Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

9984
#gover nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 15:13
~ napisał(a): Bredzisz Waść i na Biblię nie zwalaj!

On nie zna Biblii. Przytacza cytaty, ktore maja uzasadnic Jego tezy. Biblia mowi tez, ze "Boga niema, rzekl...."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 15:20
~ napisał(a):
~ napisał(a): W 1978 r. wstąpił do PZPR
...poseł PiS Stanisław Piotrowicz działał w PZPR i będąc prokuratorem oskarżał z Jasła Antoniego Pikula, działacza "Solidarności" z Jasła .
Śledczy pracował wtedy tak skutecznie, że w 1983 roku został odznaczony przez PRL-owskie władze brązowym krzyżem zasługi.
Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie, był kierownikiem szkolenia partyjnych kadr i za swoją działalność był odznaczany.

Otóż w 2001 roku Piotrowicz zdecydował o umorzeniu (...) pierwszego tak głośnego, śledztwa w sprawie księdza oskarżanego o pedofilię.
"...duchowny "brał dziewczynki na kolana, wkładał ręce pod bluzkę, dotykał piersi, wkładał rękę do majtek i dotykał krocza, całował w usta z penetracją językiem jamy ustnej, wkładał palec do pochwy, dotykał nóg powyżej kolan".

Piotrowicz dopatrzył się w tym rzekomych "zdolności bioenergoterapeutycznych księdza" oraz chęci "porządnego umycia" małych parafianek.

"Obrona" księdza dała mu przepustka do "kariery" - po roku od zakończenia procesy został parlamentarzystą.


Chichot historii były ZMS-owiec, komunistyczny działacz, komunistyczny prokurator stanu wojennego stał się ikoną partii która 13 grudnia będzie manifestowała swój "antykomunizm".


Że komunista jest personą w PiS, w biblii nie pisze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 15:34
~ napisał(a): Że komunista jest personą w PiS, w biblii nie pisze?

Oczywiscie, ze "pisze". "Pisze" nawet, ze Ty o tym "piszesz".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~IV RP niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 15:39
No i macie tępaki , chcieliście dyktatury pisowskiej to będziecie mięli ,w każdą miesięcznicę Smoleńską będziecie musieli chodzić na mszę i składać datki na PIS.Ponadto będą salwy honorowe wojsk podległych największemu psycholowi IV RP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 15:52
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zdecydował, że od 10 grudnia br. w organizowanych w stolicy miesiączkach smoleńskich będzie towarzyszyła wojskowa asysta honorowa - poinformował resort obrony.
Bóg, Honor, Miesiączka - przewodnie hasło manifestacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 16:13
223
a czyją to ''IKONOM'' ty jesteś ?
bo forumową to już masz ''jak w banku'' :D

Pynhon pisze tylko to co was boli ...''znafcy'' religii :D
klepcie dalej te swoje ''myśli objawione''
alleluja...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 16:53
gover napisał(a): On nie zna Biblii. Przytacza cytaty, ktore maja uzasadnic Jego tezy. Biblia mowi tez, ze "Boga niema, rzekl...."


Błądzisz Synu, po stokroć błądzisz, już Biblia o takich błądzących mówi:

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

Twój los jest zdeterminowany, a przez tego, którego imienia wymawiać nie wolno, ukaran zostać jesteś godzien. Niech on ulituje się nad twym grzesznym losem.

PS. jeśli miałoby być kamieniowanie to wyślij zaproszenie :-)

PS2. falco i Skaut pewnie też chętnie wpadną ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 16:55
Ze zdumieniem wyczytałem na tym forum że jest paru "nawiedzonych", którzy mnie i "papugę" chcieliby ukamienować. Osobiście mam to w dupie ale szczerze odradzam bo jak kiedyś jedni wierni ukamienowali niejakiego Szczepana to potem inni wierni ogłosili go świętym.
Po co wam taki kłopot?
Jakiś inny matoł bredzi tu cały czas o kwiczeniu świń odrywanych od koryta. To też mam .... wiecie gdzie, zwłaszcza że ani w PO ani w PSL nie jestem i nigdy nie byłem ale nawet ci, którzy są lub byli nie kwiczą chyba aż tak głośno jak teraz pełnym gardłem chrumkają, kwiczą i siorbią nowe świnie, które aktualnie dorwały się do koryt.
Ponieważ koryt im brakowało to utworzyli parę nowych.
Takie łapczywe żarcie, bez opamiętania, z reguły źle się kończy czego tym nowym świniom serdecznie życzę. :P :P :P

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.