Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

życie bez facebook :)

2884
ela
9 kwietnia 2015r. o 23:10
Mnie też tam nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NoPortal niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 23:22
Nk znika, fb też jednak są alternatywne portale. Np randkowe z których wiele osób korzysta. Juź lepszy jest fb niż wirtualna randka, miłość, dzieci. To jest straszne- dziecko z internetu bo zdarzają się i takie.
Obrzydlistwo.

Ci którym skończyła się wena na fb (bo wszyscy znają gawędziarza) szukają gdzie indziej, np tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4098
#wepo nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 23:43
CNC napisał(a): (...)
[img=1428606414_2th0v84.jpg]

Nie no bez jaj, nie likwidujcie swoich kont !! Ja też chcę z czegoś korzystać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 6:20
wepo napisał(a):
CNC napisał(a): (...)
[
Nie no bez jaj, nie likwidujcie swoich kont !! Ja też chcę z czegoś korzystać :D


a co to jest facebook ?? czy to nie ten portal gdzie każdy chce miec min 300 wirtualnych znajomych , pokazać jak w Egipcie jest pięknie, jakim autem jeździ i czego sie dorobił :D ale nikt nie napisał ze jest niewolnikiem w wolnym kraju z kredytem na 30 lat ;) [img=1428639631_keldn89.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 7:24
Nie masz FB, to nie żyjesz! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 9:10
~ napisał(a): Nie masz FB, to nie żyjesz! :>


W takim razie co ja tu robię:P Nie mam konta, nie miałem i mnieć nie będę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~capricornus niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 9:17
Ja też nie mam konta na tym, ani na żadnym innym portalu społecznościowym. Nigdy też nie miałem. Co ciekawe, wielu znajomych (przedsiębiorcy, ludzie nauki, artyści, ale tez całkiem zwyczajni ludzie) nigdy tam nie miało konta. Irytuje mnie, kiedy ktoś nie wyobraża sobie życia bez takich portali. Wolę żywe kontakty z ludźmi, do których przywykłem przez lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5213
#maggie nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 9:40
~ napisał(a): Nie masz FB, to nie żyjesz! :>


nie mam Fb a zyje i mam sie dobrze
;)
nie potrzebne mi to do szczescia

Ciesz sie malymi sprawami,duze same sie soba zajma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.