Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~24download niezalogowany
30 października 2015r. o 0:11
http://24download.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill nie chciało mi się logować niezalogowany
30 października 2015r. o 16:44
Awaria z zrywaniem połączenia dla rynku i okolic (Chopina armii zacisze etc) oraz Bielska i okolice została juz usunięta. Reszta usterek wynikać może z słabego sygnału w mieszkaniu ( stare kable- czarne kable najczęściej lub uszkodzone rozgalezniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 16:50
Składajcie reklamacje, ja tak zrobiłam ( w moim przypadku były problemy z TV).

W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości informuję, że w naszym systemie odnotowano, iż zakłócenia w funkcjonowaniu usługi mogą występować w okresie od 25.10.2015 do 06.11.2015 (przewidywany termin usunięcia usterki, który może ulec zmianie).

W związku z powyższym podjęto decyzję o przyznaniu bonifikaty stanowiącej równowartość 30 procent abonamentu naliczonego za ww. okres. Stosowną korektę uwzględnimy w jednym z kolejnych rachunków.

Przepraszam za niedogodności związane z nieprawidłowym działaniem usługi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 7:51
To ciężko jest sprawdzić i wymienić wszystko u klienta za jednym razem. Decyzja podjęta ...zmiana operatora!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NETIA niezalogowany
31 października 2015r. o 9:07
http://www.speedtest.net/my-result/4791763126
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no prosz... niezalogowany
31 października 2015r. o 9:35
http://media2.pl/telekomunikacja/129233-UPC-zmienia-umowy.-Raz-w-roku-mozliwa-podwyzka-oplat.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zawiedziony niezalogowany
31 października 2015r. o 16:24
Te całe UPC to pic na wodę, podpisałem nową umowę na internet z UPC, przyszedł instalator dał modem umowę i wyszedł, twierdząc że nie mam okablowania, i tak mijały dni i do tej pory nikt się nie zjawił z techników/instalatorów pomimo już kilkunastu skarg i obietnic z infolinii UPC. Na szczęście mogę odstąpić od umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaguar44 niezalogowany
31 października 2015r. o 17:58
Ma ktoś problem ze skaczącym pingiem? Normalnie mam 20 ms, a średnio 2-3 razy na 5 minut skacze do 2000 ms.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza