Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Iza niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 18:50
Pynchoon napisał(a):
super pomysł,...

Jasne, że super, bo to TVP Info nagrało i ... wyemitowało, a "życzliwy" telewidz doniósł do prokuratury :D

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gdzie był TK, gdzie pismaki niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 18:55
http://wpolityce.pl/polityka/274399-histeria-podszyta-hipokryzja-groza-prezydentowi-dudzie-a-rzady-po-psl-nie-wykonaly-48-orzeczen-tk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 18:57
PO CO NAM TAKI TRYBUNAŁ?
Pamiętajmy, że ustanowił go... Wojciech Jaruzelski 26 marca 1982 r. (jeszcze w stanie wojennym). Warto popatrzeć na życiorysy jego obecnych członków, ilu wśród nich jest "bezstronnych" i "apolitycznych".
Podobnie ustanowiony został Rzecznik Praw Obywatelskich w 1987 r. Panowała wówczas czarna noc "demokracji socjalistycznej" w komunistycznym "państwie prawa".
Prawdę mówiąc, takie siły (czyli "siły ustanowione") dałyby sobie z nami radę bez Sejmu, Senatu, Prezydenta. Co więcej, obecnie te instytucje są nawet dla nich... przeszkodą w sprawowaniu zakulisowej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 18:58
gover napisał(a): Platforma obsadzala i zatrudniala uczciwie nie "swoich", ale wybitnych specjalistow, ktorzy spowodowali, ze Panstwo istnialo "tylko teoretycznie"na solidnych fundamentach h... d...a i kamieni kupa.


gover, ja się zgadzam z całą wypowiedzią Sienkiewicza, a nie fragmentem :

"Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność"

i dokładnie tak dziś działa nasze państwo, prezydent mówi, że ma w nosie wyrok TK, a min. sprawiedliwości, że nie ma obowiązku respektowania wyroków sądu, a zatem ja również mogę stwierdzić, że podatki są za wysokie i nie będę ich płacił. A że takie jest prawo, jak powiedział Morawiecki, prawo które nie służy narodowi to bezprawie, a płacenie przeze mnie podatków mi nie służy, zatem jest bezprawiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do tępej baby z PIS niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 18:59
Żeby babie tak mózg wyprała pisowska sekta dziwny czlowiek usów to się nie da zrozumieć ,przyprowadź mi idiotko jednego emeryta który został okradziony przecież te pieniądze przeszły do ZUS który następnie wypłacał emerytury,za rok ...y nie będą mieli na kopalnie i na emerytury.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Głupich nie sieją.. niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 19:15
Gupolce uczą innych mądrości!
130 mld (20 gdzieś się rozpłynęło, jak to z PO) zostało "zaksięgowane" ale de fakto rozpłynęło się w niebycie, bo o tyle "zmniejszono" zadłużenie Polski na papierze!
Zapytam więc, skoro rzekomo przeszły do ZUS, to czemu emerytury spadły o prawie 30%. Dostałeś już informację z ZUS ile dostaniesz emerytury? Ja 1050 (brutto! - o 400 mniej niż w poprz. informacji!) po 40 latach pracy i comiesięcznym płaceniu składek!
A glupek powiada, że wcale emerytów nie okradziono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myśleć zamiast bić bezmyślnie pianę! niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 19:21
Pynchoon napisał(a): prezydent mówi, że ma w nosie wyrok TK, a min. sprawiedliwości, że nie ma obowiązku respektowania wyroków sądu, a zatem ja również mogę stwierdzić, że podatki są za wysokie i nie będę ich płacił. A że takie jest prawo, jak powiedział Morawiecki, prawo które nie służy narodowi to bezprawie, a płacenie przeze mnie podatków mi nie służy, zatem jest bezprawiem.


Gdzie był TK, jak łamano konstytucję obsadzając awansem 100% sądu POwcami?
Gdzie był jak okradano "zgodnie z konstytucją" emerytów?

Jeżeli prezes sądu udaje się do radia czy telewizji i w programie wydaje już wyrok nie czekając na przeprowadzenie w procesowym trybie stosownych czynności, które ustawa przewiduje; jeśli nie zważa na konsekwencje wypowiedzi i zachowań - to mamy do czynienia z bardzo poważnym uchybieniem etyki sędziowskiej i etosu sędziowskiego!

To nie sąd tylko polityczna jaczejka Platformy do zablokowania reform zrujnowanego kraju! Gdyby nie był polityczny to PO nie walczyłaby o obsadzenie 100% swoimi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 19:21
„Ostrzegałam was przed tym, co będzie, jak prezes Kaczyński dojdzie do władzy” - anonsuje swoją „Balladę o Prezesie” Klaudia Jachira, działaczka Nowoczesnej z Wrocławia. ... "
http://wpolityce.pl/polityka/274666-kabaret-dzialaczka-nowoczesnej-spiewa-ballade-o-kaczynskim-uszy-wiedna-zobacz-wideo

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza