Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

2161
#fobiak nieaktywny
12 listopada 2015r. o 13:28
gover napisał(a):
~ napisał(a): A teraz Kiszczakiem zajmie się Sąd Ostateczny.

To jest pewne.


kto przezyl cale swoje zycie w tym piekle na ziemi to mu zadne inne sady nie straszne.
zajmij sie sprawami przyziemnymi a bajki zostaw terrorystom na ktorych czeka i przebiera nozkami w raju po 70-t cnotek n glowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 14:37
~ napisał(a): A teraz Kiszczakiem zajmie się Sąd Ostateczny.


On w takie bajki nie wierzył.
Teraz - jak widać - to wasz problem nie jego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
12 listopada 2015r. o 15:48
~ napisał(a): On w takie bajki nie wierzył.

Przed smiercia chcial jednak tych bajek posluchac, ale nie bylo mu dane.

"W ostatnich dniach mąż szeptał, że umiera i robił znak krzyża" - mówi według "Super Expressu" żona generała, Maria Kiszczak.

"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje.

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża. Mąż dobrze żył z Kościołem, czytał Pismo Święte" - twierdzi Kiszczakowa.








Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2015r. o 16:28
Król hipokrytów, który zainspirował hipokrytów pomniejszych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 listopada 2015r. o 16:55
gover napisał(a):
~ napisał(a): On w takie bajki nie wierzył.

Przed smiercia chcial jednak tych bajek posluchac, ale nie bylo mu dane.

"W ostatnich dniach mąż szeptał, że umiera i robił znak krzyża" - mówi według "Super Expressu" żona generała, Maria Kiszczak.

"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje.

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża. Mąż dobrze żył z Kościołem, czytał Pismo Święte" - twierdzi Kiszczakowa.



cytujesz smieci, takie same jakie wychodza z ustw wdow po smierci meza.
udowodnij, ze tak bylo
moze kiszczakowa jest wierzaca i chce aby inni uwierzyli w to co opowiada po smierci kiszczaka.
najgorszy maz, bokser ktory cwiczy na swojej starej, po smierci staje sie swietym bo ona go wychwala gdzie sie tylko da
a ty nie musisz we wszystko wierzyc co opowiadaj hipokryci

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża"
cytat dosc czesto powtarza sie w literaturze, a wykleci poczas rozstrzelania spiewali hymn polski albo boze cos...
tylko glupi taka propagande rozsiewaja bo co tam glupek moze wiedziec o roochaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 18:12
Kiszczak skończył jak powinien, z zaledwie 20 żałobnikami na pogrzebie... pytanie co z pozostałymi anty-polakami pochowanymi na miejscu przeznaczonym dla wybitnych zasłużonych Polaków czyli na Powązkach? mam nadzieję że to takze zostanie uporządkowane w najbliższym czasie, ich miejsce za płotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 18:59
fobiak napisał(a):
gover napisał(a):
~ napisał(a): On w takie bajki nie wierzył.

Przed smiercia chcial jednak tych bajek posluchac, ale nie bylo mu dane.

"W ostatnich dniach mąż szeptał, że umiera i robił znak krzyża" - mówi według "Super Expressu" żona generała, Maria Kiszczak.

"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje.

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża. Mąż dobrze żył z Kościołem, czytał Pismo Święte" - twierdzi Kiszczakowa.



cytujesz smieci, takie same jakie wychodza z ustw wdow po smierci meza.
udowodnij, ze tak bylo
moze kiszczakowa jest wierzaca i chce aby inni uwierzyli w to co opowiada po smierci kiszczaka.
najgorszy maz, bokser ktory cwiczy na swojej starej, po smierci staje sie swietym bo ona go wychwala gdzie sie tylko da
a ty nie musisz we wszystko wierzyc co opowiadaj hipokryci

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża"
cytat dosc czesto powtarza sie w literaturze, a wykleci poczas rozstrzelania spiewali hymn polski albo boze cos...
tylko glupi taka propagande rozsiewaja bo co tam glupek moze wiedziec o roochaniu


ty też jesteś jakiś komuch z pustym łepkiem co skończy za płotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 20:16
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
gover napisał(a):
~ napisał(a): On w takie bajki nie wierzył.

Przed smiercia chcial jednak tych bajek posluchac, ale nie bylo mu dane.

"W ostatnich dniach mąż szeptał, że umiera i robił znak krzyża" - mówi według "Super Expressu" żona generała, Maria Kiszczak.

"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje.

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża. Mąż dobrze żył z Kościołem, czytał Pismo Święte" - twierdzi Kiszczakowa.



cytujesz smieci, takie same jakie wychodza z ustw wdow po smierci meza.
udowodnij, ze tak bylo
moze kiszczakowa jest wierzaca i chce aby inni uwierzyli w to co opowiada po smierci kiszczaka.
najgorszy maz, bokser ktory cwiczy na swojej starej, po smierci staje sie swietym bo ona go wychwala gdzie sie tylko da
a ty nie musisz we wszystko wierzyc co opowiadaj hipokryci

"Od kilku dni szeptał do mnie, że umiera, i robił wtedy znak krzyża"
cytat dosc czesto powtarza sie w literaturze, a wykleci poczas rozstrzelania spiewali hymn polski albo boze cos...
tylko glupi taka propagande rozsiewaja bo co tam glupek moze wiedziec o roochaniu


ty też jesteś jakiś komuch z pustym łepkiem co skończy za płotem


a może tylko nie wierzy w cuda wianki? Moherku nie każdy niewierzący jest komuchem.

Do tych powyżej - w czasie "umierania" był nieświadomy tego co robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!