Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:20
Ja zaprzeczę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:31
Znajomy poprosił mnie kiedyś o wróżbę na związek, czy będzie z panią X czy nie. Wyszło mi definitywne Nie. Potem zdradził, że był jeszcze u dwóch innych wróżek (w tym Pani z Dobrej). Wróżka skądśtam zgarnęła stówę i piwiedziała Tak (to co chciał usłyszeć). Wróżka z Dobrej wywróźyła Nie.
Nic z tej znajomości do dzisiejszego dnia nie wyszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:33
Wiec slucham? Wypowiedz sie dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:56
Pytanie do Pani wrozki powyzej, jak to sie stalo, za zaczelas wrozyc? To prawda ze wrozki pozbawiaja nas energi? Zajmujesz sie urokami? Od jak dawna zajmujesz sie wrozeniem? Jestes katoliczka? Podobno wrozki to wyslanniczki diabla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:59
~M napisał(a): Wiec slucham? Wypowiedz sie dlaczego.

Bo to stek bredni, poczytaj trochę książek z psychologii, podam Ci książkowy przykład.... sprawdza się u każdego w 90%
Wróżka mówi Ci że czeka Cię szczęście, ale ktoś lub coś może chcieć zakłócić te szczęście ....
Taka wróżbę można dopasować do każdej osoby, nie chce mi się podawać więcej przykładów, mogę podesłać na PW nazwę książki to sobie poczytasz ... Teraz idę spać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 23:00
~Ala napisał(a): Pytanie do Pani wrozki powyzej, jak to sie stalo, za zaczelas wrozyc? To prawda ze wrozki pozbawiaja nas energi? Zajmujesz sie urokami? Od jak dawna zajmujesz sie wrozeniem? Jestes katoliczka? Podobno wrozki to wyslanniczki diabla?

Tak to prawda wróżki pozbawiają mózgu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróźka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 23:08
~ napisał(a):
~Ala napisał(a): Pytanie do Pani wrozki powyzej, jak to sie stalo, za zaczelas wrozyc? To prawda ze wrozki pozbawiaja nas energi? Zajmujesz sie urokami? Od jak dawna zajmujesz sie wrozeniem? Jestes katoliczka? Podobno wrozki to wyslanniczki diabla?

Tak to prawda wróżki pozbawiają mózgu

Odnośnie energii ktoś wcżeśniej się tu już sensownie wypowiedział. Są sposoby na odcięcie.
Tak naprawdę to bardziej obciążona/narażona energetycznie jest osoba wróżąca;) troszkę pomyślcie: do wróżki przychodzi przykładowo 10 osób, wiąże się ona z tymi osobami. Osoba prosząca wiąże się tylko z jedną osobą: wróżką. Nie wiem skąd ten bzdurny powszechnie panujący pogląd, że wróżka pozbawia energii. Ona ma na celu pomóc a nie zaszkodzić.
Ale do wróżek powinny chodzić osoby odpowiedzialne i świadome swojego wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 23:24
~Ala napisał(a): Zajmujesz sie urokami?


W jakim sensie? Pytasz czy rzucam uroki? Nie, nie rzucam. Mogę sprawdzić czy ktoś jest obciąźony klątwą/urokiem i wskazać ewentualny sposób na odczynianie świństwa. W większości przypadków przyczyną niepowodzeń nie są jednak uroki, bardzo rzadko występuje ingerencja świadomej magii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.