Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:01
Kazimierz Marczewski napisał(a): Na szczęście żyjemy w kraju demokratycznym. Każdy ma prawo do wyrażenia swoich opinii np. jako happenigu.

Z definicji Happening (z ang. „dzianie się”, „zdarzenie”) – zorganizowane wydarzenie o charakterze artystycznym, ograniczone czasowo, mające swoją dramaturgię, tworzącą logiczną narrację, lub zestaw znaków: haseł, obrazów, gestów, przedmiotów, postaci w przestrzeni.


To po pierwsze!
Po drugie ja osobiście obserwowałem przez całą trasę nazwaną przeze mnie Czarną procesję i swoje spostrzeżenia w olbrzymim skrócie na zdjęciach i filmie video przedstawiłem.
pozdrawiam serdecznie


To Nowak jest współwłaścicielem tego portalu? Od pięciu dni próbujecie zaklinać rzeczywistość w obronie Nowaka. Tego nie da się obronić. Żenada i wstyd.
Został tylko "smród" i niesmak.

Czy przypadkiem to "dzieło artystyczne" nie jest "przedsięwzięcie komercyjne" Nowaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:07
~takie tam bla bla napisał(a): Panie redaktorze powinien pan być osobą NEUTRALNĄ .
Fakt zrobił pan dobrą robote dziennikarską ( 20000 wyświetleń)
Moja prośba aby redakcja zwróciła się do rzecznik UM jak to widzi Ratusz .
Pozdrawiam


Niestety, ale liczba wyświetleń jest wynikiem kontrowersyjności tematu. Bolec info buduje swoją pozycję w sieci na kontrowersjach i kłótniach. Pasuje im jak internauci się kłócą, a sami też publikują kłótliwe artykuły. Neutralność i obiektywizm nie jest zachowana. Gdyby to była prawda, że Pan Nowak ma udziały bolec.info to wszystko nabiera jasności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~warta niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:10
~ napisał(a): Niestety, ale liczba wyświetleń jest wynikiem kontrowersyjności tematu. Bolec info buduje swoją pozycję w sieci na kontrowersjach i kłótniach. Pasuje im jak internauci się kłócą, a sami też publikują kłótliwe artykuły. Neutralność i obiektywizm nie jest zachowana. Gdyby to była prawda, że Pan Nowak ma udziały bolec.info to wszystko nabiera jasności.


Wolę kibicowanie zwykłym mieszkańcom, niż lizanie rowa władzy samorządowej tak jak jak przekupiona konkurencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sundyan niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:22
~warta napisał(a):
~ napisał(a): Niestety, ale liczba wyświetleń jest wynikiem kontrowersyjności tematu. Bolec info buduje swoją pozycję w sieci na kontrowersjach i kłótniach. Pasuje im jak internauci się kłócą, a sami też publikują kłótliwe artykuły. Neutralność i obiektywizm nie jest zachowana. Gdyby to była prawda, że Pan Nowak ma udziały bolec.info to wszystko nabiera jasności.


Wolę kibicowanie zwykłym mieszkańcom, niż lizanie rowa władzy samorządowej tak jak jak przekupiona konkurencja.


Oni tam lubią niewygodne dla władzy tematy niejasności w rozliczeniu finansowym BŚC przykryć newsami w stylu" Pożar w Lesznie Górnym " lub "matka spala kompletnie pijana"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 sierpnia 2015r. o 9:36
~ napisał(a): Niestety, ale liczba wyświetleń jest wynikiem kontrowersyjności tematu.


Wcale nie niestety. Liczba wyswietlen jest wynikiem zainteresowania mieszkancow kwestami wydawania srodkow publicznych i rzetelnego rozliczania sie przez wladze miasta.
Mam satysfakcje, ze Portal i Gazeta Bolec.Info w sposob obiektywny przedstawia informacje zwiazane z organizacja Boleslawieckiego Swieta Ceramiki. Nie zamierzamy tego zmieniac - a wszystkich Bolecnautow zachecamy do dalszych dyskusji.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:57
emem napisał(a):
Mam satysfakcje, ze Portal i Gazeta Bolec.Info w sposob obiektywny


W związku z waszymi (portalu-dziennikarzy) politycznymi sympatiami, oraz waszym-również twoim światopoglądem, uważam że nigdy nie byliście obiektywni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 14:56
Cała afera z gliniadą 2015 to w gruncie rzeczy burza w szklance wody - sztucznie wywołane zamieszanie pod dętym pretekstem. Sprowadza się do durnego faktu, że ktoś kto odwołał gliniadę protestował że jej nie było. Protestował że sam odwołał!

I liczni się z tego powodu onanizują w mediach od kilku miesięcy. czy tu nie przydałby się jakiś dobry specjalista?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 15:05
może zrobić reportaż w TVN 24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza