Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 22:15
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~legion napisał(a): Nie biorę udziału w dyskusji o " czarnej procesji " , mam gdzieś wasze małomiasteczkowe gierki . Piszę tu tylko z jednego powodu . panie nowak w swojej , szopce , parodii użył pan symbolu który pan i podobne panu indywidua nie powinny używać . Husaria to nasza narodowa duma , najlepsza jazda Europy , husarskie skrzydła to powód do dumy . pan panie nowak w swojej szopce umieszcza symbol wielkie
j Polski razem z kiblem . żenada !!!
S p .. laj stąd glupi faszystowski pajacu!

Debilu a co ta wypowiedz ma wspólnego z faszyzmem?


jakbyś tez nie był głupi, to byś wiedział!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 22:37
Ta cała czarna procesja to "cios" na poziomie piaskownicy. Nie daliście mi tyle ile chciałem, to ja wielki artysta wam zepsuję imprezę. Bo jak wiadomo - artystom można wszystko i MI się nie odmawia ;)

Gliniada to spoko impreza, ale nie warta więcej niż 10000zł. Resztę powinni dołożyć sami zainteresowani uczestnictwem. Pan Nowak tego nie rozumie gdyż on chce by jego gliniada była najważniejszym punktem tych dni. Najlepiej jakby to wogóle było święto nie ceramiki, a gliny. I tu jest właśnie problem, którego nie rozumie nasz bolesławiecki mim.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grupa przestępcza niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 6:55
Dokładnie
Nie dał prezydent 45 000 zł to zrobili mu zadyme na całą Polske
Może nie którzy przyzwyczaili się do rozdawnictwa środków z kasy miejskiej i uważają że im się należy i już !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~takie tam bla bla niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:00
rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, które może mieć miejsce także w sytuacji "zemsty" przestępcy na ofierze, która nie spełniła żądań przestępcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
26 sierpnia 2015r. o 8:13
Na szczęście żyjemy w kraju demokratycznym. Każdy ma prawo do wyrażenia swoich opinii np. jako happenigu.

Z definicji Happening (z ang. „dzianie się”, „zdarzenie”) – zorganizowane wydarzenie o charakterze artystycznym, ograniczone czasowo, mające swoją dramaturgię, tworzącą logiczną narrację, lub zestaw znaków: haseł, obrazów, gestów, przedmiotów, postaci w przestrzeni.


To po pierwsze!
Po drugie ja osobiście obserwowałem przez całą trasę nazwaną przeze mnie Czarną procesję i swoje spostrzeżenia w olbrzymim skrócie na zdjęciach i filmie video przedstawiłem.
pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~takie tam bla bla niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:24
Panie redaktorze powinien pan być osobą NEUTRALNĄ .
Fakt zrobił pan dobrą robote dziennikarską ( 20000 wyświetleń)
Moja prośba aby redakcja zwróciła się do rzecznik UM jak to widzi Ratusz .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~takie tam bla bla niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:24
Panie redaktorze powinien pan być osobą NEUTRALNĄ .
Fakt zrobił pan dobrą robote dziennikarską ( 20000 wyświetleń)
Moja prośba aby redakcja zwróciła się do rzecznik UM jak to widzi Ratusz .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:37
Ratusz nie widzi, Ratusz już od bardzo dawna swej arogancji nie widzi, w sobotę też był się na chwilkę odwrócił!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.