy w ciągu miesiąca uda mi się zakup samochodu marki Y?" Itp
Na zdrowie nie wróżę.
wlasnie mnie ciekawosc zzarla to zapytam:niedlugo jade na badania od ktorych zalezy czy bedzie mozna przeprowadzic zabieg a tym samym pozbyc sie kompleksow. Czy dojdzie do zabiegu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 10:30
DO WRÓŻKI - obejrzyj sobie co mówią ci ludzie, niech będzie dla ciebie przestrogą i opamiętaniem bo chyba nie wiesz ( a może i wiesz co robisz)






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 10:38
~ napisał(a): Uroki są sprawą diabelską, kto chce by szatan za pośrednictwem wróżki odczyniał mu uroki - sam sobie winien!

Odkąd regularnie modlę się i przystępuję do komunii, uroki się mnie nie imają!
uroki,klątwy,cz wy ludziska słyszycie co p-i-e-r-d-o-l-i-c-i-e ??ciemnota i głupota,ja się nie modle bo w boga nie wierze i nie będe wierzył to tyle samo warte co te uroki,jeżeli ktoś ma mocną osobowość jest pewny siebie i wierzy w siebie żadne uroki się go nie imają,jak ktoś sobie z czymś nie radzi to mówi że ktoś urok rzucił kłamstwo,proszę zapytać waszego proboszcza cz do wróżki chodzi??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo