Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE na ul . Karola Miarki.

~ niezalogowany
25 września 2015r. o 13:41
~ napisał(a): Droga redakcjo Bolec.info, może faktycznie moglibyście się zająć tematem? Jak widać - zainteresowanie jest duże :)
nie rozpłacz się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4098
#wepo nieaktywny
25 września 2015r. o 14:10
~ napisał(a):
Trafne spostrzeżenie. Dodam także iż najbardziej rozsądnie będzie jadąc Tyrankiewiczów usątpić temu kto skręca w lewo. Zanim przyjedzie policja świadkowie się już rozjadą i skręcający w lewo zawsze może uprzeć się, że jechał K. Miarki.

Z takim myśleniem to i jak ktoś ci wjedzie w "d u p e" to jak się świadkowie rozjadą powie, że to ty cofałeś - nie panikuj proszę :> Skręcając w lewo masz na takiej samej drodze podporządkowanej pojazd z prawej więc on ma pierwszeństwo, koniec i kropka. Po co ludzie bijecie pianę :>


Dopisane 25.09.2015r. o godz. 14:08:

~ napisał(a): (...)
Dla przypomnienia, jeszcze jedno miejsce budziło kontrowersje - Tamka - Ogrodowa - Daszyńskiego.

Czego tam nie wiesz :|


Dopisane 25.09.2015r. o godz. 14:10:

Normalne skrzyżowanie z pierwszeństwem łamanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANIEC-KIEROWCA niezalogowany
25 września 2015r. o 14:24
wepo napisał(a):
~MIESZKANIEC-KIEROWCA napisał(a): Niech w końcu ktoś odpowiedzialny za oznakowanie ulic w tym mieście naprawi błąd w oznakowaniu tego skrzyżowania,żeby było jasne dla wszystkich:czy to jest jedno skrzyżowanie czy dwa...

Żadne dwa skrzyżowania :> Czy słyszałeś o skrzyżowaniu z przesuniętymi wlotami? Zapamiętaj: to jest jedno skrzyżowanie, na którym pierwszeństwo ma kierujący poruszający się ulicą Karola Miarki. Następnie rusza pojazd poruszający się ulicą Tyrankiewiczów a jako ostatni rusza kierujący, który poruszał się ulicą Karola Miarki i zatrzymuje się przed znakiem A7 - ustąp pierwszeństwa przejazdu.
*zdjęcie ze szkicem z google maps.[img=1443131582_mbzypk6.gif]Dopisane 24.09.2015r. o godz. 23:56:foto[img=1443131773_2745kf9.jpg]
Wszystko jest jak piszesz i ilustrujesz,dla mnie jest jasne,wypowiadałem się na początku tej dyskusji bez nicku.Ale teraz przeczytaj wszystkie wypowiedzi od początku,ilu tak uważa.Jedż teraz od Tyrankiewiczów,masz pierwszeństwo, a ten wjeżdżający od wysepki w kierunku Asnyka,też tak uważa i kolizja gotowa.Dlatego zasugerowałem,jeśli ktoś odpowiedzialny to czyta,by zmieniono organizację ruchu na tym skrzyżowaniu.I Ci nadmienię,że jestem kierowcą zawodowym z wieloma uprawnieniami i długoletnim stażem,a taka kawa na ławę nie jest mi potrzebna.Paru już ustępowalem,choć miałem pierwszeństwo,bo każdemu może się zdarzyć popełnienie błędu.Zdrowia życzę,szerokości,szczęśliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANIEC-KIEROWCA niezalogowany
25 września 2015r. o 14:24
wepo napisał(a):
~MIESZKANIEC-KIEROWCA napisał(a): Niech w końcu ktoś odpowiedzialny za oznakowanie ulic w tym mieście naprawi błąd w oznakowaniu tego skrzyżowania,żeby było jasne dla wszystkich:czy to jest jedno skrzyżowanie czy dwa...

Żadne dwa skrzyżowania :> Czy słyszałeś o skrzyżowaniu z przesuniętymi wlotami? Zapamiętaj: to jest jedno skrzyżowanie, na którym pierwszeństwo ma kierujący poruszający się ulicą Karola Miarki. Następnie rusza pojazd poruszający się ulicą Tyrankiewiczów a jako ostatni rusza kierujący, który poruszał się ulicą Karola Miarki i zatrzymuje się przed znakiem A7 - ustąp pierwszeństwa przejazdu.
*zdjęcie ze szkicem z google maps.[img=1443131582_mbzypk6.gif]Dopisane 24.09.2015r. o godz. 23:56:foto[img=1443131773_2745kf9.jpg]
Wszystko jest jak piszesz i ilustrujesz,dla mnie jest jasne,wypowiadałem się na początku tej dyskusji bez nicku.Ale teraz przeczytaj wszystkie wypowiedzi od początku,ilu tak uważa.Jedż teraz od Tyrankiewiczów,masz pierwszeństwo, a ten wjeżdżający od wysepki w kierunku Asnyka,też tak uważa i kolizja gotowa.Dlatego zasugerowałem,jeśli ktoś odpowiedzialny to czyta,by zmieniono organizację ruchu na tym skrzyżowaniu.I Ci nadmienię,że jestem kierowcą zawodowym z wieloma uprawnieniami i długoletnim stażem,a taka kawa na ławę nie jest mi potrzebna.Paru już ustępowalem,choć miałem pierwszeństwo,bo każdemu może się zdarzyć popełnienie błędu.Zdrowia życzę,szerokości,szczęśliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 14:55
No dokładnie tak jest. Więc zamknijcie ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 15:35
wepo napisał(a):
~ napisał(a):
T Dopisane 25.09.2015r. o godz. 14:08:
~ napisał(a): (...)
Dla przypomnienia, jeszcze jedno miejsce budziło kontrowersje - Tamka - Ogrodowa - Daszyńskiego.

Czego tam nie wiesz :| Dopisane 25.09.2015r. o godz. 14:10:Normalne skrzyżowanie z pierwszeństwem łamanym.


Ja tam wiem, ale pamiętam, ile dyskusji było :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolizja niezalogowany
25 września 2015r. o 16:05
Jeżeli przejeżdżam jako trzeci z wysepki w lewo i puszczam auto od Tyrankiewiczów
to staję na drodze głównej i zaraz mi w dupe wjadą z Karola Miarki !

To skrzyżowanie już ma około 2 lat i ruch na nim jest na czuja!

Brak widoczności przez kiosk,
Nie da się przepuścić pieszych na pasach bo blokuje się ruch z Karola Miarki
Nie da się skręcić w drogę gdzie jest PZU jeśli ktoś wyjeżdża !

ISTNA KPINA WŁADZ MIASTA, POLICJI, WYKONAWCÓW, PROJEKTANTÓW Z OBYWATELI
! ! ! !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
25 września 2015r. o 16:58
Jaki znak widnieje jadąc od ul. Tyrankiewiczów? Czy jest to znak ustąp pierwszeństwa przejazdu, czy może ustąp pierwszeństwa przejazdu z wyłączeniem aut zawracających bądź skręcających z Miarki w stronę Bankowej i dalej? Nie bo nie ma takiego znaku, ustąp pierwszeństwa to ustąp pierwszeństwa i tyle a czy jadę prosto od strony Jeleniogórskiej czy zawracam na tym skrzyżowaniu to musisz mi ustąpić jadąc od Tyrankiewiczów.[img=1443192878_h52e5ll.jpg]

Zaznaczyłem jeszcze znak poziomy, wyraźny i chyba wszystkim wiadomo jak się na nim zachować. Należy ustąpić nadjeżdżającym z lewej strony, wszystkim.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!