Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

211
skorn
16 grudnia 2015r. o 15:47
~ napisał(a): 2005-2007 im nie przeszkadzał ??

Wtedy ta ich większość sejmowa była bardzo krucha, więc nie majstrowali. Nie chcę tu bronic PiS, bo formalnie prawo zostało złamane, innymi słowy od trzech sędziów prezydent powinien przyjąć ślubowanie. Inna kwestia czy to prawo jest dobre.

PO z PSL gorsze rzeczy robili i durny naród nie protestował, bo nie było nagonki w mediach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 15:47
~ napisał(a): aż strach pytać co ty tulisz

Ludzie strachliwi z reguly to sa nieudacznicy. Niczego w zyciu nie osiagna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:54
gover napisał(a):
~ napisał(a): aż strach pytać co ty tulisz

Ludzie strachliwi z reguly to sa nieudacznicy. Niczego w zyciu nie osiagna.


no widzisz ty jak twój prezes zawsze znajdziesz odpowiedź :)

dostałeś na plecy jasny przekaz i co ? uznałeś, że go nie ma :)

żałosne :)

wymienimy się pitami ?? tylko musisz usiąść ale co 3 miejsca przecinek stawiać :)

szkoda mi tylko, że za moje osiągnięcia jakiś gość będzie w domu leżał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 15:56
skorn napisał(a):
~ napisał(a): 2005-2007 im nie przeszkadzał ??

Wtedy ta ich większość sejmowa była bardzo krucha, więc nie majstrowali. Nie chcę tu bronic PiS, bo formalnie prawo zostało złamane, innymi słowy od trzech sędziów prezydent powinien przyjąć ślubowanie. Inna kwestia czy to prawo jest dobre.

PO z PSL gorsze rzeczy robili i durny naród nie protestował, bo nie było nagonki w mediach.


Ależ TK stwierdził, że Prezydent powinien odebrać przysięgę od wszystkich 5 choć według tegoż samego TK 2 z tych 5 było wybranych niezgodnie z prawem. Takich bzdur od TK nie słyszałem od czasu gdy uznał, że PO mogło nam ukraść 150 mld z OFE i podnieść wiek emerytalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 15:58
~ napisał(a): no widzisz ty jak twój prezes zawsze znajdziesz odpowiedź :)
wymienimy się pitami ?? tylko musisz usiąść ale co 3 miejsca przecinek stawiać :)

Nie glosowalem na PiS. Naprawde szczerze gratuluje przecinkow. Zycze co 6 miejsc przecinek stawiac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 16:05
gover napisał(a):
~ napisał(a): no widzisz ty jak twój prezes zawsze znajdziesz odpowiedź :)
wymienimy się pitami ?? tylko musisz usiąść ale co 3 miejsca przecinek stawiać :)

Nie glosowalem na PiS. Naprawde szczerze gratuluje przecinkow. Zycze co 6 miejsc przecinek stawiac.


fajna lektura. jakbym oglądał pis :) co 3 miejsca starczy :)

wyjaśnić niewyjaśnione - misja pisu...

takie pitolone archiwum X w Polsce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 16:10
~ napisał(a): wyjaśnić niewyjaśnione - misja pisu... takie pitolone archiwum X w Polsce...

Dla Ciebie pitolone, a dla innych niepitolone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 16:16
gover napisał(a):
~Duduś napisał(a): Teraz widać jakim jesteś TĘPAKIEM osiem lat cię kręcili a ty dopiero się połapałeś .

Krecili Cie i Toba. Ja odrazu sie polapalem.

Baranku pokaż jeden twój wpis z przed ośmiu lat .Byłeś tępy ,jesteś i będziesz, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza