Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 15:25
~leon napisał(a): aaa to dobrze wiedzieć...wszystkie 3 pójdą na TK czy starczy im czasu na "odbudowę" czegoś jeszcze ???

mieszkania za 2500 ?, leki od 75 roku ? 500 na dziecko ? wiek emerytalny ?

tylko w wymiarze OBIECANYM a nie teraźniejszym - da się ale nie wszystko i nie wszystkim...

krętacze i cześć.

Krecili osiem lat. Nie jest latwo odkrecic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2015r. o 15:34
Muszą zrobić z TK porządek, żeby im nie blokował ustaw.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leon niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:34
no w nocy dłużej kręcenie schodzi...jednak za widnego łatwiej się pracuje...

Kukiz powiedział co robi w nocy...ja tez mam inne zajęcia w nocy ale ja to ja :) ja mam kobitę w domu a nie kota do tulenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:38
skorn napisał(a): Muszą zrobić z TK porządek, żeby im nie blokował ustaw.


kuźwa a 2005-2007 im nie przeszkadzał ?? dziwne, że wtedy im nie przeszkadzało a teraz już tak...chyba, że to nie o TK chodzi ale o interes partyjny.

wystarczy napisać ustawę zgodną z Konstytucją - nie nocą, na kolanie i na potrzebę chwili...

Konstytucja jest zła ? spoko może i tak ale to JEST nadal Konstytucja. a nie szmata na kiju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Duduś niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:38
gover napisał(a):
~leon napisał(a): aaa to dobrze wiedzieć...wszystkie 3 pójdą na TK czy starczy im czasu na "odbudowę" czegoś jeszcze ???

mieszkania za 2500 ?, leki od 75 roku ? 500 na dziecko ? wiek emerytalny ?

tylko w wymiarze OBIECANYM a nie teraźniejszym - da się ale nie wszystko i nie wszystkim...

krętacze i cześć.

Krecili osiem lat. Nie jest latwo odkrecic.

Teraz widać jakim jesteś TĘPAKIEM osiem lat cię kręcili a ty dopiero się połapałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 15:39
~leon napisał(a): no w nocy dłużej kręcenie schodzi...jednak za widnego łatwiej się pracuje...

Kukiz powiedział co robi w nocy...ja tez mam inne zajęcia w nocy ale ja to ja :) ja mam kobitę w domu a nie kota do tulenia...

W nocy szybciej odbywa sie odkrecanie. Kazdy tuli to, co lubi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:41
gover napisał(a):
~leon napisał(a): no w nocy dłużej kręcenie schodzi...jednak za widnego łatwiej się pracuje...

Kukiz powiedział co robi w nocy...ja tez mam inne zajęcia w nocy ale ja to ja :) ja mam kobitę w domu a nie kota do tulenia...

W nocy szybciej odbywa sie odkrecanie. Kazdy tuli to, co lubi.




aż strach pytać co ty tulisz...chyba, że masz w szafir to czarne na guziki do ziemi to nie odpowiadaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 15:41
~Duduś napisał(a): Teraz widać jakim jesteś TĘPAKIEM osiem lat cię kręcili a ty dopiero się połapałeś .

Krecili Cie i Toba. Ja odrazu sie polapalem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu