Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Mariusz niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 13:26
I co krzykacze? Kto miał rację? Przepraszać teraz prezydenta.

http://wpolityce.pl/polityka/275375-nasz-news-prokurator-generalny-zamyka-spor-o-trybunal-tk-nie-mial-prawa-orzekac-ws-uchwal-sejmu-postepowanie-umorzone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 13:44
~Mariusz napisał(a): I co krzykacze? Kto miał rację? Przepraszać teraz prezydenta.

http://wpolityce.pl/polityka/275375-nasz-news-prokurator-generalny-zamyka-spor-o-trybunal-tk-nie-mial-prawa-orzekac-ws-uchwal-sejmu-postepowanie-umorzone


Przepraszać ale za co? Posłowie zaskarżyli do Trybunału uchwały powołujące PIS-owskich sędziów Trybunału, Trybunał zwrócił się do wszystkich podmiotów uczestniczących w postępowaniu przed Trybunałem prośby o zajęcie stanowiska, PG przedstawił swoje stanowisko (podobnie jak Duda PG nie może umorzyć postępowania), dotychczas Trybunał nie powiedział nawet czy sprawą się zajmie.

Za co zatem przepraszać Dudę, za łamanie przez niego konstytucji bo nie wykonuje choćby wyroku Trybunału z 3/12/2015?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 14:46
Pynchoon napisał(a): Przepraszać ale za co?

Chocby za inwektywy (eufemizm), ktorymi jest obsypywany przez oponentow politycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 15:04
Pynchoon napisał(a):
~Mariusz napisał(a): I co krzykacze? Kto miał rację? Przepraszać teraz prezydenta.

http://wpolityce.pl/polityka/275375-nasz-news-prokurator-generalny-zamyka-spor-o-trybunal-tk-nie-mial-prawa-orzekac-ws-uchwal-sejmu-postepowanie-umorzone


Przepraszać ale za co? Posłowie zaskarżyli do Trybunału uchwały powołujące PIS-owskich sędziów Trybunału, Trybunał zwrócił się do wszystkich podmiotów uczestniczących w postępowaniu przed Trybunałem prośby o zajęcie stanowiska, PG przedstawił swoje stanowisko (podobnie jak Duda PG nie może umorzyć postępowania), dotychczas Trybunał nie powiedział nawet czy sprawą się zajmie.

Za co zatem przepraszać Dudę, za łamanie przez niego konstytucji bo nie wykonuje choćby wyroku Trybunału z 3/12/2015?


A Ty umiesz czytać czy masz tę umiejętność tak opanowaną jak etatowy członek zarządu powiatu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 15:40
kajtek68 napisał(a): Może (nigdy nie mów nigdy).
Ponieważ zaczynasz cytować cytowanie cytowania, ja również spadam.
I przemyśl wraz z papugą (NA PRV), co napisałem w HP.
Miłego



sorry Heg...wolę to zrobić sam

;)
a nie idę ''tam gdzie wieje wiatr'' a raczej lubię iść pod...
;)
w HP?...zaraz spojrzę

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 16:07
falco napisał(a): ...
a nie idę ''tam gdzie wieje wiatr'' a raczej lubię iść pod...
;) ...


To tak samo jak i ja :D Widzisz , coś nas jednak łączy :D

W prawdzie dość mam już tych wiatrów , ale cóż innego pozostało ? :)
Myślę , że zasadnicza różnica polega na tym , że ja widzę światełko w tunelu Kłamczyńskiego, a Ty dajesz się zwieść gebelsowskiej propagandzie. Historia lubi się powtarzać. Alterowicz też widział tylko Ruski imperializm przy okazji Ukrainy , a kiedy Islamiści na łełropę ruszyli , a Putler zaczął tępić to w zarodku , to okazało się , że Alterowicz , " ze względu na agresję Pannyzdzieckiem " strzelił focha , jak stara baba . Szanowne Panie , bez osobistych wycieczek , ma się rozumieć :) I dał se siana z Bolcem. A szkoda . Obaj lubieliśmy z Nim podyskutować. Przypomnij sobie kiedy ściągnąłeś dokuczliwe motto , nota bene za moją namową ;)

To co się obecnie dzieje , to proces rozwoju globalnej świadomości w Polsce. Nasze pokolenie chowane było pod butem żydowskich bolszewików. Po transformacji neokolonializm wydoił ze Społeczeństwa resztki woli przetrwania. To dlatego Polaków jest mniej , ale jeśli ktoś czuje tego patriotycznego ducha , to nic go nie złamie.

Dziesięć w skali Boforta i pod prąd :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:15
~Mariusz napisał(a): I co krzykacze? Kto miał rację? Przepraszać teraz prezydenta.

http://wpolityce.pl/polityka/275375-nasz-news-prokurator-generalny-zamyka-spor-o-trybunal-tk-nie-mial-prawa-orzekac-ws-uchwal-sejmu-postepowanie-umorzone
Na to wychodzi że przewodniczący Trybunału Konstytucyjnego naruszył...konstytucję :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:17
gover napisał(a):
Pynchoon napisał(a): Przepraszać ale za co?

Chocby za inwektywy (eufemizm), ktorymi jest obsypywany przez oponentow politycznych.


Solidnie sobie na to zapracował !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza