Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~ niezalogowany
11 września 2015r. o 17:37
No właśnie o to się rozchodzi ale tyczy się to wszystkich z każdego wyznania bo dla nich jest tylko jedna religia prawdziwa a reszta pod mur...sorry parę wazelin by się ostało bo ktoś musi na nich płacić podatek od niewierności by sobie pracą rąk nie splamili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Goździk niezalogowany
11 września 2015r. o 18:07
http://demotywatory.pl/4547434/Imigranci-przeksztalcaja-Europe-w-jeden-wielki-smietnik?utm_campaing=top36&utm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 18:23
Hahaha..pracowałam chwilę za zachodnią granicą i miałam takich sąsiadów...to normalne...niemiłosierne brudasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 18:58
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): I kurcze na to wychodzi,że trzeba będzie tak zrobić...lepszy swój wróg niż obcy...przynajmniej nie haraczy tylko gada po polsku i gania w moherze a nie z maczetą.


Powrót do przeszłości. Średniowiecze i zabobony.


jest taka różnica, że katolickim zabobonom masz prawo się tylko przyglądać, nikt do niczego ciebie właściwe nie zmusza ( są co prawda pewne tortury jak np widok krzyża gdzieś tam w miejscu publicznym) natomiast w islamie dla takich jak heretyków ty przewidziano tylko jedna karę



Tamto zagrożenie jest wirtualne to poniżej realne:

"Ksiądz Paweł K. został prawomocnie skazany na siedem lat więzienia za pedofilię. Do zakładu karnego jednak nie trafił, bo niemal trzy miesiące po zapadnięciu prawomocnego wyroku do sądu okręgowego nie wróciły akta sprawy i uzasadnienie decyzji. Bez tego nie można doprowadzić mężczyzny do więzienia. Na wolności ksiądz wciąż nękał swoje ofiary. Usłyszał już zarzuty stalkingu. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
11 września 2015r. o 19:59
A teraz coś o niepodległej Polandii :D

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-groza-polsce-uzyciem-sily-jesli-nie-zgodzi-sie-przetrzymywac-niepotrzebnych-im-imig

Niemcy grożą Polsce użyciem siły jeśli nie zgodzi się przetrzymywać niepotrzebnych im imigrantów

Po wczorajszym kuriozalnym orędziu szefa Komisji Europejskiej, Jean-Claude'a Junckera, który wypomniał Polakom, że też byli kiedyś uchodźcami, od przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza, usłyszeliśmy o potrzebie siłowego rozwiązania w Europie jeśli nowe kraje członkowskie nie będą chciały przyjąć niemieckich imigrantów na swój wikt i opierunek. Być może chodziło mu o słynną ustawę 1066, która pozwala siłom zbrojnym innych państw do operowania na terytorium III RP. Czy w naszej utracie suwerenności doszliśmy już aż tak daleko?



Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i w 70 lat po zakończeniu II wojny światowej na terytorium Polski znowu mają powstać niemieckie obozy koncentracyjne. Będą w nich przetrzymywani ludzie, których nie chcą Niemcy, a którzy przez to będą zmuszeni do pozostawania w Polsce.



Nie wiadomo jak planuje się otrzymać islamistów w tym biednym kraju i albo władze polskie będą musiały użyć przymusu bezpośredniego, albo stosowanego na zachodzie Europy przekupstwa. Po prostu trzeba będzie płacić z naszych podatków zasiłki w wysokości takiej jak w Niemczech. O takich zarobkach większość Polaków może tylko pomarzyć.



Liderzy Unii Europejskiej konsekwentnie pouczają nas w kwestii przyjęcia tak zwanych uchodźców. Teraz jednak przekraczają pewne granice. Wczoraj szef Komisji Europejskiej wypomniał miliony uchodźców z Polski, których przyjmowała Europa, ale zapomniał wspomnieć o kolejnych zdradach naszego kraju, które były udziałem tak zwanych zachodnich sojuszników. Warto wspomnieć dwa słowa - Teheran i Jałta. Wypominanie Polakom skutków tej obleśnej zdrady i wskazywanie tego jako uzasadnienie dla potrzeby relokacji u nas islamistów, którzy wcale w Polsce nie chcą być, jest wyjątkowo obleśne.



Znany lewak, szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz, poszedł jeszcze dalej. Ten niemiecki polityk we wrześniu 2015 roku wezwał do użycia siły przeciwko krajom niechętnym przyjmowaniu islamskiej imigracji.

Europa staje się ultranacjonalistyczna - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty - stwierdził najpierw przewodniczący Parlamentu Europejskiego. - I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.

Brzmi to bardzo niezręcznie, aby nie powiedzieć groźnie, zwłąszcza gdy mówi to Niemiec. Co to znaczy "to musi być narzucone siłą"? Czy mowa o sile militarnej? Unia Europejska na szczęście nie ma jeszcze swojej armii, ale Niemcy owszem mają. Czyżby zatem słynna ustawa 1066 zezwalająca na operowanie na terenie III RP obcych służb i wojsk była sklecona właśnie na takie okazje?



czas minął ,nie było wniosku formalnego i wyłączyli mikrofon czyli 25 lat wolnośći :D

Wina Putina :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~4 RP niezalogowany
11 września 2015r. o 20:52
Ja mam w ... uchodźców bardziej się boję rządów PIS .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
11 września 2015r. o 21:00
Na Onet wiadomość o dźwigu i Mekkce ale mamy 25 lat wolności i komentarze są wyłączone :D

Wina Putina :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 21:06
To teraz powiem tak...mi osobiście koło dupy lata co chcą Niemcy i eurokołchoz. Jak dla mnie w tej chwili mogą zamykać granice bo ja się nigdzie nie wybieram i nikt z moich bliskich też nie...tu jest mój dom,wypierdzianych VW już wystarczy,wiele też nie potrzebuję a w Polsce jeśli nie jesteś nowobogackim cymbałem też można fajnie spędzać urlop....nie będzie Niemiec pluł mi w twarz i dzieci mi islamił....tak nam dopomóż Bóg






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.