Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

2161
#fobiak nieaktywny
13 listopada 2015r. o 10:40
gover napisał(a):
gover napisał(a):
~ napisał(a):

Na obrazie przedstawiającym rotmistrza Witolda Pileckiego na ławie oskarżonych zasiadają komunistyczni zbrodniarze i namiestnicy Moskwy, który nie doczekali się sprawiedliwego osądzenia. Władysław Gomułka, Wojciech Jaruzelski, Józef Różański, Bolesław Bierut, Edward Gierek, Piotr Śmietański, Czesław Kiszczak i Józef Cyrankiewicz.


nieuku zanim wstawisz jakies obce smieci na portalu to najpier sprawdz co wstawiasz.
wszystkich nie znam wiec zagladnalem do wikipedii aby sie zapoznac z niektorymi
i zobacz co pisza ale moze sie okazac, ze nie wiesz, wiec tobie pomoge

"Piotr Śmietański (ur. 27 czerwca 1899 w Zawadach, zm. 23 lutego 1950[1]) – polski kat, jeden z głównych egzekutorów stalinowskich w Polsce Ludowej i funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa."

jak nacisniesz na polske ludowa to wyskoczy cos takiego

"Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) – nazwa państwa polskiego w latach 1952–1989. Uprzednio, w latach 1945–1952, ten organizm państwowy, uznany międzynarodowo po utworzeniu Tymczasowego Rządu Jedności Narodowej (28 czerwca 1945), funkcjonował jako podmiot prawa międzynarodowego pod nazwą Rzeczpospolita Polska"

polska ludowa to bylo ugrupowanie, wychodzilo tez takie czasopismo ale smietaniski nie zyl w polsce ludowej tylko w rzeczpospolitej polskiej, na wikipedii zlagodzili to bez zadnych zrodel bo 10 lat temu pisali, ze polska ludowa to okres 1945-1989 dopiero po mojej interwencji poprawili.

jesli w tekscie jest klamstwo to tekst jest manipulacja, w przyszlosci zastanow sie co zrobic ze smieciami.
nie wazne, ze chodzi w tym przypadku o smietanskiego, bo o nim nie slyszalem i nie podwazam tego co o nim przeczytalem ale czasem dobrze podejsc metorycznie




Dopisane 13.11.2015r. o godz. 10:40:

merytorycznie*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 listopada 2015r. o 14:53
~ napisał(a): Kiszczak skończył jak powinien, z zaledwie 20 żałobnikami na pogrzebie... pytanie co z pozostałymi anty-polakami pochowanymi na miejscu przeznaczonym dla wybitnych zasłużonych Polaków czyli na Powązkach? mam nadzieję że to takze zostanie uporządkowane w najbliższym czasie, ich miejsce za płotem


Poszukiwania pochowanych pod plotem jeszcze trwaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
13 listopada 2015r. o 23:05
Pannazdzieckiem napisał(a):
... Tymczasem Duda wyraźnie mówił emigrantom , że nie warto. Ciekawym kiedy zacznie namawiać resztę do wyjazdu :D
...

Czyżby duch nadredaktora z Czerskiej nad Tobą krążył… :D

Naści, Panienko, ową wypowiedź prezydenta :
http://www.anglia.today/polityka/prezydent-andrzej-duda-z-wizyta-w-londynie-dzis-nie-powiedzialbym-polakom--wracajcie

Dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2015r. o 8:01
~Iza napisał(a): ...
Czyżby duch nadredaktora z Czerskiej nad Tobą krążył… :D
...


Ostatni raz czytałem Wybiórczą siedem lat temu i więcej grzechów nie pamiętam :D

A co powiesz o wolności finansowej ? :)

Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 listopada 2015r. o 17:11
Panna, pisałam już, że mam alergię na komunizm, więc bądź kolegą, nie serwuj mi tego, bo się rozchoruję :D. W komunizmie to szczury i nawet … myszy Calhouna giną :D

Masz tu odtrutkę :), w sumie Twój autorytet:

„ ... Jak na podstawie tego przykładu można się zorientować, nierówności społecznych nie da się wyeliminować bez powszechnej katastrofy, więc na wszelki wypadek lepiej nie próbować tym bardziej, że społeczne nierówności mają bardzo silny walor mobilizujący. Zatem – po trzecie – nie chodzi o to, by nie było nierówności, tylko o to, jaka reakcja na nierówności społeczne w społeczeństwie dominuje. Mamy dwie możliwości: albo dominuje reakcja, którą Chińczycy nazywają „chorobą czerwonych oczu” - żeby każdemu było tak źle, jak mnie – albo – będę naśladował to, co robią bogatsi; może nie uda mi się tak, jak im, ale zawsze przynajmniej trochę się podciągnę. Dominacja tej drugiej reakcji na społeczne nierówności sprawia, że takie społeczeństwo nie zagryza się nawzajem, tylko pnie się w górę i rośnie w siłę. ... ”
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3505

Miłego wieczoru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2015r. o 17:59
Zgadza się , co nie znaczy , że moje Autorytety ... absolutnie są nieomylne ( konotacja do Borgolio :) ) . Pan Michalkiewicz , dla przykładu , mawiał , że banki mają " nadwyżki i dlatego pożyczają ". Gdyby tak faktycznie było , to nie byłoby pojęcia " lewarowania " :D
Z resztą już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy , bodajże u Skornika. Ale nie dziwi mnie Twa alergia na uniwriłowkę , Droga Arystokratko :) Wszak lubimy się czuć kimś wyjątkowym.

Również miłego życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 listopada 2015r. o 18:29
Lubimy? Każdy człowiek jest wyjątkowy, jest unikatem :), a komuna, jak zauważyłeś, tę niepowtarzalność usiłuje zniszczyć.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2015r. o 19:35
No tak , ale Watykan robi to samo. Łazi gostek i mamonę zbiera :|
Nie to , żebym miał coś przeciwko Kościelnym , szanuję Ludzi , bo nie wiedzą co czynią. Chodzi o to , aby Słowianie , sobą byli . Jako Wędrowiec powiem Ci tak. Nie ma " poczucia bezpieczeństwa " wobec Islamu . I co Ty na to , Mia Donna :* :)

Watykan Cię nie ochroni. :D Ja mógłbym spróbować :)

A wracając do dyskusji , Izo :)
A co powiesz o żydokomunie z ełrokołchozu ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie