Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Padł kolejny rekord stopa bezrobocia 7,9%
~RRR niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 16:57
~ napisał(a): Powaliło ten urząd pracy niech pajace zobaczą ile osób wyjechało mam gdzieś ten urząd OSZUSTY I WYZYSKIWACZE. Za 1400zł. Won

Tatuś i mamusia dadzą papu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:09
~RRR napisał(a):
~ napisał(a): Powaliło ten urząd pracy niech pajace zobaczą ile osób wyjechało mam gdzieś ten urząd OSZUSTY I WYZYSKIWACZE. Za 1400zł. Won

Tatuś i mamusia dadzą papu.
Nie muszą za chwilę już mnie tu nie będzie ...i znowu bezrobocie spadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:12
~ddd napisał(a): brakuje rąk do pracy za 1300 zł

Nie musisz za te 1300 zl. pracowac, to nie jest oboz pracy. Zostan w domu i czekaj az zaczna placic w Euro. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PCC niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:15
Przecież to platformerski wał ten cały spadek bezrobocia.
Bezrobocie jakie było takie jest tylko urzędy pracy dostały wytyczne z ministerstwa jak mają się pozbywać petentów.
Ta wolna Polska niebawem będzie całkiem wolna,zaludnienie 10 osób na kilometr kwadratowy bo ludzie uciekają żeby normalnie żyć.To się nie godzi.Znamienici Polacy walczący o naszą wolność pewnie teraz przekręcają się w grobach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:22
~ napisał(a):
~RRR napisał(a):
~ napisał(a): Powaliło ten urząd pracy niech pajace zobaczą ile osób wyjechało mam gdzieś ten urząd OSZUSTY I WYZYSKIWACZE. Za 1400zł. Won

Tatuś i mamusia dadzą papu.
Nie muszą za chwilę już mnie tu nie będzie ...i znowu bezrobocie spadnie.

Fuck go ahed.Jedź psuć powietrze tam gdzie masz jechać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:37
Ty już zepsułeś powietrze swoimi głupimi wypowiedziami ,nikt Ci nie broni zostać tutaj i popierać Cołokiziego , to Twoja sprawa ,brak kultury i wychowania nie świadczy o Tobie najlepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ela niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 17:40
Zgadzam się z przedmówcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 18:59
Coś niesamowitego wzrasta bezrobocie źle ,spada bezrobocie, zamiast się cieszyć samo ujadanie i biadolenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima